Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu

Anakonda: Honba za krvavou orchideou

Dobrodružný / Horor / Thriller / Akční

USA, 2004, 93 min

Edward Neumeier, Jack Epps Jr. (původní scénář), Jim Cash (původní scénář)

Verna Harrah

Kostýmy:

Terry Ryan
  • LiVentura

Ještě jistá viditelná snaha...(6.11.2009)

• Gemini

Neuvěřitelné. Onen nadlidsky obtížný úkol, a sice překonání laťky nastavené hooodně ubohým prvním dílem směrem dolů, byl splněn nadmíru úspěšně. Podle zásad druhých dílů filmů třídy B a nižších (teda těch, které nám předhodil Randy ve Vřískotu 2) je bestií víc, umírá se "extravagantněji", atpd. Až na to, že zde použití herci jsou neznámí (a chápu proč), s prvním dílem nemají nic společného (taky celkem chápu proč), a s tím, co jim ty dozajista nedávno ještě zarytě stávkující trosky předhodily jako scénář, nakládají tak jako Jirka Paroubek s článkem 23 naší Ústavy. Být po mém, film nepřežije ani jeden z nich;)(19.2.2008)

• m.krudenc

Vysoce podprůměrný film, který má zajímavý příběh. Ale uznávám že to není žádná sláva. Všechno se holt nepovede. Na jedno podívání to ujde.(15.3.2015)

• AngelAngie

Smím se zasmát?(30.5.2008)

• choze

Ve videopůjčovně rozhodně můžete pořídit i hůř. Nebylo by nic snažšího než tu vyjmenovat zápory filmu (špatné digitální triky, nevýrazné herce, archetypální postavy, klišé nad klišé, nelogické chování postav) nebo porovnávat s původní ANAKONDOU (lepší herci, triky, lépe natočeno), což mi ale přijde zbytečné, když nejde o přímé pokračování. Přesto mi to ale uteklo jako málokteré současné videobéčko a to se počítá. Hodně tomu v mých očích pomohla linie s bezskrupulózním vůdcem výpravy, se kterým jsem maximálně sympatizoval a držel mu palce a dal bych nevím co zato, kdyby dosáhl svého. A taky miluju filmy z džungle. Zabte mě za to.(26.2.2007)