Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boogeyman
  ****

  Pomáda v mých očích prošla několika stavy. Jako malý kluk jsem ty načesané frajírky v kožených bundách zbožňoval, včetně jejich písniček a tanců. Napodoboval jsem Travoltu a jeho houpavou chůzi a myslel si, jak spolužačky při pohledu na mě umdlévají v touze si se mnou vyměnit ceéčka, nebo mě dokonce na chvilku držet za ruku. V revoltujících –nácti letech jsem Pomádu naopak bytostně nenáviděl, banda idiotů s nahoněným hárem co skotačí po tribuně školního stadionu, vozí se ve starym křápu a do toho všehu teploušsky tančí a zpívá. Takový ubožáci trapácký! No a v současnosti Pomádu považuji za jeden z nejlepších muzikálů. Výborné retro s úchvatnou Olivií, které vedle dokonalého vzhledu též bezchybně zpívá. No a Travolťák je taky dobrej, takovej trouba!:-)(16.2.2007)

 • Radyo
  *****

  Podle mého názoru jde o jeden z nejlepších muzikálů všech dob. A přestože se jedná vpodstatě o generační film, má své příznivce i dnes, a nejen kvůli spoustě skvělých písniček.(13.8.2002)

 • Matty
  ****

  Báááječný muzikál!!! 85% Zajímavé komentáře: CheGuevara, darwin, MacGyver(20.5.2005)

 • Gemini
  ****

  Muzikálová klasika, a to říkám navzdory tomu, že jsem milovník Red Dwarfa;) V tomhle případě muzika opravdu stojí za hřích a vizuální ztvárnění je úžasně dobové (míněno jako plus;)), obojí je spojené ve skvělých tanečních číslech, prostě paráda. O to větším propadákem se stal druhý díl...(19.10.2003)

 • igi B.
  ***

  Zbytečně přeceňovaný film... Když někdy počátkem osumdesátých frčely v husákovském česku naplno travoltovské trendy, tehdy my kluci (co jsme spolu začínali pořádně vnímat film a muziku) jsme měli jízlivou nadávku "travoltíku". Travoltictví skončilo naštěstí v propadlišti popkultůry a i tenhle film už dnes není kultem dob minulých. A s odstupem už dnes lze tuhle taškařici hodnotit bez emocí. Jako film je to průměrné až běda a co se týče hudby, mající evokovat léta šedesátá - no tož to si raděj poslechnu ta opravdová šedesátá... :-)(5.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace