• Fingon

Věděl jsem, že to bude špatné. Jak už tu bylo řečeno, ono to narozdíl od prvních dvou dílů má i něco, co se dá nazvat příběhem, vtipů je míň... bla bla bla, ale stejně je to odpad.(12.12.2005)

• -bad-mad-wolf-

Proč třikrát opakovat experiment, který nejen že se nepovedl, ale také celkově postrádá smysl? Protože je smetánkou mezi dojnými krávami, jejichž závratný komerční úspěch jsem nikdy nepochopil. Myslím, že nejlépe to vystihl - už si bohužel nevzpomínám na jméno recenzenta - člověk, který v časopise Premiere kdysi k druhému dílu napsal, že anekdota je žánr vypravěčský, nikoli filmový. Vtip často vyplývá už ze specifické fráze, kterou nelze smysluplně převést do obrazu, aniž by zanikla absurdnost celé situace. Troškovy Kameňáky navíc staví na ohraných a prostoduchých frcích všeho druhu, jež často nepobaví ani samy o sobě; ostatně nejvtipnější jsou v momentě, kdy vtipy nepřevádí do filmové podoby, ale jednoduše je samy citují (Vydra čtoucí poznámky svého syna - škoda, že je už všichni asi tak třista let známe).(12.12.2010)

• sud

No, je to o trochu lepší než předchozí dva díly, ale že by to bylo něco, to tedy ani omylem. Objevuje se zdě něco, co úplně chybělo v jedničce, trochu se objevovalo ve dvojce, čemu se říká příběh. Scénář je stejně děravý jako u předchozích dílů, podobně je tomu i s vtipy, které jsou povětšinou staré. Trochu mě zaujal konečný fotbalový zápas a scéna jak Josef Carda pouští elektriku do rybníka. Blbost, ale poměrně koukatelná.(1.1.2006)

• Pilda17

To už bylo zbytečné.. 4/10 = 40%(29.7.2011)

• Shit

Pořád ta stejná písnička, vůbec žádná změna, ale to se asi ani čekat nedalo, že se to nějak vylepší, nicméně třetí díl už je trošku moc a jen se jen děsim toho, že tenhle díl neni tím posledním, ale zase na druhou stranu musim říct, že některý fóry, ač jsou známý, tak mě dokázaly rozesmát a přece jenom jsem si už zvyknul za ty předešlý díly na speciální styl těhle filmů, takže žádný zklamání nebo znechucení se nedostavilo a možná i proto dávám tak skvělý hodnocení(2.1.2006)