Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

• Česko Bean (více)

Správní rada Královské národní galerie by se ráda zbavila neschopného kustoda Beana. Rozhodnou se ho vyslat do Spojených států jako experta, který má vypomáhat kolegům z Griersonovy galerie s přípravou velkolepé vernisáže. Svérázný chlapík způsobí pozdvižení v letadle, po přistání je zadržen jako terorista. Bean se tak poprvé setkává nejen s poručíkem Brutem, ale také kurátorem Griersonovy galerie Davidem Langleym, který jeho potrhlé chování přičítá genialitě. Langley Beana odveze k sobě domů a představí ho své rodině. Manželka nemá pro Beanovy kousky pochopení a dává Davidovi ultimátum. Buď dostane Beana z domu, nebo se ona po dobu jeho pobytu v Los Angeles odstěhuje. Ještě horší je to v galerii, kde Bean zůstane jen chvíli před slavným obrazem sám. Stačí jediné kýchnutí a obraz, jehož cena se pohybuje v desítkách milionů, je navždy zničen. Bean se přizná Langleymu, že není žádný doktor a obrazům vůbec nerozumí. Zoufalý kurátor se opije a Bean pochopí, co všechno způsobil. Rozhodne se vše napravit... (TV Nova)

kollera

Komédie moc nemusím no toto si pozriem kedykoľvek. Rowan Atkinson podal excelentný výkon a jeho situačné gagy a mimika nemajú konkurenciu. Na tomto filme som sa smial naozaj úprimne a po celý čas. Mr.Bean je pán herec... a zajtra k štedrému dňu dávam cibuľové jednohubky! ()

legenda

Tato supr komedie je jen další film s nepřekonatelným humorem.dobrá scéna je jak si policajti myslí že má pan Bean v ruce zbraň,jak tam pak pokládá ruku jako tu pistol.ale asi největší nával humoru zažijete při scénce jak zkazí obraz whistlerovy matky,a potom z toho jak zpanikaří nakreslí tužkou smajlíka místo rozmazané hlavy Whistlerovi matky. a tuto část musíte vidět ve videu viz. přetočte do 5:31 se zvukem http://www.youtube.com/watch?v=KsToozYitEU ()

lucika999

Rowan Atkinson. Tak takto sa volá môj veľmi obľúbený herec. Hneď ako sa na Rowana pozriem, spomeniem si len na jedno: Mr. Bean. Tento film ma zaujal kvôli skvelému deju, hercom a kvôli skvelej zábave. Keby Mr. Beana hrá nejaký iný herec, nikto by to nezahral tak dobre. Dokonca ani úžasný Johnny Depp. ()

damapo

Když jsem to tehdy viděl poprvé, popadal jsem se smíchy za břicho. Dnes už to na mě moc nepůsobí a když už ano, tak jen ušklíbnu sem tam koutkem, proto tři hvězdičky. ()

mufy001

Tak od katastrofy do nemělo moc daleko. Bean prostě jako film natočit nejde. Pár úsměvných momentů to nezachrání. 3/10 ()

MrJoda

Mně to přišlo naprosto vynikající! Jenom chudák Whistler, pochybuju, že si ho teď někdo dokáže v první chvíli spojit s něčím jiným než s jeho popčíkanou matkou. ()

resp8533

Rowan Atkinson v hlavní roli a všechno ostatní filmu prominete. Peter MacNicol (jako Renfield) už měl dokonalejší společnost, ale Rowan drží komediální laťku statečně. ()

stargate17

Když si odmyslím ten příšerný dabing, protože ani pan Lábus nedokáže navodit tu pravou atmosféru - to ostatně nedokáže nikdo, jen přímo Rowan Atkinson, jde o dobrý snímek s krásným zakončením. Pár slabších chvilek se dá překousnout, vrcholná scéna s obrazem vše vynahradí. ()

sun.eagle

Bean ve svých 25 minutových příhodách předváděl svou genialitu a každý se celou dobu bavil královsky, ovšem celovečerák? měl jsem z toho obavy, obavy aby mi nevzali iluze o nejkultovnějším popletovi historie. Nevzali, některé scény jsou nezapomenutelné, trapné to není ani chvíličku a pobaví i po stodesátém zhlédnutí a to je to co od Beana vždy čekám. ()

Sadova302b50

Když to srovnám s americkou produkcí, je to velmi dobré. Když to vsunu mezi ostatní epizodky seriálu, je film poměrně chabý, dost ho stahovala šablona plná klišé, které se tady říká děj. Atkinsonovi se ale vždycky podařilo nějak vyplavat na povrch s nějakým gagem. Čistých 60% ()

andydufrsn

V poslední době se mi eskapády tohohle potřeštěnce nějak přestávají líbit, přesto dávám tři hvězdičky snad jako nostalgickou vzpomínku na dobu kdy jsem pana Fazolku prostě žral. Tohle je vlastně první celovečerní film s Beanem a nijak se neliší (ani to nemá v úmyslu) od televizních skečí, takže fanoušky rozhodně nudit nebude! ()

tommyvercett

Jako film to moc dobře nefunguje. Je to moc utahané a nudné. Tři hvězdičky jen za scény s obrazem. Jako samostatná scénka by to bylo geniální. ()

Richmond

Úprimne sa divím, že im na toto Atkinson kývol- Mr. Bean ako seriál pôsobí typickým britským humorom. Toto je vidieť americká produkcia- pár vtipných scén to je asi tak všetko film postráda akúkoľvek pointu vlastne námet ešte uletenejší- Mr. Bean poškodil obraz neuveriteľne obrovskej hodnoty a blá blá blá Hollywoodske sračky. Aké typické! Pre mňa 2* 40% ()

PowPow

Nebylo to ani z desetiny tak geniální jako seriál, asi proto, že film je na tuhle zábavu moc dlouhý formát. Seriál je nejlepší v tom ohledu, že je jeho každá minuta promyšlená a neexistují v něm hluchá místa. Tady jich bylo víc. Na druhou stranu, pár skvělých scén (zničení obrazu je sice dost primitivní humor, ale přesto mě dokreslená hlava i po letech rozesměje) to celé zachraňuje a i herec v hlavní vedlejší roli je dobrý. ()