Nivenx odpad!

Tak si shrneme všechny 3 díly Kameňáku. První se mi osobně líbil a celý film byl vtipně a vesele natočen. Druhý byl o dost slabší, zvlášt' když místo herců tam začnou hrát zpěváci!!! To jsem neskousnul a třetí naprostá katastrofa, kterou nezachraňuje nic, ale občas se hláška povedla zasmál jsem se. Celý třetí díl je naprosto trapný, blbý a naprosto odfláknutý! Tak asi takhle je pořadník: 1 (3* 45%), 2 (2* 35%) a 3 ( odpad! 1%) a to jedno procento je za úvodní titulky, kdy se zlomí trojka. :D ()

novoten odpad!

Zdejší zvěst, že "K3 má příběh", mě udolala natolik, že jsem se nechal přemluvit nadšenými rodinnými komentáři televizního programu a zhlédl jsem také - abych po "moderních" prostřizích fotbalového zápasu s prostřihy na Moniku Absolonovou, hluboce litoval. Za to, že jsem si trilogii vážně střihnul celou, jsem na sebe asi i trochu hrdý, ale divákův masochismus je to stále stejný. ()

MarekT odpad!

Ač se to zdálo nemožné, tak svojí stupiditou děje třetí díl překonal zbylé dva. K tomu přidejte vtipy, kterých jsem na jednu stranu znal méně, než u předchozích dvou dílů, na stranu druhou však jsou tu anekdoty trapnější. O hercích se netřeba vyjadřovat, to bývá v takových filmech na denním pořádku. Takže po zásluze je tento díl v zdejších žebříččích tím nejhorším. Naštěstí Troška dodržel slovo a třetí díl je tak navždy posledním. ()

otík

Ačkoliv se zdá, že jde snad o nejlepší z kameňákovitých filmů, je to hrůzná snaha o komedii z vtipů, film postrádá jakoukoli dramatizaci, vykreslení postav a příběhu. Tentokrát se do městečka přistěhuje parta rómů, kteří se stanou nástrojem pomsty starší maminy bohatého pana Kohna. Co musím režisérovi Troškovi vyčíst, je především to, že celému národu ukazuje, že je zcela normální a v pořádku podvádět svého (i když notně natvrdlého) manžela. A mnohé další nechuťárny zde Troška ukazuje jako normální. No prostě je to bída a hrůza. ()

heyda

Víte co? Tenhle díl vůbec není tak špatný, aby se řadil mezi ty nejhorší filmy všech dob. Odvrací se od modré erektivní vody k rómské problematice a zkorumpovaného fotbalu. Pár momentů ve filmu mě opravdu dostalo. Například, jak si šli cigoši pro sociální dávky. :-D Dal bych 3 hvězdičky, ale někdo se Trošky prostě musí zastat a budu to já, který mu jednu hvězdičku dá k dobru. :-) ()

• Všechny předchozí díly byly natočeny na film. Tento díl je natočen digitálně. (JT19)
  • V jedné ze scén Vilma (Jana Paulová) pronese, že drží dietu, což doplní slovy: "A cítím se fajn", přičemž ještě udělá specifickou pozici a gesta. Celá scéna je odkazem na reklamu na hubnoucí koktejl, v němž herečka účinkovala. V reklamě říkala stejnou větu i prováděla onu specifickou pózu. (funhouse)
  • Filmování probíhalo v Týně nad Vltavou, na zámku Vráž, v Řitce, soutoku Lužnice s Vltavou a v Praze Slivenci (hřiště). [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Časové pásmo bylo změněno