Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu

Anakonda: Honba za krvavou orchideou

Dobrodružný / Horor / Thriller / Akční

USA, 2004, 93 min

Edward Neumeier, Jack Epps Jr. (původní scénář), Jim Cash (původní scénář)

Verna Harrah

Kostýmy:

Terry Ryan
  • swamp

Naprosto předpovídatelné a nevýrazné - škoda, že to alespoň nezachránili nějací charismatičtí herci či core chlapácké hlášky.(3.1.2011)

• Tosim

Vysoce podprůměrný film, který v první třetině má snad nějaký náboj, pak jde ovšem všechno do háje. Ani jsem se na to nedodíval, což mi ovšem moc nevadí. Nejlepší herecký výkon předvedla ta opička.(17.1.2006)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $32,238,923Tržby Celosvetovo $70,992,898║ aspoň, že takéto blobosti zarábajú, čo by ináč robili páni producenti _Prvá Anakonda sa ešte dala stráviť ale tu to už je len nezáživná planoba, zabalená v úplnej béčkovitosti.(18.5.2005)

• klerik

Slabučké pokračovanie už aj tak slabej Anakondy. Klišé v každom zábere, manekýnski herci, trápne hady a ekologický výkrik do tmy...(4.5.2006)

• Gemini

Neuvěřitelné. Onen nadlidsky obtížný úkol, a sice překonání laťky nastavené hooodně ubohým prvním dílem směrem dolů, byl splněn nadmíru úspěšně. Podle zásad druhých dílů filmů třídy B a nižších (teda těch, které nám předhodil Randy ve Vřískotu 2) je bestií víc, umírá se "extravagantněji", atpd. Až na to, že zde použití herci jsou neznámí (a chápu proč), s prvním dílem nemají nic společného (taky celkem chápu proč), a s tím, co jim ty dozajista nedávno ještě zarytě stávkující trosky předhodily jako scénář, nakládají tak jako Jirka Paroubek s článkem 23 naší Ústavy. Být po mém, film nepřežije ani jeden z nich;)(19.2.2008)