• Cival

Jeden z pěti nejhorších českých filmů všech dob. Nekoukatelné.(2.4.2011)

• choze

Je to barevné a hýbe se to. A každý dvacátý fór je přes svou zmrvenost vtipný.(2.1.2006)

• bestlama

Troško, střel si trošku. Anebo si střel hodně. Uděláš radost mně i většině. To už není to, co to bývalo. Prostě e z nás snaží udělat dementy. A jak vidím ten počet hodnocení, tak se mu to daří. Ťuk, ťuk... Kdo tam? .. .Troška s pokračováním ve 3D! .. Tak to jdi raději o dům dále, debile!(29.3.2012)

• Shit

Pořád ta stejná písnička, vůbec žádná změna, ale to se asi ani čekat nedalo, že se to nějak vylepší, nicméně třetí díl už je trošku moc a jen se jen děsim toho, že tenhle díl neni tím posledním, ale zase na druhou stranu musim říct, že některý fóry, ač jsou známý, tak mě dokázaly rozesmát a přece jenom jsem si už zvyknul za ty předešlý díly na speciální styl těhle filmů, takže žádný zklamání nebo znechucení se nedostavilo a možná i proto dávám tak skvělý hodnocení(2.1.2006)

• Mahalik

Zbít, spálit, utratit!!!!!!!!(25.10.2006)

• - Ve všech scénách je venku slunečno. (Jyrka)

• - V jedné ze scén Vilma (Jana Paulová) pronese, že drží dietu, což doplní slovy: "A cítím se fajn", přičemž ještě udělá specifickou pozici a gesta. Celá scéna je odkazem na reklamu na hubnoucí koktejl, v němž herečka účinkovala. V reklamě říkala stejnou větu i prováděla onu specifickou pózu. (funhouse)

• - Pacient nemocnice Uzlíček (Zdeněk Kozák st.) má nad postelí napsané své jméno a pod ním datum narození 1904. V prvním díle však povídal, že bojoval v první světové válce. V té by mu však bylo 10-14 let, což odporuje jeho výpovědi. (ELBobes)