Terminátor 3: Vzpoura strojů

Terminator 3 - Rebellion der Maschinen

Terminátor 3: Vzbura strojov

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA / Německo / Velká Británie, 2003, 109 min

Jelikož je toto pokračování oproti původním dílum strašné, pořád se na to dá koukat. A proč to je tak nízko jak je? Protože se to nedostalo Cameronovi do ruky :)(15.9.2008)

...a tak SkyNet vymyslel robota so zväčšovacími kozami a poslal ho zabiť Johna Connora. Peklo v zmysle Terminátorovského univerza, ako popkorn môže byť. 70%(4.6.2005)

Z hlediska akce, nápaditosti a kvality triků nasadila dvojka Terminátora laťku tak vysoko, že snad ani největší optimisté nemohli očekávat, že ji trojka překoná. Nepotvrdily se ani pohřební řeči, že stárnoucí Schwarzenegger je už z formy a svůj part nezvládne. Terminátor představuje jeho životní roli a do třetice se jí zhostil v rámci svých možností nad očekávání dobře. Kristanna Loken je herecky k uzoufání toporná, ale stejně jako kdysi u Schwarzeneggera je to v této terminátoří roli vlastně výhodou - navíc je opravdu hezká a o to při castingu šlo. Film sice ničím zásadním nepřekvapí, na druhou stranu ani nezklame. Vzniklo nadprůměrné akční scifi s rozumnou stopáží a příjemně napínavým koncem, který víc než předchozí dva díly nechává pootevřená zadní vrátka pro případnou čtyřku. Z hereckého týmu je nejlepší sympatická Claire Danes. Na rozdíl od svých předchůdců tenhle kousek nejspíš v paměti neutkví, ale určitě nejde o ztracený čas. Celkový dojem 75 %.(14.6.2006)

Asi budu opakovat některé již přítomné komentáře, ale tenhle film byl dělán tak, aby nikoho neurazil. Napětí střídá úsměvné situace, děj má švih, i výprava filmu je dotažená do konce ... Prostě nikoho tenhle výsledek zřejmě nepřekvapil, je to to, co jsme čekali a taky jsme to dostali.(16.4.2004)

Jaký mělo smysl čekat 12 let na film, který vám po dvanácti hodinách vyšumí z hlavy? 60% Zajímavé komentáře: ScreamJay, Visáč, Scrytcher, Vronsky, Zombo, tekedozai(29.7.2005)