Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

• USA Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (více)

Skupina vědců se vydává do džungle za vzácnou orchidejí, která je údajně klíčem k věčnému mládí. V močálech však číhá nebezpečný had. K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... (Nova Cinema)

Scaevola

Hloupé rozhovory, hloupé postavy a nápady, nízký rozpočet a laciná sci-fi zápletka, za niž by se nemusel stydět ani Star Trek... a přesto jsem si snímek užil víc, než předchozí "áčkový" díl. Snad to je tím, že jsem nic nečekal, a kupodivu jsem dostal obstojně odsýpající dobrodružství s roztomilou opičkou, která mimochodem hrála nejlépe z celého osazenstva včetně digitálních hadů, kteří na Borneu vůbec nežijí. Což asi mluví za vše. ()

rubii

Americkej hip-hop v Borneu. Nesmrtelná orchidej. A hroudu sakra dlouhejch hadů v 90 minutovým trháku, díky bohu, že jsem si to nenechal ujít . . . ()

pájap

mě se anakonda 2 prostě líbí.víc než jednička.a to stačí.papa..a nejlepší je ta blondýna... některé záběry jsou super...líbí se mi,že anakonda na rozdíl od jedničky jde zabít,třeba nožem...pavouk byl super....a hadí byli počítačoví....???no mohli být lepší ale nevadí.... ()

Ladisec odpad!

Další film, kterému by se měl každý vyhnout, zbytečná ztráta šasu. Při sledování vás bude asi už po deseti minutách ten film sám nutkat to vypnout a jít si třeba lehnout. ()

Inyanga odpad!

Po dost trapné jedničce přichází na scénu ještě méně povedený druhý díl. U některých filmů, jako je třeba tento, nechápu, proč je natočili! V rámci zachování vaší duševní rovnováhy to nikomu nedoporučuji, je to fakt katastrofa! Krom toho najdete ve filmu faktické nesmysly. Výprava jela na Borneo (ostrov severně od Austrálie), ale anakondy žijí v Jižní Americe. Ve filmu je skoro vždy vidět anakondu, jak stojí pouze na ocasu, asi tak jako kobra. Anakondy tak silné svaly nemají a proto by nemohly držet takhle rovnováhu jen na ocasu. Vysoce podprůměrný film, o digitálním provedení hadů radši pomlčím. Nejlepší herecký výkon předvedla ta malá opička. Pro mě jednoznačně odpad! ()

NaTe

Tak pitomá vyvražďovačka tu nebyla hodně dlouho! Trapní a unylí herci, kteří si neumějí správně poradit ani s nemožně chabým scénářem, ani se svými rolemi. A vše tohle vrší nehorázná předvídatelnsot celého filmu, u kterého nejenže s naprostou jistotou víte, kdo zemře, ale předvídáte dokoce i to, v jakém pořadí!!!! Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy vůbec shlédl. Ta jedna jediná hvězdička je za alespoň malou - malilinkatou špetičku napětí asi v pěti minutách filmu. Kéž by se ta ANAKONDA ( která mimochodem nemá ani na klasické americké béčkové vyvražďovačky ) nikdy nenarodila! ()

marlenna

Dámy a pánové, přichází děsivá anakonda. Hrůzostrašný had, který vás spolkne celé i oblečením a nemá ani problémy s trávením. Čekáte-li od tohoto „velkofilmu“ s marketinkovým označením HOROR, opravdový horor jak má být, nedočkáte se. Umělohmotný had z pet-flašek vyrobený v Číně nažene strach jen dětem a silně zrakově postiženým. Herci nehrají, jen vegetují. Děj se táhne jak ten gumový had. Tento film 100% bezúčelně zabije 93 minut vašeho života. Pokud jste kuřák, dejte si bez výčitek 31 cigaret, vyjde to nastejno. (Počítám s předpokladem, že jedna cigareta zkrátí váš život přibližně o 3 minuty. Vědecky podloženo.) 8% ()

GOX

Podľa mňa to až tak zlý film nieje , sú aj oveľa horšie , dalo sa to pozerať aj keď niektoré scénky neboli až také vymakané , myslím že tento film si až tak slabé hodnotenie nezaslúžil ()

uprchlice

Určitě o hodně lepší než Anakonda s Jennifer Lopez. Je zde víc zabíjení a herci jsou více sympatičtí. I příběh se mi zdá více zábavný. ()

Pythonator

Zajímavé, moc zajímavé. Jaktože tam kurva nikdo neřešil, co dělá v Asii jihoamerický had. Zřejmě to neřešil ani hloupý režisér, když se to k němu dostalo od hloupého scénáristy. Taky to nejspíš neřešil ani producent a bohužel to neřešil ani distributor. Hlavní je, že v titulku je slovo Anaconda a je to pokračování úspěšného filmu i když to žádné pokračování není. Nejsmutnější ovšem je, že záhadný výskyt anakondy neřešil ani průměrný divák podobných sraček. ()

Slack

Hádam každá výtka v tu prítomných komentároch má svoje opodstatnenie. Bavilo ma to však oveľa viac ako prvá časť. ()

Orion12

30% je to sr*čka, ale dobrá sračka. Až na to že na Borneji nežijou Anakondy, ale co se divím udělat takový scénář dokáže i scénarista a režisér, co propadnul a byl vyhozen z školy už v páte třídě a Jižní Amerika se v dějepisu probírá až v 6. takže pohoda. Jako pár scén potěší, na rok 2004 asi OK. Ale pořád příběh a zvraty a celkově děj je něco šíleného. Na jedno podívání ok, jako malý kidík jsem to viděl a byl jsem z toho posrany ale hrozně mě to bavilo, ted jsem pochopil proč decka baví skoro všechno. ()

Holly_Molly

"Mam takovej hlad, že bych prodal svojí babičku za jeden TIC-TAC"....Ne vážně co vám je? Tady tohle hodnocení fakt nechápu..To bych radši do černých čísel dal první díl už jen za toho odpornýho CGI PS1 hada..Jasně, dvojka taky neni žádná ultra revoluce, ale je to pohodovej dobrodružnej film se slušnou zápletkou a fajn hláškama.... :-P ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin