Clockwooork odpad!

Jestli se tenhle génius podprůměrnosti pokusí někdy v budoucnu přijít, s podobným, originálním nápadem, měli by ho zavřít až zčerná... alespoň stejně jako pár posledních jeho filmů. ()

Pathrose odpad!

K Troškovi ztrácím jakýkoliv zbytek respektu, ať už byl jak malý chtěl. Už k tak hroznému panoptiku do toho byl schopen nacpat cikány. Mučení diváka zárukou. ()

Wyrdas

Třetí díl série filmů o kameňácích měla oproti předešlým promyšlenější příběh a celkově na mě působil méně kýčovitě. Ve scénkách s naší romskou menšinou jsem viděl obraz reality v humorném podání. Opět většina uživatelů ČSFD nezklamala a hodnotí český film instantně jako odpad, přestože americké slátaniny nabyté efekty ale s polovičním dějem jako prvotřídní materiál. Tito uživatelé mají IQ rovno hodnocení filmu a ti, kteří u toho používají vulgarismů mají IQ na úrovni poloviny hodnocení. Co víc dodat. Trochu na truc, jak moc je tento snímek podhodnocený a protože jsem se u pár scén upřímně zasmál, udělím tomuto dílu plný počet. ()

rublik05 odpad!

Příběhově asi nejhorší a nejhloupější díl původní trilogie. To, co fungovalo v předchozích dvou filmech, se zde úplně minulo účinkem, humor působí mimořádně stupidně a nesedla mi ani "dějová linka" o fotbalu a nově nastěhovaných cigánech. Absolutním vrcholem pro mě byly herecké výkony, teda jestli se tomu tak dá vůbec říkat. Hrůza a děs. Scénář a dialogy asi nemá smysl komentovat. Horší už to snad ani být nemohlo, pana Trošku mám rád, ale tohle je totální dno a zbytečnost. 0/10. ()

KillerZeli odpad!

Ale musím říct, že toto je opravdu nejhorší odpad ze všech, nedokážu si představit větší sračku (haha a teď jsem byl vtipný jako pan scénárista) ()

PaRi odpad!

Přidám si další stupeň hodnocení - odpad neužitečný a tedy vysoce škodlivý! Navíc se nedá recyklovat, a tak bych Troškovi udělil Ropáka za největší znečištění českého filmu. ()

Strider odpad!

Ano, Zdeněk Troška tímto veledílem dokončil svou úchvatnou trilogii. Osobně jsem za ni velice rád, jelikož je to můj doposavad jediný, jak já mu říkám, Zlatý hattrick. Tohoto zvláštního vyznamenání se dočkají pouze ty filmové trilogie, kde každý další díl je ještě o něco horší než ten předchozí, přičemž už první díl znamenal absolutní dno. Z tohoto tak můžeme usuzovat, že Zdenál nezklamal a opět posunul kinematografické dno žumpy opět o něco níže a pro případné další uchazeče o Zlatý hattrick bude jeho dosažení opravdu nadlidský výkon. Ale teď něcok samotnému "filmu". Díky jeho obsahu a zpracování jsem si konečně ujasnil jednu věc, Troška jako debil nejenže vypadá, on jím doopravdy je! V debilitě mu zdatně sekunduje Václav Vydra, který umí na tváři vykouzlit pouze dva výrazy. Ještě debilnější a nejdebilnější. Ale u něho je to možná způsobeno tou záplavou skvělých, originálních vtipů, které na nás Zdenál opět vysypal. Opravdu, skvělá zábava a děkuji Mistrovi za tento klenot, ba dokonce celé klenotnictví, českého filmu. ()