9 / 10 I got chills // They're multiplyin' // And I'm losing control // Cause the power you're supplying // It's electrifyin'.(22.12.2005)

70% - Za Travoltovy kreace ještě 4*... :)(9.6.2007)

Skvělá atmosféra středních amerických škol, které já tak miluju a k tomu pohodový výkon Johna Travolty - prostě pohodová klasika.(9.12.2005)

Klasika! Jednoduchý príbeh, ale perfektne herecké obsadenie na čele s geniálnym Travoltom. Taktiež perfektný humor, strih, kamera, choreografia tancov, atmosféra a hlave skvelá hudba. 80% - 4*(18.11.2012)

• NinadeL

Dvoječka je mimořádně běžná záležitost, odpovídající úrovni nekonečných nováckých repríz v dopoledních hodinách, ale jednička na tom není o moc lépe. Množina stejných herců a štábu prostě nedokáže udělat dva zas až tak odlišné filmy. S hopsajícím Travoltou a podivnou Newton-Johnovou na mě nechoďte. To už bych si radši dala jevištní verzi s Lucy Lawless, kterou dělala v roce 1997. Tady se maximálně zasměju nad Lorenzo Lamasem ;)(16.3.2009)