Delock

okres Praha

2 body

<< předchozí 1 2
    • 29.12.2017  18:57

Ukázky na film mě moc neuchvátili, a film mě zprvu neoslovil. Ale když jsem vyšel z kina, tak jsem byl pyšný, že jsem na to šel. Halucinace, ohňivý mravenci a bažiny. Jestli tohle všechno dokázal Yossi Ghinsberg přežít, tak ho velmi obdivuji. Výkon Daniela Radcliffa je výborný a klidně bych mu dal Oscara. Dále je ještě skvělá kamera a neskutečné záběry. Nejspíš si přečtu i knihu, abych posoudil, co je lepší. Doporučuji. 85%

• 27.12.2017  23:08

Jeden z nejlepších filmů 2015. Když jsem na něm byl v kině tak to ve mne něco zachovalo. Našel jsem si na internetu vše o Hughu Glassovi, a dokonce jsem si přečetl i knihu od Michaela Punka, která je stejně úžasná jako film. Já jsem film několikrát pak zkouknul na internetu, ale nebyl to takový zážitek jako v kině. Velmi drsné prostředí, až skoro nejde uvěřit že Glass doopravdy žil. Leonardo DiCaprio, můj oblíbený herec, zde podle mě předváděl nejlepší herecký výkon, co kdy byl. Předtim než získal sošku za Revenant, tak byl čtyřikrát nominovaný. Podle mě už Oscara měl získat za Vlka, a doufal jsem že popáté už to vyjde. Já když jsem v jedenáct večer vyšel ze sálu, tak jsem se ještě třásl. Měl jsem nadále otevřenou čelist, a jen žasl o úžasném filmu Alejandra G. Iňárritu. Záporná postava Fitzerald, byl pěknej hajzl, ale Toma Hardyho nemám rád. Dále se mi ještě líbil Will Poulter, ze kterého určitě bude jednou velká hvězda. Vůbec mi nevadilo že Leo ve filmu málo mluvil, myslim si že takhle to bylo ideální. Úchvatná kamera. Tu opravdu chválim, a nedivim se, že dostal Lubezki Oscara. Od režiséra filmu jsem viděl jen Birdmana, ale určitě to hned napravim. Výborný film a skvělí herci. 100%

• 23.12.2017  11:31

Loď Bounty byla postavena v roce 1784. O tři roky později ji zakoupilo britské královské námořnictvo pro výpravu na Tahiti, která měla sloužit k přepravě chlebovníků. Posádka se skládala ze 46 mužů. Velitel lodi byl poručík William Bligh. Dále tam byli čtyři důstojníci, čtyři nižší důstojníci, deset poddůstojníků, čtyři kadeti, dvanáct nižších poddůstojníků a jedenáct námořníků. Jeden z Námořníků, James Valentin, zahynul již během cesty na Tahiti. Lodní lékař Thomas Huggan pak zemřel na ostrově. Film jsem nejprve zkouknout nechtěl, ale po dlouhé době jsem se podíval a litoval, že jsem byl tak oslepen. Jelikož to bylo natočené ve stejném roce jako úžasný snímek Lawrence z Arábie, tak film byl nedoceněný a i tady na ČSFD to má málo procent. Rozhodně bych dal tomuhle přednost a dal Oscara za hudbu, nejlepší film a za úžasný výkon Marlona Branda, na který jsem koukal s otevřenou pusou, a otevřel oči. Úplně mě uchvátil a po tomhle se podívám na jeho další a starší filmy, protože jako u Clinta Eastwooda, mám u tohohle tvůrce radší když je mladší, takže i starší role. Přestože má film tři hodiny, tak mi to vůbec nepřijde zdlouhavé, ba naopak, přímo skvělé. Rozhodně doporučuji, a konečný závěr, byl nejlepší co jsem viděl.

• 12.12.2017  21:48

Asi nejlepší bondovka kterou jsem viděl. Skvělé rvačky, střílečky a hlavně začáteční scéna na Madagascaru. Craig se stal i mým oblíbeným Bondem a hercem. Campbell to natočil fakt brilantně a musim pochválit i scénář a kameru. Mads Mikkelsen to pomalu hrál líp než James. Na celý film jsem koukal s čelistí na zemi. 100%

• 10.12.2017  19:52
    7 životů (2017)

Tvůrci se nebáli akce ani krve. Líbilo se mi i to, že normálně když ve filmu na vás někdo míří zbraní, tak hodiny mele a vy stichnete vymyslet plán, ale tady to bylo jiné. Zbraň a hned vyletěla kulka. Výborný výkon Noomi Rapace, která ztvárnila všech 7 sester. Skvělá režie a hudba. Nejlepší film na kterém jsem byl posledně v kině. Na sci-fi moc nejsem ale tohle mě fakt dostalo. 100%

• 3.12.2017  10:49
    Marťan (2015)

Další snímek Scotta, který se mi nelíbil. Od tohohle filmu jsem čekal mnohem víc, ale možná to je moje chyba, protože tento žánr moc nemusim. Ani Matt Damon, kterého mám rád, se mi tady nelíbil. Asi nejlepší věc na tomto filmu je kamera. Knihu jsem nečetl, a ani asi číst nebudu. Trochu přeceňované, a ještě si rozmyslim, jestli se Scottem neskončim. 65%

• 25.11.2017  23:06

Podle mě zatim nejhorší díl trilogie. Nová naděje byl zatim nejlepší a slyšel jsem že V díl je ještě lepší ale zklamal mě. Doufal jsem že Leia a Luke už zjistí že jsou sourozenci, ale bohužel ještě ne. Vynikající výkon Harrisona Forda, který se mi na filmu líbil nejvíc, protože Luke mi tady tentokrát moc nesedl. Přeceňovaný díl, ale byla aspoň "dobrá" kamera. Tu čtvrtou hvězdu jsem dal za první a poslední půlhodinku, které mě aspoň bavily. 71%

• 22.11.2017  22:15
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Tady neni nic, o čem by se dalo psát. Simpsonovi sleduju už od malička, sleduju je furt a pochybuji že je někdy přestanu sledovat. Je to klasika všech klasik, zasměji se u každého dílu aspoň 4×. Děkuji Mattu Groeningovi, James L. Brooksovi a všem co se podíleli na vytvoření tohohle seriálu. Mám rád snad všechny postavy a skoro mě neomrzel jediný díl. Doufám že žluťásci nikdy neskončí, nebo aspoň do tý doby, co mě přestanou zajímat. Jeden z nejlepších seriálů. 100%

• 13.11.2017  21:25

Na to jak je film moderně natočen, tak mě to překvapilo. Skvělé efekty a režie Branagha, o kterém jsem si myslel že nebude nic moc. Vynikajcí scénář, a kamera. Jen škoda že některým hercům se tam dostalo málo prostoru, jako například u Judi Dench nebo Willem Dafoe. Po tomto shlédnutí si určitě přečtu i knihu, o které uvažuji dlouho, ale pořád visím na spisovateli Jø Nesbovi. Určitě nezklame a vřele doporučuji. 84%

• 7.11.2017  14:16

(Obsahuje spoiler) Jeden z nejlepších dílů. Celou dobu jsem nedýchal s Bobem. Nemůžu uvěřit že ho tam šerif nechal zemřít, skoro se mi chtělo brečet, a ten konec. Úžasné. Stydim se tomuto dát jen 5 hvězd.

• 30.10.2017  19:25
    Narcos (TV seriál) (2015)

Nejlepší seriál současnosti, a jeden z nejlepších seriálů vůbec. Nejlepší herecké výkony, které jsem viděl, úžasný scénář a režie, a nejlepší kamera. 1. série- první díly byli slabší, ale od čtvrtého dílu se to začalo rýsovat, a ke konci to bylo libový. 2. série- podle mě nejlepší série seriálu, ke konci jde, co se týče Pabla, do tuhýho. 3. série- tu jsem teď dokoukal (a podle všeho by měla být i čtvrtá,na tu jsem opravdu zvědavý, ale myslim že bude nejslabší), ale na první dvě série to nemá. Od sedmého dílu to začínalo nabírat grády, a poslední dvě epizody byli jedny z nejlepších. Teď k první a druhé sérii. Nelze ani uvěřit, že Escobar doopravdy žil. Podle seriálu měl hodně velkou moc, a chtěl mít ještě větší, jelikož jeho snem bylo stát se prezidentem Kolumbie. Myslim že Wagner Moura byl idealní volba do role Pabla. Ve třetí sérii už bohužel nevystupovala moje oblíbená postava- Steve Murphy. Zato jsem si hodně oblíbil Pachu, a Jorgeho Salceda. Jak už jsem se tady zmínil, měla by být i čtvrtá série, ale vůbec netušim o čem by to mohlo být. Obecně má seriál hodně chytlavou a skvělou znělku. Doporučit tento skvost, by bylo nošení dříví do lesa. 100%

• 20.10.2017  15:06
    Hra (1997)

Zajimavý thriller s velmi velkým rozuzlením. Fincher mi ukázal zatím jeho nejlepší film co jsem viděl. Oscarový výkon Michaela Douglase, skvělá hudba, a vynikající scénář a kamera. Opravdu doporučuji všem, kteří mají rádi mysteriózní filmy s úžasnou atmosférou. Už se těšim na další jeho filmy, které jsem neviděl (Sedm, Klub rváčů a Zmizelá).

• 9.10.2017  19:21

Po prvním zhlédnutí tak na 4 hvězdy. Ale podruhým se mi to líbilo víc, a myslím si, že napotřetí se mi to bude líbit ještě víc. Make-up skvělej, hudba a kamera taky. Skvělý výkon Heatha Ledgera s úžasným scénářem. Jedno co se mi nelíbí je Batman. Nemám ani rád toho herce, ale nemyslim si, že to bude tím. Pak ještě režie-nic moc. A postava Luciuse. Jinak dobrá byla ještě Batmanova motorka. 87%

• 1.10.2017  14:58

Já si myslim že Hot Shots jsou přeceňované. Nevim co na tom všichni vidějí. Jednička byla blbost, a tenhle díl byl jenom o krapet lepší. Ani se mi to nezdálo vtipné, ale tu jednu hvězdu jsem dal za ten námět. Ale nějaký scénky ušly.

• 26.9.2017  16:43

Pro hrst dolarů patří k jedním k nejlepším filmům začátkem 60. let. Vynikajcí výkon Clinta Eastwooda, úžasná hudba Ennia Morriconeho, a taky kamera Massima Dallamana a Federica G. Larraya. Hodně mě překvapil i Sergio Leon, a díky tomu, si ho přidávám do oblíbených. Pak i tady řečený Clint Eastwood, kterého jsem doposud přehlížel, ale tady jsem pochopil, že to je vynikající herec. Ještě jsem neviděl druhý díl, ale jestli bude stejně dobrý(nebo lepší), tak se stává dolarová trilogie jedna z mých nejoblíbenějších.

• 12.9.2017  14:28
    Mys hrůzy (1991)

Jelikož to natočil Scorsese, tak nejsem překvapenej že to je tak dobrý film. Kamera výborná a hudba taky. Jen škoda ten De Niro, že nedostal sošku. Ale zase radši Hopkins za jehňátka. Jinak rozhodně doporučuji pro fanoušky Hitchcocka. 84-85%

• 29.8.2017  15:17

Ten film snad nemá nic špatného; Skvělá kamera, hudba i scénář. Asi ani nemusim mluvit o hereckých výkonech a režii. Je vidět, že Mendes fakt umí natáčet, když tenhle jeho debut získal 5 Oscarů. Opravdu výborný film.

• 20.8.2017  21:27
    Blade Runner (1982)

Neuvěřitelně přeplácané, a o efektech nemluvě. Čekal jsem, že když tam hraje Ford, tak to bude jiná liga, jenže tenhle žánr se na něj nehodí. Nějakou dobu jsem nedával pozor, snad jen ten konec ušel, ale jinak nic. Navíc Scott mě neuvěřitelně zklamal, myslel jsem, že díky tomu ho začnu mít rád, ale jeho filmům jsem dal zatím max 4 hvězdy. Sorry Forde a Ridley, ale váš nejhorší film. 49%

• 14.8.2017  12:19
    X-Men 2 (2003)

Jelikož X-meny nemusim, tak mě 2 trochu překvapila. Nebyla to úplná sláva, ale oproti jedničce to bylo akčnější, s lepším námětem. Dám ještě šanci trojce a uvidím jaký to bude. Každopádně herecké výkony super, hudba taky a kamera to samé. 78%

• 7.8.2017  23:55
    X-Men (2000)

Nějak mě to neohromilo. Nemám tyhle komiksové filmy, a X-men neni vyjímka. Ta verze z roku 2011 se mi ale líbila. Dobrý jsou ovšem triky, na ty se dá koukat, a scénář taky jde. Hodnotim 68%, ale něco za Wolverina.

• 7.8.2017  19:14
    Vyvolený (2000)

Shyalaman už natočil lepší kousky. Jackson to hrál dobře, ale nic dalšího, optimistickýho na tom nemůžu najít. Čekal jsem, že to bude něco jako Šestý smysl, ale slabé oproti tomu. 67%

• 28.7.2017  14:06

(Obsahuje spoilery) Třetí díl o Planetě opic. Jsem fanoušek této trilogie, a tak jsem nemohl vynechat (pravděpodobně) poslední díl. Musím pochválit hudbu, a hlavně kameru. Reevese mám rád a ani se nedivím, že natočil tohle akční drama. Velmi dobrý díl, ale nejspíš o kapku horší než předešlý díly. Nečekal jsem, že s Ceaserem to skončí blbě. Někde jsem slyšel, že budou další díly, ale nevim nevim, když hlavní postava už nežije. Možná to bude o jeho synovi, že bude vládnout místo Ceasara.

• 15.7.2017  12:52

Úžasný film, který má snad všechno. Výborná režie, scénář, hudba, kostýmy a hlavně skvělé herecké výkony. Každopádně výborná byla i kamera. Jeden z nejlepších historických filmů 90. let. Nedivim se, že to má tolik Cen Akademie.

• 3.7.2017  12:44

Dneska jsem si vyvrknul kotník, a musel jsem zůstat doma. Byla nuda a já jsem si chtěl pustit nějaký film. První co mě napadnul byl tenhle, protože už dlouho jsem si ho chtěl pustit. Začátek byl trochu nudný, ale pak se to mírně vylepšovalo. Trochu jsem čekal, že to bude lepší, ale dalo se to. 4 hvězdy. Víc ani míň tomu nedám. 74-75

• 3.7.2017  08:38

Takový lehký film s De Nirem. Dobrý scénář, herci i režie. Celkem se ty dvě dvě hodiny dali přetrpět. Neni to nejhorší film s Robertem co jsem viděl, navíc se tenhle žánr na něj podle mě hodí nejvíc. Nejradši mám tu scénku s falešnými penězi. 76%

• 26.6.2017  18:54

Spoiler! Takže koukám, že Blackieho a Quicku nám zatkli, takže zbyl jenom Limón. To chci teda vidět jak nám Escobar s nim vydrží. Cituji Pabla: Quicka je minulost. Všichni jsou minulost.

• 25.6.2017  21:49

Taková oddychovka od bratrů Coenových. Dobré herecké výkony. Skvělý scénář. Úžasná kamera a hudba. Kdo má rád westerny, tak doporučuji.

• 12.6.2017  20:19

Mám rád díly ve kterých Simpsonovi parodují filmy. Velký Gatsby nebyl vyjímka. Další skvělá a vtipná epizoda. 5*****

• 26.5.2017  17:38

Tak oproti předchozímu dílu, je tenhle lepší. Uvidíme co další díly.

• 25.5.2017  18:02
    Vévodkyně (2008)

Nemám rád filmy, které se odehrávají v Anglii 18-19 století, jako např. Rozum a cit, Pýcha a předsudek apod. Ale tenhle film mě dostal. Vynikající výkon Keiry Knightley, skvělý scénář a režie, a hlavně výborná hudba a kostýmy. Tady ukázal Dibb, že umí natočit opravdu dobré historické drama. Pro mě 5*****

<< předchozí 1 2