Bitch Slap (2009)

"Yeah Girl Power you cocksuckers!" :)

Saltová (2010)

Nevím, nad čím (skoro) všichni vofrňovali nos, podle mě si Evelyn Salt v ničem nezadá s kolegou Jasonem Bournem, možná film není tak sofistkovaný, vypiplaný, některé situace jsou tak trochu přitažené za pačesy (to byly v Bournovi ovšem taky), ale jinak je Salt fajnovej krimi-thriller, s coolózní Angelinou (která ze svého výcviku s borcem od SAS, jenž jí trénoval na roli Lary Croft, očividně nic nezapomněla), sympatickým Ejioforem, (ne)sympatickým Schreiberem a dějem, kterej pěkně a svižně vodsejpá. U mě dobrý, těším se na dvojku.

Rosewood Lane (2011)

No jo no, zase jednou utahanej rádoby klasickej horor, jenž je originální asi jako adidasky od větví... Hlavního fuckera bych tou bejsbolkou zmastil do bezvědomí od první chvíle, kdy seděl na kole a nechtěl uhnout stěhovákům, vážně, takhle debilní antihrdina tu už dlouho nebyl. Psát o nelogičnosti a celkovém jednání postav, je jak nosit klacky do lesa, neskutečné WTF momenty... OK, takže to máme 1* za jakous takous atmosféru a 1* za, i když botoxově "vylepšenou", pořád sexy Rose McGowan...

Re-Play (2009) (pořad)

Fajnovej pořad o gameskách, v současnu vlastně jedinej koukatelnej v TV. Tukan je borec, spolu s Bludrem nejlepší recenzent videoher.

Všude dobře, doma nejlíp (1994)

V té sebrance dětských filmů, co se jich v devadesátkách natočilo, se North malinko ztratil a je to docela škoda. Ono ne, že by snad šlo o bůhví co, ale na jedno podmračené pozdí odpoledne je to film jak dělanej. Malej Wood tu už o sobě dává vědět, že z něj v dospělosti něco bude, ale hlavní hvězdou je tu samozřejmě Bruce Willis, jehož vidět v růžovém kostýmu velikonočního zajíčka s mrkví v hubě je docela zážitek :)

Vlci (2006)

Hrozná kravina s televizní výpravou (to už epizoda z Buffy má lepší drajv), bezpohlavním námětem, nudnou doprovodnou muzikou, a výkony herců(?)- ehm jaksi nezúčastněné, jako kdyby jim během natáčení došlo, do jaký sračky se to vlastně dostali (přitom herecký ansábl není zase tak úplně dementní a mít to pod palcem režisér, co není totální retard, mohlo z toho vzejít i cosi docela zajímavýho). 1* za sexy Rhonu Mitru a tu vlčici v podprdě, jinak zívačka k uzoufání a k prostřelení stříbrným nábojem do řepy (nebo ty platěj zas pro změnu na vampíry? To je fuck).

Lovci lidí (2008)

Hrozná onanie, když celej film čekáte, jestli tý blondce to ňadro z tílka vykoukne anebo nevykoukne. Už už to vypadá... a zase nic :) To je asi tak všechno, co mi zůstane v hlavě ještě pár dní po dokoukání tohoto mrtě neoriginálního hororu se (slušně řečeno) ale jako velmi podivnými dialogy... No way Norway, takhle teda ne :) Maximálně ještě potěšily retro titulky a vůbec zasazení filmu do sedmdesátých let. A to je fakt sakra málo...

Moto GP: v zajetí rychlosti (2003)

Perfektní dokument z dost možná nejlepší éry tohoto motosportu. Nezapomenutelné bitvy hlavně mezi dvěma jezdci- na jedné straně miláček fanoušků, pohodář Valentino "The Doctor" Rossi, na straně druhé zachmuřený (a věčně druhý) Max "Mad Max" Biaggi. Dodnes pamatuju na závod na brněnském okruhu, kde se "žlutej" Rossi neustále předjížděl s "červeným" Biaggim. Skončilo to jako většinou, kdy Vale ukazoval Maxovi záda (a v jednom případě i vztyčený prostředníček :). Škoda, že současné Moto GP už není ani z poloviny tak zajímavé, jako to ze začátku nového tisíciletí... Dokument zaujme nejenom fanoušky tohoto sportu, ale každopádně je dělaný hlavně pro ně, zkrátka (i s bonusem) přes dvě a půl hodiny vyčerpávajících informací (mj. o konci "pětistovek" a zrodu královské kubatury pojmenované právě Moto GP), ale hlavně zábavy a adrenalinu. 4*, ale pokud vlastníte nějakou tu Hondu, Kawasaki, Yamahu, Aprilii nebo Ducatti doma v garáži, klidně si přihoďte i tu hvězdu poslední, páč výživnější dokument ze světa závodních silničních motocyklů těžko najdete).

Evidence (2012)

Nevím, mě to teda nijak zvlášť originální nepřišlo, spíše naopak, i když přiznávám, že to, co se z toho od zhruba poslední třetiny vylouplo, jsem fakt nečekal. Problém vidím hlavně ve čtyřech hlavních postavách- dva namyšlení kokoti a dvě uječený kravky- a pak takový squadře fanděte... Jinak se jede podle tradičního scénáře- větu "vypni tu zasranou kameru" tu slyšíme cirka desetkrát, samozřejmě bez kýženého efektu, natáčí se i v nejvypjatějších chvílích, kdy jim jde vyloženě o život a každej, kdo není totální retard, by kameru už dávno zahodil. Jediné, co mi tak z tohoto trapného FF utkví v paměti, je ten fakt, že je režisér nebo scénárista (případně oba) maniak do PC her a o jednom volném víkendu si usmyslel, že na jejich základě si natočí taky svůj supr trupr FF horor. 1* a to navíc za ty dvě šukézní baby, kdy blondýna potěší v jednom záběru horňáky a bruneta v dalším záběru zase dolňáky :-)

Mechanik (2004)

Těžká schíza tenhle film. Pořád jsem přemýšlel, jestli se celej příběh odehrává jen v Trevorově hlavě, anebo tam na něj někdo šije boudu, a přestože tak zhruba od poloviny filmu už mi to začínalo být jasné, pravá příčina jeho stavu mě nakonec docela překvapila. Psát něco k Baleovému výkonu je naprosto zbytečné, snad se dá jen povzdechnout nad tím, že za tohle nedostal Oscara, páč to je teda vážně psycho (a to nejen díky jeho anorektickému vzhledu). Zbytek osazenstva sice jen tak lehce přicmrndává, ale to už tak u Christianových filmů bývá :)