poster

Diamanty jsou věčné

 • Velká Británie

  Diamonds Are Forever

 • slovenský

  James Bond: Diamanty sú večné

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie, 1971, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  Hodně lidí tuhle bondovku považuje za jednu z Conneryho nejlepších, ale abych se přiznal, nevím proč. Příběh se mi zdál trošku roztahaný, hudba nic moc, nepříliš přitažlivá Bond-Girl (alespoň pro mě) a kdesi cosi.... Nicméně Diamanty přinášejí velkou konfrontaci s Bondovým Moriartym Blofeldem, jeho roztomilou bílou kočičkou a dvěma asi nejodpornějšími záporáky, kteří se v celé sérii kdy objevili. Něco na tom bude, Diamanty Jsou Věčné...(24.1.2003)

 • Mahalik
  ****

  Musím říct, že Sean Connery (ehm pardon Sir Sean Connery) mi v tehle bondovce přijde šíleně starej. Prostě u něj začla krize středního věku a v některých scénách je to hodně vidět. Triky (některé) jsou k smíchu, ponorka+ výbuch je toho tím nejlepším důkazem. Ještě bych mohl mít pár připomínek, ale na ty kašle chlupy kočka. No dobře, dám 4*, ale je to o inteligenci Paris Hilton.(23.7.2007)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Docela netradiční Bondovka, která vyniká různorodostí, hláškama a krimi nádechem, ale je zbytečně dlouhá, zas což jednu hvězdu ubírám. 85%(24.2.2015)

 • strougy
  ****

  Staré bondovky mají úchvatně naivní atmosféru podobnou románům Julese Verna či filmům Karla Zemana a právě to z nich i dnes dělá mimořádně zábavnou filmovou podívanou. Diamanty jsou věčné nejsou žádnou vyjímkou a tak se vždy pobavím u scén jako je útěk z "přísně" střežené základny v lunárním modulu, u dvojice zabijáků Winta a Kidda či u zábavných hlášek ( v oblibě mám zejména "Stůj, ty syčáku" ). Prostě nestárnoucí klasika.(24.7.2007)

 • Kaka
  **

  Je krásně vidět, jak tvůrci na přelomu nového desetiletí nevěděli kudy kam a sérii utápí v x prapodivnostech nedávajíc smysl, ani sebemenší inovaci. Connery je sice o poznání starší, ale pořád je to ten starý dobrý James, který se šarmem sobě vlastním vystřídal atleta Lazebnyho - věc pozitivní. Bohužel tempo filmu je značně nevyrovnané a prostředí Vegas trestuhodně nevyužité. Takže zbydou výteční zabijáci, jedna slušná automobilová honička a potom už je to jen řezničina bez ladu a skladu, navíc příběhově zoufale nezajímavá a naneštěstí i nedotažená. Blížil se nástup Rogera Moorea a rozverných 70. let plných nadhledu a nadsázky.(14.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace