Režie:
Dick LowryScénář:
Gordon T. DawsonKamera:
Frank BeascoecheaHudba:
Mark SnowHrají:
Tony Randall, Eugene Roche, Grant Goodeve, Adam Baldwin, Penny Peyser, Brian Dennehy, Stephen Furst, Gloria DeHaven, Patrick Swayze, William Windom, Joe Kapp (více)Hrají
Tony Randall
USA
Nejlepší filmy:
Eugene Roche
USA
Nejlepší filmy:
Zázrak na ledě (1981) (TV film)
Corvette Summer (1978)
Poslední představení (1977)
Grant Goodeve
USA
Nejlepší filmy:
The Case for Christ (2017)
Řidičák (1988)
Virus (1996) (TV film)
Adam Baldwin
USA
Nejlepší filmy:
Olověná vesta (1987)
Obyčejní lidé (1980)
Radio Flyer (1992)
Penny Peyser
USA
Nejlepší filmy:
Všichni prezidentovi muži (1976)
Modrá a šedá (1982) (seriál)
Nevěrně tvá (1984)
Brian Dennehy
USA
Nejlepší filmy:
Nejvzdálenější místo na Zemi (1985) (seriál)
Ratatouille (2007)
Rambo: První krev (1982)
Stephen Furst
USA
Nejlepší filmy:
Den poté (1983) (TV film)
Babylon 5: Třetí prostor (1998) (TV film)
Boj na řece (1984)
Gloria DeHaven
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Moderní doba (1936)
The Thin Man Goes Home (1945)
Patrick Swayze
USA
Nejlepší filmy:
Donnie Darko (2001)
Duch (1990)
Final Cut - Dámy a pánové (2012) - a.z.
William Windom
USA
Nejlepší filmy:
Columbo: Vražda na předpis (1968) (TV film)
Jako zabít ptáčka (1962)
The Gypsy Moths (1969)
Joe Kapp
USA
Nejlepší filmy:
M*A*S*H (1970)
Nejtěžší yard (1974)
Breakheartský průsmyk (1975)
Graham Jarvis
Kanada
Nejlepší filmy:
Misery nechce zemřít (1990)
Co dál, doktore? (1972)
Silkwoodová (1983)
David S. Cass Sr.
USA
Nejlepší filmy:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Děvče pro zábavu (1977)
Karbaník (1980) (TV film)
Curtis Hanson
USA
Nejlepší filmy:
Adaptace (2002)
Shary Marshall
USA
Nejlepší filmy:
Miláček žen (1961)
Slečna Škvrně (1959)
Eugenia Wright
Guatemala
Nejlepší filmy:
Rošťáci a lupiči (1982) (TV film)
Jim Greenleaf
Nejlepší filmy:
Elvis (1979) (TV film)
Tmavohnědá kopie (1981)
Zlořečení (1981)
Brad Wilkin
USA
Nejlepší filmy:
How the West Was Won (1976) (seriál)
Půlnoční dobrodružství (1980)