Do naha! (1997)

Tak to jsem asi domácí puťka pane Lokutus, neboť jsem se bavil královsky dobře...

Riziko (2000)

Lepší verze Pollackovi FIRMY s trošku menší dávkou thrilleru...jinak je to ale velmi inteligentní podívaná!

Nepřítel státu (1998)

Velmi dobrý thriller, ve kterém WIll Smith dokázal, že když chce, umí celkem pěkně hrát...No a jinak Hackman už je klasa, takže komentáře netřeba!

Casino (1995)

Scorsese opět dokazuje, že je výborný režisér a vypravěč a že pod jeho zlatými ručkami podávají herci obvykle své nejlepší výkony... Robert De Niro a Joe Pesci tu hrají jako bozi, jenže musím přiznat, že v některých místech jsem se díky téměř 3hodinové délce trošku nudil! Nicméně závěrečná čistící akce je úžasná a vůbec posledních 20minut má nesmírný spád a sílu.

Jako kočky a psi (2001)

Velmi infantilní zábava, které jsem skoro téměř podlehl!Škoda, že celý snímek není tak zábavný jako prvních 40 minut (scéna s "rusem" nebo "ninja kočky")!

Krvavé housle (1998)

Velmi dobře natočený snímek o houslých, které každému svému majiteli přinesly momenty štěstí i největší smůly!Škoda že ne všechny pasáže jsou tak dobré, jako ta poslední se Samuelem L. Jacksonem!

Únosci (2000)

Drsná thrillerová akce, kde se nikdo s nikým nepáře! Škoda že celý film nemá takový ráz jako prvních a posledních 20 minut - to by to bylo za jasných 5*. Sam Peckinpah by měl z tohohle dílka radost!

Teror (1997)

Sheenovi ruplo v bedně...Super...Ale kdo proboha psal ten debilní scénář?!

Polda (1998)

Na scénáři tohole snímku pracovalo přibližně 6 lidí - od režiséra, střihače, kameramana až přes hlavního herce Charlieho Sheena...a je to brak...ale velmi dobře natočenej!

Zítra se žením (1999)

Příjemný snímek, ve kterém především Charlie Sheen předvádí velmi dobrý herecký výkon!