Určitě vás všechny zajímají další osudy hrdinů oblíbené pohádky Co takhle svatba, princi? Tak tady jsou! Již sám název vám může napovědět, co důležitého se odehraje tentokrát. Princ David a jeho žena Běla se těší na děťátko, které se jim má co nevidět narodit. Jenže princ David si ze všeho nejvíc přeje syna, dědice trůnu, a když v kolébce zavrní holčička, nedokáže se s tím smířit. Navíc platí pravidlo, že se David může stát králem pouze ve chvíli, kdy se mu narodí syn. Když se tedy narodila dcera, musela zmizet ze zámku. Matěj (K. Černoch) za pomoci hodného rybáře Janka (M. Stropnický) ale našel pro holčičku nový domov u dobrosrdečné a láskyplné Magdalény (I. Janžurová), takže o ni bylo dobře postaráno… Nebojte se, jak to tak v pohádka bývá, i tato skočí šťastně. I když to Davidovi chvilku potrvá, vezme nakonec svou dcerku na milost. A opět se můžete těšit na pěkné písničky "Růžičko červená", "Všechno naruby" či "Byl to nebo nebyl král" a oblíbené herce I. Andrlovou, M. Vladyku, J. Bohdalovou nebo P. Nárožného. (Česká televize)

otík

Naprosto odlišné a hlavně výrazně horší pokračování předchozí pohádky Co takhle svatba, princi?. Písničky nejsou vůbec chytlavé, první polovina je katastrofálně smutná, Andrlová v pozadí, Vladyka nevýrazný, pouze Nárožný drží svůj standard. Ve druhé polovině se řeší naprosté hlouposti a příběh kolem ztracené dcerky je zcela postavený na hlavu. Velký sešup dolů. Zpěv: za Miroslava Vladyku Marcel Zmožek, za Světlan Nálepkovou Heidi Janků, ostatní herci se nazpívali sami. ()

fantoci

Úsměvná pohádka z královského "rodinného života". Snad by se o ní dalo i říci, že je o generačních konfliktech. Je plná pěkných písniček a zajisté patří k tomu lepšímu, co v naší ČST vzniklo. Ve své době byla tato pohádka doopravdy hitem. ()

Mrkvič

Jedna z mých oblíbených českých pohádek. Vtipná pohádka s výborným obsazením a příjemnýma písničkama. Ty jsou některé dost až popově a rockově zabarvené. Jediná škoda, že byl přezpíván Vladyka, protože to mohlo stát za to. Nezapomenutelná je taky role Karla Černocha. ()

Lachtaan

Oproti jedničce mírný pokles dolů, jedná se sice o klasiku, přesto doufám, že se za pár let takovéhle prostoduché pohádky úplné zatratí. ()

Zdeňka

Ještě slabší než první díl. Písničky jsou zde ještě horší a příběh je o ničem. Jen kazí pohled na spokojené manželství. ()

nevermore

Soundtrack byl svýho času převratnej:), jinak je to docela kostrbatý a nekouká se na to nějak extra hezky..Příliš přehnané.. ()

Master19

O mnoho slabší než první díl. Pobaví pár vtípků, ale nejradši mám stejně scénu ze zámecké prádelny. Ani nevím proč... ;-) ()

davidek

Bezvadná pohádka pro dospělé. Karel Černoch jako moudrý rádce vykládá životní moudro a pan král poznává jak to vlastně všechno je. ()

jitrnic

Ty písničky jsou strašné a Vladyka v tom ohozu vypadá naprosto příšerně (obzvláště pěkný je ten obrovský květovaný kliobouk), ale pořád je to veliká sranda. Moje oblíbená pohádka, jedna z mála těch, ke kterým se vracím. ()

Elisebah

Druhý díl k pohádce Co takhle svatba, princi. Snad o malilinko horší než první díl. Ovšem král, královna a komoří opět nemají chybu. Piere Bujon (v královnině podání Piere kujon) je taky neodolatelný. Opět velice pěkné písničky, originální kostýmy, ovšem ty jejich klobouky nemají chybu, ale na hlavě bych je mít nechtěla. ()

PollyJean

Jak byl "první díl" celkem povedený, tohle byla hrůza. Děravý děj, slabé herecké výkony a strašlivé a hlavně únavně dlouhé!! písničky... ()

Specs

Hláška: král: - "... A naše okamžiky zatím padají do propadliště času. To zní skoro básnicky, Pravčický, zapiš to!" komoří: - "Nemáme, udělali jsme ho maršálem, Vaše veličenstvo." král: - "Tak my už nezapisujeme? A proč?" komoří: - "Vaše veličenstvo ráčilo říci, že to stejně k ničemu není." král: - "To že jsem řekl?" královna: - "Jistě, veličenstvo." král: - "No ale to snad zní pěkně, ne?" komoří: - "Do propadliště času, Vaše veličenstvo, to je verš... Ale jaký, jaký! Skvělý!" král: - "Ale nech toho, prosím tě, pořád jenom zdržuješ a naše okamžiky zatím padají do propadliště času! No ale, perla to je! Pravčický, zapiš to!" komoří: - "Nemáme, udělali jsme ho maršálem, Vaše veličenstvo." král: - "Tak my už nezapisujeme? A proč?" ()

vitekpe

"Prvni dil" tehle pohadky byl strasnej, ale ne tak strasnej jako tenhle druhej. Vydrzel jsem jen 10 minut a konec. Mozna nekdy priste, ale ted nemuzu jinak. ()

Zagros

Pro hudební pohádku Ať přiletí čáp, královno! platí to stejné, co o prvním díle. Dobré obsazení, jednoduchý pohádkový příběh a známé písničky především z neustálého přehrávání z gramodesek, které jsme měli jako děti. Sice je to stále to stejné, ale není to ani výrazně horší. Proto rád zůstanu na třech hvězdách a někdy v budoucnu se těším na zopakování s dětmi. ()

eagle-eye

To bylo ještě horší než první díl(dlouhé roztahané nic), ani Nárožný tu už neměl tolik prostoru jako v prvním díle. Vladykovi bych vzkázal, aby svým ksichtem nestrašil slušné diváky u TV a už vůbec nehrál prince, to je zvrhlost od pana režiséra. Hvězda opět pouze za Nárožného. ()

Shakeus

"Super zpívaná pohádka, když jsem byl malý, tak jedna z těch nej. " jsem napsal k, tak říkajíc, prvnímu dílu. Tady platí to samé. Připíši snad jen, že I. Andrlová je kočka, jako malý jsem M. Vladykovi záviděl. ()

Paity

Z celé pohádky v podstatě dodnes nepřekonatelný král Petr Nárožný a královna Jiřina Bohdalová. Jen kvůli nim o dvě hvězdy více. Jinak tuctová více či méně studiová pohádka. ()

mirkaaa

Volné pokračování hudební pohádky Co takhle svatba, princi? První díl se mi sice líbil o něco víc, ale přesto je to moje oblíbená pohádka. Pohádka plná humoru, pěkných písniček a hlavně životní moudrosti. ()