poster

Terminátor 3: Vzpoura strojů

 • USA

  Terminator 3: Rise of the Machines

 • Německo

  Terminator 3 - Rebellion der Maschinen

 • Slovensko

  Terminátor 3: Vzbura strojov

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA / Německo / Velká Británie, 2003, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lynn
  ***

  Tak trochu zklamání. Po výborně jedničce (dala jsem 4*) a bombastické dvojce (za 5*) musím třetí díl ohodnotit jen 3*. Zkrátka bez Camerona to není ono. Akční scény ničím nepřekvapí, scénář je pouze dobrý a herci i Arnie-kulturista průměrní. Dokážu si představit, jak by s "tímhle" zatočil James Cameron, ale ten bohužel režii trojky odmítl. Škoda...BTW na obranu J. Mostowa musím dodat, že ten závěr nebyl špatnej a dá se z něj celkem dobře vyjít do čtvrtého dílu.(5.4.2005)

 • monolog
  ***

  Tenhle film se mi celkem líbil, a přiznám se, že za to může Arnie. Rozhodně je to jeden z jeho lepších filmů z posledních několika let. Že to nebyl úplnej propadák (a uznejme, že po třetím převaření čajovýho pytlíku už toho opravdovýho Earla Greye nezískáte) je hlavně asi i proto, že tvůrci jemně parodovali předchozí díly. Viz třeba jen obvyklá neobvyklá scéna sehnání si oblečení a brýle, které nesmí chybět pro celkový výsledný efekt. Děj je sice trochu unavenej, je vidět, že přestože se filmaři snažili, aby z toho nebyla blbina, slabej scénář jim stále podrážel nohy, ale i tak se to dá. A jak už jsem řekl, dle mě je to Arnieho zásluha, protože co si budeme povídat, charisma má vážně veliký a ani jeden z těch dalších proti a spoluhráčů mu nemůže nijak konkurovat.(5.3.2006)

 • Kaka
  ****

  Síla a vize temné budoucnosti je nenávratně pryč, avšak řící, že to Mostow podělal - to je taky trochu silná káva. Přece jen tady máme stále fantasticky nasnímanou akci, sympatického obstarožního T800 v podání Arnolda Schwarzeneggera a stroj na zabijení alias Kristannu Loken. Ta se mi na celém filmu líbila snad nejvíce. Furlong tu dost chybí, avšak Stahl ho vcelku důstojně zastupuje. Celý snímek se nese v akčně/komediálním hávu. Občas to prospěje, občas to ruší. Každopádně to není tak tragické, jak se čekalo. Jediná skutečně atmosferická záležitost je tak konec.(4.11.2003)

 • Galadriel
  ****

  Asi budu opakovat některé již přítomné komentáře, ale tenhle film byl dělán tak, aby nikoho neurazil. Napětí střídá úsměvné situace, děj má švih, i výprava filmu je dotažená do konce ... Prostě nikoho tenhle výsledek zřejmě nepřekvapil, je to to, co jsme čekali a taky jsme to dostali.(16.4.2004)

 • Viktooorka
  ****

  srovnávat to s prvním a druhým dílem to opravdu nemá cenu... byl to spíše komediální akční sci-fi thriller :) ale mě se to i tak líbilo :) vidět Arnyho jako klaďase.. byla příjemná změna.. opět si na rameno hodil "lehké" břemeno, tentokrát rakev :) akčních scén se taky dočkáme.. ale co mě v hlavě nejvíce uvízlo: "Řekni to mý ruce!" :-D(1.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace