Za vším hledej ženu (2022)

Česká romantická komedie bez vtipu plná klišé po milionté prvé, sotva na jedno použití navíc s dementní představou aneb o tom jak ze sukničkáře vydolovat city předstíráním poběhlice, tohle je asi romantická představa třikrát rozvedené ženy po padesátce nebo nevím. Vašut jako Pažout II. a Vagnerová fajn a dva momenty i vtipné, ale jinak naprosto zbytečný film.

Docent - Rozhodnutí (2023) (epizoda)

Když je nejnapínavěhší scénou v krimi thrileru jestli se Ramba napije minerálky... PS: třetí hvězda za plakát La Puta (2015).

Docent (2023) (seriál)

Tak jsme si odškrtli první filmovou spolupráci dvou českých hereckých es ( ikdyž vlastně druhou ) a od intergalaktického očekávání od úspěšných tvůrců jsme se dočkali festivalu průměrnosti s uřvanou Rambou. A to prý Strach připravuje druhou řadu.

Iveta (2021) (seriál)

Kolečko a Hřebejk vzali útokem Slovensko, kde chtěli z Trebišova udělat slovenskou variantu Mostu! se story v atraktivním prostředím modelingu o jedné východňarské opálené krásce. Neříkám, že se to párkrát netrefilo do černého, ale drtivou času to byla jen nudná užvaněná hmota, kde se Kolečko opakuje se svým výrazivem, formulací slov a myšlenek alá filozof života. Strašně slabá věc i přes výbornou kameru a objev Ferencové, která teď natáčí nějakou krimi v Chorvatsku s Bebjakem.

Cher: If I Could Turn Back Time (1989) (hudební videoklip)

Nejprve na válečné lodi Missouri poskakovala Cher se svojí asi největší hitovkou, aby o dva roky později na Missouri poskakoval Seagal ve svém hitu Přepadení v Pacifiku (1992), ikdyž to ve skutečnosti loď Missouri nebyla. Docela originální a velmi zapamatovatelný klip.

Půlnoční zpověď (2023) (seriál)

Plánková přiběhne od zavražděné klientky s její kabelkou s diamanty ke svému bratrovi Lamborovi - faráři, aby se vyzpovídala přesně v čase 24:00. Začátek velmi nadějný, neotřelý námět i stavba vyprávění s pestrými postavami, pak to běží snad i nadprůměrně na produkci Primy, aby to poslední dva díly shodily do grotesky s přehrávajícím záporákem. Jak říkám, na serál Primy nadějný počin, ale já tomu chtěl dát po dvou dílech odpad za technickou stránku věci - polovina úvodních dílu byly  retrospektivou a aby to pochopil i ten nejretardovanější divák, tak to byly záběry vzpomínání jako v mlžném oparu ( na to se nedalo koukat!!!! ), takže celý svět v honbě za kvalitou obrazu HD 4K, ale soudruzi z Primy vsadili na verzi pro krátkozraké bez brýlí.

Místo zločinu České Budějovice - Kniha hříchů (2023) (epizoda)

Za mne nejlepší a nejzábavnější díl - námět behind the scenes natáčení pohádky a režisérem na zabití byl supr, akorát to trochu kazilo, že se tam vyšetřovala vražda a to mne nebavilo. Zato mne pobavil kaskadér Novotný .- jeho brilantní odkop pistole a skok do krabic - famózní, zábavné ... jen se děsím, že to tvůrci mysleli vážně.