Delock

okres Praha

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 13.10.2018  19:16

Wolverine je můj nejoblíbenější X-men. Hugh Jackman tady za celá ta léta předvádí nejlepší výkon, stejně tak i Patrick Wilson. Nádherné záběry, skvělý scénář i režie. Krásné zakončení série, i když jsem se málem psychicky zhroutil. Přesto jsem od snímku očekával víc a vůbec netuším, co mi tam chybělo. 75%

• 27.9.2018  17:51

Akční snímek a v některých částech i nelogický, ale velmi vtipný. Překvapilo mně i herecké obsazení výborných herců. Taron Egerton a moje oblíbená postava Pedro Pascal zde předvádí nejlepší výkon. Přesto už to ale nemá na první díl a trošku se bojím třetího dílu, ale když už oživili Firtha a načali to druhým dílem, tak to je pravděpodobně nevyhnutelné. I tak se u filmu nenudíte a chvíli jsem i pomyslel na pět hvězd.

• 21.9.2018  22:32

Nic proti SW nemám, ale tohle se vážně nepovedlo. Nudný, nezáživný a dlouhý. Herecké výkony taky nejsou nic moc a o Edwardsovi nemluvě. Myslím si, že tohle je zbytečný film, na kterém studio chtělo jenom vydělat.

• 30.8.2018  15:05
    Tomb Raider (2018)

Rozhodně lepší než verze s Jolie, ale i tak to mé očekávání nesplnilo. Ačkoliv by jsem si v roli hlavní herečky představoval někoho jiného, tak mně Alicia Vikander velice překvapila. Walton Goggins byl v tomhle filmu asi nejlepší, a tato role se na něj hodila. Ostatní herci moc dobrý výkon nepředvedli. Dále ještě musím pochválit scénář a kameru. Děj byl velmi zajímavý a od začátku až do vstupu do jeskyně mě to i bavilo, ale pak to začalo mírně drhnout. Nakonec dávám hodně slabou čtyřku. Myslím si, že jestli budou další díly, tak určitě nebudou lepší víc jak tohle.

• 22.8.2018  15:36

Brad Pitt patří k mým oblíbeným hercům, ačkoli tady jsem fandil Edwardu Nortonovi. Chci tím říct, že Fincher si mě opět dostal na svou stranu. Od začátku jsem na film koukal s čelistí na zemi, nehnul jsem ani prstem a jen sledoval jeden z nejlepších snímků, co jsem viděl. Výkony všech herců byly úžasné, zvlášt Edwarda Nortona, který mi dokázal, že umí zahrát všechny role. Dlouho jsem odkládal, než se na tento skvost kouknu, ale myslím, že jsem byl už dlouho připravený. Jelikož dobře znám Finchera, tak jsem čekal na vyvrcholení, které mě překvapí. Všechno mi to docvaklo v jedné vteřině. A taky jsem pochopil, že tohle je Fincherův nejlepší kousek. Myslím si, že až někdo jednou řekne "film", tak se mi vybaví toto. 100%

• 23.7.2018  22:13

Druhá série mně chytila víc než první. Je tu víc akce, humoru a sem tam i nějaká mrtvola. Jsou zde i lepší výkony herců a hlavně více dílu. Bylo tady i pár epizod u kterých byla nuda, ale ta tříčtvrtina to zachránila. Uvidíme, jak dopadne třetí řada.

• 20.7.2018  08:36

Pro mně rozhodně lepší, jak první díl, už jen kvůli akčním scénám a skvělé hudbě. Výborné herecké výkony a hlavně i vtipné dialogy. Scénář a děj mě tak zaujali, že jsem se ani na chvíli nenudil. Peyton Reed se překonal, a s napínavým koncem budu očekávat třetí díl.

• 12.7.2018  15:03
    To (TV film) (1990)

Mám rád knihu od Stephena Kinga. Jakž takž můžu i verzi filmu z roku 2017, ale tohle byla sračka. Hrozná režie, scénář i kamera. Výkony VŠECH herců, kromě Curryho, byli strašné. Děj byl nudný a jediný co možná šlo byla hudba. Dospělý (i někteří dětští) herci vypadali úplně jinak, než jsem si představoval v knize. Rozhodně bych dal víc prostoru Pennywiseovi aneb Timu Currymu, protože se ve filmu málo objevoval. S délkou moc problém nemám, ale vadí mi, jak se film lacině snaží napodobit knihu. A souboj dětí s Klaunem v kanále, byl hrozně odbytý a krátký, což mi vadilo nejvíc. Tohle se vážně točit nemělo. 45%

• 27.6.2018  16:17
    Wind River (2017)

Po několika měsících jsem si pustil film, který všichni vychvalovali, ale mě zklamal. Jeremy Renner tady hrál asi jako jediný výborně. Ostatní herci se mi nelíbily, zvlášť režie a scénář. Naopak hudba a kamera byla úžasná. Hodně se mi líbily záběry z ptačí perspektivy. Děj byl ale pro mě nudný. Zhruba od hodiny a deset minut jsem se začal o film zajímat, ale to už bylo pozdě na čtyři hvězdičky. Závěr to ani nezlepšil, čekal jsem něco lepšího. Někomu bych tento snímek asi doporučil, ale pro mě je přeceňovaný. 69-70%

• 29.5.2018  18:39

Zajímavý snímek, který rozhodně stojí za zhlédnutí. Dlouho jsem takhle výborné herecké výkony neviděl. Emily Blunt i John Krasinski zahráli perfektní pár. Přesto mě psychologické drama zklamalo svojí délkou. Film uteče velmi rychle a rozhodně mohl být o 20 minut delší. I tak jsem to ale sledoval jedním dechem. Konec byl velmi drsný a skončil cliffhangerem. Za poslední dobu nejlepší horor. Rozhodně doporučuji. 83%

• 8.5.2018  08:11

Do filmu jsem vkládal velké naděje, ale bylo to pomalé a bez akce, což já nemám rád. Brad Pitt se mi tady vůbec nelíbil. Casey Affleck naopak překvapil a rozhodně se kouknu na nějaké jeho další filmy. Kamera byla výborná, jen škoda že to samé nemůžu říct o scénáři. Děj byl nudný, nezajímavý a tu třetí hvězdu jsem dal za začátek, protože ten mě aspoň bavil. Jak už jsem řikal, Affleck a Deakins byli skvělý a oba toho Oscara měli dostat. Ostatní herci hráli špatně. Jsem velmi zklamaný, že se mi to nelíbilo. Škoda promarněných hodin.

• 24.4.2018  16:02
    Já, Tonya (2017)

Nečekejte, že to bude jen o útoku na Nancy Kerrigan. Ta část se objevuje až v půlce filmu a byla to spíše životopisná, sportovní komedie, která vyprávěla život o Tonye Harding. Velmi pěkně natočený snímek s úžasnou Margot Robbie, která zde předvádí skvělý výkon. Sebastian Stan se mi zde moc nelíbil. Zato ale musím pochválit hudbu a scénář. I přesto tady byly nudné dialogy, které se ale rychle obrátily ve vtipné scény. Někdy se objevila i drama scéna, což filmu dalo tu pravou šťávu. Původně jsem chtěl dát tři hvězdy, ale když jsem si to všechno nechal projet hlavou, musim dát čtyři; už jen za ten výkon Margot Robbie.

• 15.4.2018  10:32
    Troja (2004)

Trochu jsem se snímku bál, ale dlouho jsem se takhle nebavil. Všichni herci hrají úžasně. Zvlášť Eric Bana a Brad Pitt, který jako Achilles, je má nejoblíbenější postava filmu. Závěr je božský a film skončil přesně, tak jak jsem si to představoval. Wolfgang Peterson vytvořil dokonalé historické drama, na které budu ještě dlouho vzpomínat. Výborná atmosféra a velkolepé bitvy. Moje nejoblíbenější scéna byla s trojským koněm (spoiler) a Achillova smrt. (konec spoileru) Diane Kruger se mi ve filmu naopak vůbec nelíbila, stejně jako v jiných filmech. Rozhodně nejlepší snímek, jaký jsem za poslední dobu viděl.

• 7.4.2018  19:12

Musim říct, že mě film příjemně překvapil. Do kina jsem šel jen proto, protože jsem neměl co dělat. Čekal jsem tenis, kecy o tenisu a nudu. Film mě bavil a nutí mě dát 5 hvězd, ale něco tomu přece chybělo. Herecké výkony jsou každopádně super. Jak Emma Stone, tak Steve Carrel, který je snad ještě lepší. Úžasně podaný příběh. K tomu ještě nějaká vtipná scénka, kterých nebylo moc, což film zdokonaluje. Vřele doporučuji.

• 1.4.2018  09:45
    Rocky II (1979)

Už slabší než první díl a čtvrtou hvězdu jsem dal jen za konečný souboj u kterého jsem se bavil. Rocky se ožení, utrácí a vezme cokoliv, co by mu hodilo prachy. Narozdíl od jedničky tady Stallone už film režíruje. Box tady ale vypadal dost přesvědčivě a je to nejlepší část filmu. Taková oddychovka, u které se možná bavit nebudete, ale za ten konec to stojí. 70%

• 31.3.2018  09:39
    Ben Hur (1959)

Krásný film s velmi výraznou a skvělou hudbou. Charlton Heston hraje výborně. Režie i kamera nemají konkurenci. Film byl natočen podle předlohy Lewise Wallace a následně vzniklo několik filmů. Svým retro stylem na mě působí snímek úžasnou atmosférou. Koňské závody jsou ve filmu jedna z mých nejoblíbenějších scén. Jsou perfektně natočeny a nemohl jsem z nich spustit oči. I přesto mi ve filmu něco chybělo a až poslední hodina mě přesvědčila, že musím dát pět hvězd. Nenechte se odradit délkou. Film neni vůbec zdlouhavý. Naopak, klidně bych mu přidal půlhodinku.

• 29.3.2018  10:42
    Bídníci (1998)

Velmi silný snímek s úžasnými hereckými výkony. Skvělá režie a scénář. Tohle jsem od filmu vůbec nečekal. Liam Neeson i Geoffrey Rush hrají bravurně. I Uma Thurman, která moc dlouho nevydržela hraje výborně. Verzi s Gabinem jsen nevyděl, ale po zhlédnutí tohohle mě nalákala. A závěr byl jedinečný. Rozhodně doporučuji se podívat.

• 24.3.2018  22:11

Filmy od marvelu jsou pořád horší. Začátek neni nijak zábavný a ani rvačka v džungli mě nenadchla. Ani akce v kasínu, nebo vyslýchání Klawa tomu nepomohlo. Akční scény jsem prostě moc nepatří. Asi koneční souboj už mě začíná bavit (zvlášť scéna, když Black Panther a Erik padají do propasti a ve vzduchu se perou). Herecké výkony zde asi nejlíp předváděl Martin Freeman a Forest Whitaker. Jako vždy se objevil Stan Lee, který mě ve své pětivteřinové roli dokáže vždy rozesmát. A konec nebyl nijak zajímavý. No uvidíme jak to s marvelem skončí. 69%

• 24.3.2018  08:58
    J. Edgar (2011)

Trošku jsem byl v šoku, když jsem dokoukal film, ve kterém hraje můj oblíbený herec současnosti a režíruje to můj oblíbený herec 60. let. Ignoroval jsem modré hodnocení a kritiky, protože jsem si řekl; DiCaprio a Eastwood, to musí být kvalita. Bohužel jsem byl zklamán. Herecké výkony, scénář nic moc, snad jen kamera ujde. Rozhodně to byl dobrý nápad natočit vznik FBI, ale několikrát jsem se nudil. Možná bych film radši svěřil Spielbergovi. Eastwood už natočil jeden film, který se odehrává ve 30. let (Výměna) a moc se mi líbil. Každopádně na film zapomenu a budu dělat, že nikdy nevznikl. Všichni dělají chyby, i DiCaprio.

• 24.3.2018  08:38

Leonardo DiCaprio má talent na vybírání filmů. Tady si rozhodně vybral dobře. Scorseseho mám moc rád, a po tomhle ho mám ještě radši. Tříhodinový snímek neni vůbec zdlouhavý a nebudete se při něm nudit. Jonah Hill a Margot Robbie hrají skvěle, a moc jsem si je oblíbil. Scénář a Kamera jsou brilantní. Po Revenantovi Leův nejlepší výkon. Jen škoda těch Oscarů. Všech pět bych vyplnil a dal bych ještě za scénář. Samozřejmě to takhle na Wall Street nebylo, ale aspoň trochu mi to přiblížilo, jak se tam žilo. Úžasný snímek.

• 14.3.2018  17:56

Quentin Tarantino - nic co by mě nepřekvapilo, a tady se ta hláška dala často použít. Opět se spojil se Samuelem L. Jacksonem a vyplatilo se to. Podruhé s Kurtem Russelem a myslim, že po tohle je jeho nejlepší film. S Jennifer Jason Leigh moc zkušeností nemám, ale za tohle rozhodně Oscara dostat měla. Walton Goggins, Tim Roth a Michael Madsen hráli též skvěle. Výborná byla i kamera Roberta Richardsona. Channing Tatum se ve filmu objevil až po dlouhé době a moc dlouho tam nevydržel, ale myslim že by jednou mohl mít skvělou budoucnost. A jako třešnička na dortu je jedinečná hudba Morriconeho. Podceňovaný film ale pro mě jeden z nejlepších Tarantinových kousků.

• 14.3.2018  17:30
    Dexter (TV seriál) (2006)

"Jsem dobrý člověk, který dělá špatné věci nebo špatný člověk, co dělá dobré věci?" Dexter Morgan. Moje nejoblíbenější seriálová postava v mém nejoblíbenějším seriálu. Ve dne forenzní analityk, v noci sériový vrah. Michael C. Hall předvádí jeden z nejlepších hereckých výkonů. Ostaní herci hrají taky dobře, jako např. Debra Morgan, Angel Batista nebo Hana Mckay, ostatně neznám žádného aktéra, který by zde hrál špatně. Knihy, které napsal Jeff Lindsay jsem nečetl ale i tak ho obdivuji. Nedokážu určit nejlepší nebo nejhorší sérii, protože v každé je něco, co mě zaujalo a co ne. S Dexterem jsem se poprvé setkal 4. července 2017 a natolik mě pohltil, že bych nic nevzal, abych se ho pustil. Nejlepší seriál, co jsem viděl, a myslím, že se to už nezmění. Sto procet obvykle nedávám, ale Dexter si to zaslouží. 100%

• 6.3.2018  15:59
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Geniální seriál s úžasným Sherlockem Holmesem, alias Benedictem Cumberbatchem. Původně jsem celý seriál odsoudil, kvůli tomu, že se odehrává v současnosti, ale byla to chyba. Nejlepší Sherlockovské zpracování, co jsem viděl. Některým lidem se může zdát, že je málo epizod, ale já si myslim že to je akorát. Tvůrci to natáčeli hodně dlouho. Skvělý Martin Freeman jako Watson, který zde předvádí výborný výkon. Moriarty je moje jedna z nejoblíbenějších záporných postav. Jeho představitel, Andrew Scott hraje báječně a vždy mě dostane svou vtipnou povahou a duchaplnými hláškami. Titulní znělka patří k nejlepším; zvlášt hudba, která se mi moc líbí. Poslední slova seriálu, se mi asi navždy vryla do paměti- Moji hoši z Baker Street.

• 3.3.2018  15:04

Tohle prostě ne. David Lean mě ohromil svým velkolepým snímkem Lawrence z Arábie a tak jsem si myslel, že mu dlouhé filmy sluší. Ale tohle mě přesvědčilo, že zase tak dobrý neni. Po celou dobu jsem snad nenašel jedinou část, která mě bavila. Ani herecké výkony nebyly nic moc a proto mě zklamal i Omar Sharif. Hudba jakž takž šla, a nejlepší byla asi kamera a kostýmy. Na tohle asi moc nejsem. Lean mě pekelně zklamal.

• 26.2.2018  21:23
    Učitelka (2016)

Od Hřebejka jsem zatím viděl jen Pelíšky a to je jeden z MÁLA českých filmů, ne-li jediný, který se mi líbil. Ani Učitelka mě neohromila. Nijak napínavé a v některých scénách dokonce nudné. Však výborné byli herecké výkony, zvlášť Zuzany Mauréry jako učitelky. Pro mě to bylo celkem bez příběhu, jen hádky žáků a třídní vyvolaly trošku napětí. České filmy fakt nemusím a ani tady se to neprokázalo. Hold musím hledat dál.

• 25.2.2018  08:29
    Motýlek (1973)

Steve McQueen mi dokázal, že neni špatný hetec. Dříve jsem ho neměl rád, ale tady předváděl jeden z nejlepších výkonů, co jsem viděl. Hoffman hrál též skvěle, a aspoň nominaci mohl dostat. Výborná hudba Jerryho Goldsmithe. Skvělá režie Franklina J. Schaffnera, od kterého si musim něco pustit. Dále se mi ještě líbila kamera Freda J. Koenekampa. Rozhodně jeden z nejlepších filmů, o útěku z vězení.

• 17.2.2018  11:21

Frank William Abagnale byl velmi chytrý a skvělý podvodník. Na film jsem narazil díky DiCapriovi a po zhlédnutí jsem se zamyslel, jak to člověk v šesnácti dokáže. Abych věděl víc přečetl jsem si knihu, která se od filmu celkem liší, ale je stejně úžasná jako film. Steven Spielberg je jeden z nejlepších režisérů, ale přesto mě dokázal překvapit jak geniálně natočil tento snímek. Několikrát jsem se zasmál, hlavně u dialogů s Dicapriem a Hanksem. Herecké výkony obou hlavních protagonistů jsou bombové. Hudba Johna Williamsa je pro mě jedna z nejlepších co kdy složil. Dále ještě výborná výprava a scénář. Nezapomenutelná část v letadle, když Frank utíká záchodem. Jsem velkým obdivovatelem F. W. Abagnale, a obdivuji co všechno před plnoletostí dokázal.

• 15.2.2018  19:35
    Tvář vody (2017)

Del Toro mi dokázal, že není úplně ztracenej. Po Pacific Rimu, který jsem vypnul po patnácti minutách, je tohle pokrok. Sally Hawkins překvapivě předvádí skvělý výkon. Dále ještě Michael Shannon, u kterého jsem zklamaný že nedostal ani nominaci. Ale nejlepší výkon podle mě podává Octavia Spencer. Už loni se předvedla u Skrytých čísel, za to ale Oscara nedostala a tady bohužel taky ne, i když to zahrála nejlíp, za celou svoji kariéru. Krom Spencer, je tady ale nejlepší hudba Alexandra Desplata, kterému to aspoň vyšlo. Bizardní snímek ale nemusí být pro každého a já chápu každého, komu se to nelíbilo. Za nejlepší film bych asi Oscara nedal, ale u některých nominací jsem plně souhlasil.

• 13.2.2018  16:11
    Kill Bill (2003)

Tarantino opět zaválel. Film jsem původně odkládal, a netušil jsem že to bude tak dobrý, ale po zhlédnutí se těšim na druhý díl. Pro mě Uma Thurman tady předvádí nejlepší výkon její kariéry a je i má oblíbená postava, kterou hrála. Bojové scény jsou natočeny báječně, se skvělými hektolitry krve a černým humorem. Úžasná hudba a samozřejmě výborná režie a scénář.

• 10.2.2018  19:52
    Zmizelá (2014)

Fincher mě opět dostal. Takhle jsem se naposledy cítil při sledování hry s Douglasem. Od začátku mě film úplně vtáhne a nepustí. Mysteriózní thrillery miluji, zvlášť s překvapivým zvratem. Jedinečné herecké výkony a klidně bych dvoum hlavním hrdinům dal Oscara. Skvělá kamera i scénář, až se nedokážu rozhodnout co je lepší. Hodně mě překvapil i Neil Patrick Harris, kterého si pamatuji jen z komediálních rolí, ale tady mi připadal temně. Finchera už mám v TOPce, ale pokud se takhle budu cítit i u jeho zbylých filmů, které zkouknu co nevidět, tak se stanu jeho velkým obdivovatelem.

<< předchozí 1 2 3