Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

Anakonda: Honba za krvavou orchideou

Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu

Dobrodružný / Horor / Thriller / Akční

USA, 2004, 93 min

Edward Neumeier, Jack Epps Jr. (původní scénář), Jim Cash (původní scénář)

Verna Harrah

Scénografie:

Bryce Perrin

Kostýmy:

Terry Ryan
  • svik

NO CO NA TO ŘÍCT . AKCE BYLA , ALE VYVOLÁNA PODLE MNE HLOUPÍM PŘÍBĚHEM , NELÍBIL SE MI NÁMĚT FILMU .NA DRUHOU STRANU JSEM HODNOTIL ODVAHU REJŽI . SVIK(10.2.2006)

• becki_tu

Překvapivě "lepší a zábavnější" než jednička (dá-li se to tak brát), ikdyž k ideálnímu dobrodružnému filmu to má opravdu ještě hodně daleko. Jo, digitální hadi jsou pěkní prevíti... 35%(12.7.2009)

Vidím, že hodnotenie je úbohé...vás to nudilo? Mňa nie .. 3*(11.1.2008)

• TheRaven

"Koule, Koule, Koule". Tohle je pro mě záruka pravého céčka.(21.8.2010)

• Deimos

VHS/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// +sem tam prostředí, film mě nijak neurazil, já říkám námět -film nijak nenadchne, celí je to jedno velký klišé, tak nějak vyšumí/// No na film jsem se hodně těšil, dokonce jsem tehdy zvažoval návštěvu kina. Nakonec jsem dal přednost VHSce. No a řeknu to na rovinu, rád bych dal filmu 3*. Přeci jen když zavřu všechny 4 oči, tak jsem se alespoň nenudil. Film mi utekl rychle, jen postrádám větší hloubku. Prostě dalo se z toho vytřískat více. Třebas herci, tady nijak neoslní, ani herectvím (já křičím protože vidím hada, pořád křičím) ani obsazením, ale kdo ví, třebas za 5 či 10 let se na to rádi podíváme a řekneme si jak byl ten herec tehdy mladej (viz. Owen Wilson v původním filmu). Slušná je jen atmosféra, která téměř vyděsí, určitě více než ty anakondy. Jinak mírné překvápko na závěr, vždy přežije hlavní hrdina a hrdinka, tady je tomu jinak. PS: Za všechno může ta opice. I za celí tento film :-)/// Celkem 49%///(22.2.2007)

• - Výprava jela na Borneo, ale anakondy žijí v Jižní Americe. (Mr.Hudson)

• - Gail Stern (Sali Richardson-Whitfield) přijela na začátku filmu vozem německé značky Mercedes Benz 450SEL vyráběným v letech 1975-1981. (JARDAHONDA)

• - Slušných 12,8 mil. dolarů si během úvodního víkendu (27.-29.8. 2004) odnesl 25 milionový sequel filmu Anakonda z roku 1997. Po víc jak měsíci promítání si na konto připsal téměř 33 milionů. (imro)