poster

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

 • USA

  Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid

 • Slovensko

  Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu

 • Slovensko

  Anakonda: Honba za krvavou orchideou

Dobrodružný / Horor / Thriller / Akční

USA, 2004, 93 min

Scénář:

Edward Neumeier, Jack Epps Jr. (původní scénář), Jim Cash (původní scénář)

Producenti:

Verna Harrah

Kostýmy:

Terry Ryan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $32,238,923Tržby Celosvetovo $70,992,898║ aspoň, že takéto blobosti zarábajú, čo by ináč robili páni producenti _Prvá Anakonda sa ešte dala stráviť ale tu to už je len nezáživná planoba, zabalená v úplnej béčkovitosti.(18.5.2005)

 • Gemini
  odpad!

  Neuvěřitelné. Onen nadlidsky obtížný úkol, a sice překonání laťky nastavené hooodně ubohým prvním dílem směrem dolů, byl splněn nadmíru úspěšně. Podle zásad druhých dílů filmů třídy B a nižších (teda těch, které nám předhodil Randy ve Vřískotu 2) je bestií víc, umírá se "extravagantněji", atpd. Až na to, že zde použití herci jsou neznámí (a chápu proč), s prvním dílem nemají nic společného (taky celkem chápu proč), a s tím, co jim ty dozajista nedávno ještě zarytě stávkující trosky předhodily jako scénář, nakládají tak jako Jirka Paroubek s článkem 23 naší Ústavy. Být po mém, film nepřežije ani jeden z nich;)(19.2.2008)

 • swamp
  *

  Naprosto předpovídatelné a nevýrazné - škoda, že to alespoň nezachránili nějací charismatičtí herci či core chlapácké hlášky.(3.1.2011)

 • Deimos
  **

  VHS/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +sem tam prostředí, film mě nijak neurazil, já říkám námět -film nijak nenadchne, celí je to jedno velký klišé, tak nějak vyšumí/// No na film jsem se hodně těšil, dokonce jsem tehdy zvažoval návštěvu kina. Nakonec jsem dal přednost VHSce. No a řeknu to na rovinu, rád bych dal filmu 3*. Přeci jen když zavřu všechny 4 oči, tak jsem se alespoň nenudil. Film mi utekl rychle, jen postrádám větší hloubku. Prostě dalo se z toho vytřískat více. Třebas herci, tady nijak neoslní, ani herectvím (já křičím protože vidím hada, pořád křičím) ani obsazením, ale kdo ví, třebas za 5 či 10 let se na to rádi podíváme a řekneme si jak byl ten herec tehdy mladej (viz. Owen Wilson v původním filmu). Slušná je jen atmosféra, která téměř vyděsí, určitě více než ty anakondy. Jinak mírné překvápko na závěr, vždy přežije hlavní hrdina a hrdinka, tady je tomu jinak. PS: Za všechno může ta opice. I za celí tento film :-)/// Celkem 49%///(22.2.2007)

 • Cappuccino
  ***

  Vidím, že hodnotenie je úbohé...vás to nudilo? Mňa nie .. 3*(11.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace