Poté, co ochránkyně hadů zachrání několik škrtičů z místní stanice, pustí je do přírody. Nevědomky tak vystavuje město velkému nebezpečí. Hadi se brzy adaptují, abnormálně rostou a pořád mají hlad. Když začne lidských obětí přibývat, vezme řešení na svá bedra místní policistka. Aby zachovala ekosystém, nakrmí aligátory kuřaty napíchanými steroidy, aby byli silnější a s hady si poradili. Jenže aligátoři rostou a rostou. Hadi poté, co sežerou jejich vajíčka také, a město se tak dostává do smrtelné pasti. Ochránkyně hadů a policistka musí spojit síly, aby město zachránily. (Prochy38)

Ondrew odpad!

Smankote jenkote... Dalsia ultra-brutalna megasr@cka z produkcie sialencov z Asylum. Jediny sposob, ako si udrzat (relativne) zdravu mysel pri sledovani tohto hnusu, predstavuje zrychlene pretacanie. Iba to mna osobne delilo od totalneho nervoveho kolapsu, ehm. Co na tuto zhovadilost povedat? "Herecky" zrejme vskutku utiekli z nejakeho pornaca, mozno im Asylum slubil vyssi honorar. Potetovana rangerka z velkymi kozami na jednej strane barikady a vychrtla ekologistka s bulimiou na strane druhej. Hrozostrasne "herecke vykony", este strasnejsie digitalne efekty na urovni roku Raz Dva. Ked som film pustal, vedel som, ze to bude zivotu nebezpecne, no nedalo mi to. A tak mam za sebou dalsi mega-zazitok, na ktory, pevne dufam, co najskor kompletne zabudnem. Len mi tak beha hlavou... Kedy konecne Asylum skrachuje a prestane produkovat tieto urazky filmoveho priemyslu? Snad sa toho dna dozijem. MEGA-ODPAD ZA 0%! ()

TomStrom odpad!

Nebudu to moc okecávat, bylo to jedním slovem strašné. Jsou tu velký potvory a jiný velký potvory, pak jsou tu dvě hlavní ženské hrdinky, které se po počátečních neshodách (spektakulární ženská bitka ve stanu a přilehlém jezírku) pustí do boje s monstry, máme tu hořící město, surrealistické dialogy, efekty z let dávno minulých a rezignaci na logiku děje. Prostě jako u všech filmů z dílen Asylum. Má tedy cenu na to koukat? Pokud máte zrovna zvrhlou náladu a po ruce pytlík želatinových hadů, tak nepochybně! ()

corpsy odpad!

Existujú filmy a existujú ´´filmy´´. Asylum je pre ten druhý príklad liahňou a to liahňou najväčšou. Načo sa zaoberať nejakým scenárom, hercami ktorý by vedeli čo to zahrať či nebodaj režisérom, ktorý o režírovaní aspoň počul. Zbúchať pár dolárov a poďme nato. A natočme grc typu MEGA PYTHON VS. GATOROID. ()

MM_Ramone

Už som mal možnosť vidieť zopár filmových súbojov. Versus movie. Pamätám sa na duely "Megažralok vs. obria chobotnica", "Boa vs. pytón", "Votrelec vs. Predator", "Freddy vs. Jason", "Kramerová vs. Kramer", "Ľud vs. Larry Flynt". Vždy mi bolo jasné kto sa proti komu postaví. No a teraz som si pozrel titul "Megakrajta vs. Gatoroid". Čo je megakrajta som vedel. Obrovský plaz, gigantický škrtič. Ale čo je to gatoroid som nemal ani tušenie. Zistil som, že je to experimentálnymi anabolickými stereoidmi nadopovaný aligátor. A tiež som prišiel i na to, že tento film je ukrutná kravina. Hlúpy scénar, slabí herci, mimoriadne nevkusný soundtrack a totálne primitívne digitálne triky. * ()

maxxxim odpad!

Megasrajda versus Gutaperča je ozaj iba "Tv film" (bez úmyslu dehonestovať iné filmy rovnakého zaradenia). Dosť dobre si neviem predstaviť situáciu, že je tento paškvil premietnutý v kine alebo v rámci inej masovej projekcie za účasti väčšieho počtu ľudí, nakoľko by to mohlo vyústiť do stavu s pretrvávajúcimi ďalekosiahlymi následkami spočívajúcimi v devastačnom plošnom poklese hladiny IQ zúčastneného, ba čo viac ešte viac nezúčastneného obyvateľstva. Pokojne by sa dal tento film distribuovať pod názvom "Nelogickosť versus Iracionalita", a to naprieč celým civilizovaným svetom. Ak je účelom filmu a jemu podobných produktov docieliť odreagovanie diváka od každodenného stresu a sveta tam za oknom, tak sa to jeho tvorcom nepodarilo ako mnohým ich predchodcom a určite aj nasledovníkom, nakoľko uvedený stav nirvány ide dosiahnuť aj jednoduchším spôsobom a s menej závažnejšími následkami na divákovu psychiku a fyziku zároveň, a to napr. z metra guľkou do hlavy. No, veď posúďte sami. Je možné, aby aligátor vymaľovaný ako "veľkonočné vajco" vzbudzoval strach a hrôzu pri valivom pohybovaní sa vpred, dozadu, doprava, kolmo hore zase dolu a doľava súčasne a znovu naspäť dopredu? Je možné, aby zábery, kde budúce obete utekajú pred tlamou obávaného predátora, v skutočnosti však utekali v jednom zábere a tlama sa pohybovala v inom zábere, sa zmetene a prvoplánovo posúvajú z miesta na miesto? No, nie je to možné, a to by vám potvrdil aj Jozef Hansa Pročko v kožuchu z megabobra alebo ak chcete z gatoroidbobra. Takýmito nevinnými lapsusmi totižto možno maximálne navodiť atmosféru strachu a beznádeje, ktorá sa natíska v situáciách, kedy nie sme lovení bezcitným tvorom, ktorý nedisponuje logickým a racionálnym uvažovaním, ale kedy sa ocitáte v prítomnosti tímu filmárov a parodérov hercov, ktorí rovnako tak nedisponujú kadečím, čoho dôsledkom je stav forsírujúci hrôzostrašný záber za záberom, kde logika a racionalita masívne krvácajú z krkavíc počas celej jeho beznádejnej a spatlanej stopáže. Takže? ()

• Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je aspoň jedna jeho fotka. Zde je to jeho fotografie na stěně kanceláře policistky. (PRobin)