Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

Anakonda: Honba za krvavou orchideou

Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu

Dobrodružný / Horor / Thriller / Akční

USA, 2004, 93 min

Edward Neumeier, Jack Epps Jr. (původní scénář), Jim Cash (původní scénář)

Verna Harrah

Scénografie:

Bryce Perrin

Kostýmy:

Terry Ryan
  • genetique

Ako inak sa dá ohodnotiť horror, počas ktorého som sa smial? Úbohosť najvyššieho kalibru, ktorý nezáchránia ani morbídne a nechutné zábery a už vôbec nie digitálne, gumovo-vyzerajúce hadíky. 20%.(26.10.2007)

• m.krudenc

Vysoce podprůměrný film, který má zajímavý příběh. Ale uznávám že to není žádná sláva. Všechno se holt nepovede. Na jedno podívání to ujde.(15.3.2015)

Sežerte je všechny.(17.2.2008)

• Aluska88

Jednu dobu se mi velmi líbil trailer na tento film a často jsem si ho pouštěla. Doba se však sunula kupředu, já prošla filmovým vývojem a po zhlédnutí Honby za krvavou orchidejí jsem došla k názoru, že zřejmě to nejlepší na tomto "díle" je právě trailer. Film předkládá jedno otřepané klišé za druhým, jeden hroznější dialog, než ten následující. Vítězně tak z tohoto průseru vychází ten nádherný tvor (ač digitální:) jménem Anakonda.(17.2.2008)

• choze

Ve videopůjčovně rozhodně můžete pořídit i hůř. Nebylo by nic snažšího než tu vyjmenovat zápory filmu (špatné digitální triky, nevýrazné herce, archetypální postavy, klišé nad klišé, nelogické chování postav) nebo porovnávat s původní ANAKONDOU (lepší herci, triky, lépe natočeno), což mi ale přijde zbytečné, když nejde o přímé pokračování. Přesto mi to ale uteklo jako málokteré současné videobéčko a to se počítá. Hodně tomu v mých očích pomohla linie s bezskrupulózním vůdcem výpravy, se kterým jsem maximálně sympatizoval a držel mu palce a dal bych nevím co zato, kdyby dosáhl svého. A taky miluju filmy z džungle. Zabte mě za to.(26.2.2007)

• - Ve filmu je skoro vždy vidět Anakondu stojící na ocasu, podobně jako Kobra. Anakondy však tak silné svaly nemají a svou váhu by takto neunesly. (Mr.Hudson)

• - Slušných 12,8 mil. dolarů si během úvodního víkendu (27.-29.8. 2004) odnesl 25 milionový sequel filmu Anakonda z roku 1997. Po víc jak měsíci promítání si na konto připsal téměř 33 milionů. (imro)

• - Výprava jela na Borneo, ale anakondy žijí v Jižní Americe. (Mr.Hudson)