Oscar 1 nominace: Píseň - "Hopelessly Devoted to You"(15.4.2004)

Klasika mezi muzikály , vynikající Travolta , krásná hudba.(20.4.2005)

Až na to, že staré rajdy a staří pardálové tu hrají maturantky a maturanty, to byla příjemná podívaná. Ústřední dvojice vypadala mladě a dobře (té věk nevyčítám), taneční scény byly jednoduše parádní a písničky jsou nezapomenutelné....Ten Travolta byl ale tehdy vyžle, co? :)(10.1.2011)

Jéé, tak na Pomádu mi nikdo nesmí šáhnout:-)). Jak jsem tolerantní, pokud jde o názorovou škálu a filmový vkus, tak kdo dá úžasně šlapající muzice, té nejbáječnější choreografii (snad neznám lepší, než je sen o autíčku) ještě podpořené dynamickou kamerou a střihem, absolutně božskému obsazení a vystupňovanému finále s vytuněnou Olivií míň jak 3*, tak ten ať mi nechodí ke hrobu :-)).(4.7.2006)

Já si taky myslím, že tenhle muzikál patří k těm nejlepším. Opravdu trošku blbý příběh, ale vše vyrovná naprosto dokonalá hudba, atmosférá "sweet young 70's" a sympatičtí herci. Pozitivnější muzikál snad neexistuje.(3.5.2003)

• - Jen reklama vyšla na 5 000 000 dolarů. (M.B)

• - Travoltu pro roli Dannyho doporučil producent Carr. Jednou náhodou, při přepínání programů na televizi, zahlédl seriál, kde se producíroval švihácký mladík s dolíkem na bradě - John Travolta. Producent ihned věděl, že Travolta je ten pravý pro roli Dannyho. (Davosh)

• - Škola, která propůjčila svůj vzhled Rydell High School, se jmenuje Venice High School a nachází se v Los Angeles. Vedle snímku Pomáda (1978) se na této škole natáčely i další filmy jako Noční můra z Elm Street (1984), Kult hákového kříže (1998) nebo Smrtící atrakce (1989). (cucik)