• Fr
  *****

  Bylo, nebylo..... ,,Každý zkurvysyn, který bude mít náckovskou uniformu chcípne“. Můj první skalp. Pak i druhej. Třetí! Úžasná gradace scény, stejně jako dialogy. A hudba, ta připomíná snad všechny filmy co znám! Ještě tu je násilí. NÁSILÍ jenž očekáváte a vyžadujete ho!!! Největší nadšení? Úvodní westernová kapitola! Zklamání? Že film musel skončit! Tarantinova touha vyprávět neobvykle a láska ke kinematografii je bezbřehá! A že změní historii ? Stou filmovou se mu to již podařilo. B R A V O !!!! PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ***(14.12.2009)

 • Dever
  ****

  Soundtrack: 1. The Green Leaves Of Summer - Nick Perito [1:55] 2. The Verdict (Dopo La Condanna) - Ennio Morricone [1:13] ,3. White Lightning (Main Title) - Charles Bernstein [2:54] 4. Slaughter - Billy Preston [4:24] ,5. The Surrender (La Resa) - Ennio Morricone [2:47] ,6. One Silver Dollar (Un Dollaro Bucato) - The Film Studio Orchestra [2:02] ,7. Davon Geht Die Welt Nicht Unter - Zarah Leander [2:05] ,8. The Man With The Big Sombrero - Samantha Shelton/Michael Andrew [1:48] ,9. Ich Wollt Ich Waer Ein Huhn - Lilian Harvey/Willy Fritsch [2:44] ,10. Main Theme From Dark Of The Sun - Jacques Loussier [3:10] ,11. Cat People (Putting Out The Fire) - David Bowie [4:10] ,12. Tiger Tank - Lalo Schifrin [1:17] ,13. Un Amico - Ennio Morricone [2:35] ,14. Rabbia E Tarantella - Ennio Morricone [3:53],(10.5.2011)

 • Slasher
  *****

  Moje nejoblíbenější Tatantinovka. Úžasně trojjazyčně konverzační, fantaskně historická, nadpozemsky dobře obsazená (ach ten Pitt! <3), s geniálně přesnou dávkou explicitního násilí, hlášek a humoru. Židovská pomsta náckům, jak s ní mohl přijít jedině Quentin... Dechberoucí lekce v bastardím dějepisu.(13.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Ve scéně, kde major Dieter Hellstrom (August Diehl) navrhne hru s kartami, má pivo v rohu stolu. Když se vrátí s kartami, má pivo na jiném místě. (G3niu5)

 • - Spoiler: Scéna z předsálí kina, kde jsou Aldo Raine a jeho dva parťáci převlečeni za Italy, měla podle původních představ autora scénáře Quentina Tarantina vypadat jinak. Raine, jak na začátku filmu sám říká, strávil nějakou dobu na Sicílii, s italštinou by tak už měl mít nějaké ty zkušenosti, přitom v oné scéně to vypadá, jako kdyby se s ní setkal poprvé v životě. Představitel Raineho Brad Pitt přišel na zkoušce ještě před natáčením s nápadem mluvit se silným americkým přízvukem. Tarantinovi to nesedělo s jeho původní ideou, avšak scéna mu v tomto stylu přišla tak moc vtipná, že už si ji nedovedl představit jinak. (Mikesz__ff)

 • - Ve všech scénách, kde je Hans Landa (Christoph Waltz) přestavován, je představen jako Colonel/Oberst SS Hans Landa. Ve skutečnosti ovšem hodnost Oberst ve Waffen SS neexistovala. Waffen SS totiž měli vlastní hodnostní systém a v ní byl ekvivalentem hodnosti Oberst hodnost Standartenführer. (clikclikCZ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace