Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu

Anakonda: Honba za krvavou orchideou

Dobrodružný / Horor / Thriller / Akční

USA, 2004, 93 min

Edward Neumeier, Jack Epps Jr. (původní scénář), Jim Cash (původní scénář)

Verna Harrah

Kostýmy:

Terry Ryan
  • Shit

Děsná nuda a děsná kravina. Triky se od prvního dílu prakticky nepohnuly kupředu, což je docela smutný a herci jsou vesměs trapný a nebo dementně namachrovaný, což pak vyústí v sraní na to co se našim "hrdinům" stane. Krom toho to postrádá, ne snad kvalitnější, jako spíš vůbec nějakej příběh. Prostě kravina na entou(17.2.2008)

• Slarque

Z Amazonky jsme se přesunuli na Borneo, nabrali o něco béčkovější herce a menší rozpočet a výsledkem je film, který je dokonale blbý. Ani ty věčné snahy o hlášky a humor k ničemu nevedou a anakondy jsou strašlivější, když nejsou vidět (což je naštěstí drtivá většina filmu). Takže přesně to, co jsem čekal.(18.2.2008)

• choze

Ve videopůjčovně rozhodně můžete pořídit i hůř. Nebylo by nic snažšího než tu vyjmenovat zápory filmu (špatné digitální triky, nevýrazné herce, archetypální postavy, klišé nad klišé, nelogické chování postav) nebo porovnávat s původní ANAKONDOU (lepší herci, triky, lépe natočeno), což mi ale přijde zbytečné, když nejde o přímé pokračování. Přesto mi to ale uteklo jako málokteré současné videobéčko a to se počítá. Hodně tomu v mých očích pomohla linie s bezskrupulózním vůdcem výpravy, se kterým jsem maximálně sympatizoval a držel mu palce a dal bych nevím co zato, kdyby dosáhl svého. A taky miluju filmy z džungle. Zabte mě za to.(26.2.2007)

Ne ne ne nebudu psssssátttt -odpad-. Krásně jsem ohodnotil jedničku, až když jsem viděl dvojku, ale teď se to celé zlomilo, protože jsem viděl trojku. A k filmu? Lék na mládí, nebo elixír mládí, by chtěl každý. Firma, které by měla možnost jej získat by asi udělala všechno pro jeho získání a co by pak udělal jeden malej soukromníček (Matthew Marsden). Tak zase zpět, a hadi a tentokrát víc, ale malá změna, nejvíc mně tam štval jeden člověk, kterého bych nejraději viděl sežraného pokud možno hned. Cole Burris, kterého hrál Eugene Byrd, byl na odstřel, dokonce jsem fandil hadům i pijavicím, aby ho dostali!! Na jeho osud se ale podívejte sami. Jinak musím vyzvednou nádhernou přírodu. Tak tedy De ja vu a za tři.(11.2.2009)

• Chrustyn

Znáte takový ty zbytečný pokračování? Tohle je jedno z nich.(1.10.2007)