poster

Diamanty jsou věčné

 • Velká Británie

  Diamonds Are Forever

 • slovenský

  James Bond: Diamanty sú večné

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1971, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Tady bylo těch technických věcí na můj vkus až příliš.(5.1.2009)

 • Mahalik
  ****

  Musím říct, že Sean Connery (ehm pardon Sir Sean Connery) mi v tehle bondovce přijde šíleně starej. Prostě u něj začla krize středního věku a v některých scénách je to hodně vidět. Triky (některé) jsou k smíchu, ponorka+ výbuch je toho tím nejlepším důkazem. Ještě bych mohl mít pár připomínek, ale na ty kašle chlupy kočka. No dobře, dám 4*, ale je to o inteligenci Paris Hilton.(23.7.2007)

 • kinej
  *****

  Diamonds are Forever považuji za velmi dobrou bondovku. Možná má své mouchy, jako například nezáživně natočené akční pasáže, kterým by trocha dynamiky neuškodilo. Také si možná mohli odpustit lunární vozítko a nevydařený souboj se dvojicí žen. Jinak je to ale bondovka se vším, co od ní očekávám. A hlavně Conneryho charisma je tak drtivé, že dokáže dobré nedotatky přklenout. Nikdo mi nevymluví, že ty filmy, jejichž předlohu napsal přímo Flemming a hrál v nich Connery, jsou daleko lepší než ostatní. Jen "jeho" filmy mají vyvážený poměr všech potřebných ingrediencí. Jsou hodně akční, ale nikdy ne hloupé, a jsou vtipné, ale nikdy ne směšné. Tento Bond má skvělé záporáky, dobrý námět a překrásnou doprovodnou hudbu(15.4.2010)

 • Radyo
  ***

  Tak jako všechny bondovky, i tato nabízí bezpočet akčních scén, krásné ženy a několik úžasných vynálezů, které dostal Bond k dipozici. Je to jedna z těch povedenějších, i když ony jsou vpodstatě povedené všechny.(31.7.2002)

 • Psema
  ***

  Nejhorší bondovka z arzenálu pana Conneryho. Netušil jsem, že by to mohlo být tak nudné, jak to ve výsledku bylo. Po několika hodinách si nepamatuji o co tam šlo, natož, abych si to vybavil za pár dní či týdnů. Blofeld sice charismatický a cool, ale zabijáci Witt a Kidd? Tyhle dva bych nechal okamžitě zpopelnit a zakopat. Imho jsou to dvě nejotravnější a nejblbější postavy v celém příběhu (a to jejich samoúčelné přehrávání, no děs). A nejhorší je, že ani Sean to nezachraňuje. Stáří člověk nezastaví, ale to co se stalo jemu, to už je moc. A ke všemu z něj čiší jistá znuděnost, kdy jsem pocítil, že série potřebuje obměnu. Diamanty mě hodně zklamaly a prlměrné hodnocení je jen z úcty k 007 a Connerymu za odvedenou práci na Bondově světě.(9.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace