Scénář: Bronte Woodard .. Paráda !!(4.6.2006)

• juta

Úplně nechápu to vysoké hodnocení. Vždyť to je úplně o ničem! Co se vám na tom tak líbí lidi? :D Zpívání? Travolta? Mě to prostě nechytlo, ale aspoň jsem se zasmál při písničce, kdy si Travolta oddechne "ach" :D(10.10.2015)

Jéé, tak na Pomádu mi nikdo nesmí šáhnout:-)). Jak jsem tolerantní, pokud jde o názorovou škálu a filmový vkus, tak kdo dá úžasně šlapající muzice, té nejbáječnější choreografii (snad neznám lepší, než je sen o autíčku) ještě podpořené dynamickou kamerou a střihem, absolutně božskému obsazení a vystupňovanému finále s vytuněnou Olivií míň jak 3*, tak ten ať mi nechodí ke hrobu :-)).(4.7.2006)

Muzikálová hitovka mého dětství, která už pro mě není úplně tím, čím bývala, smích už ve mně také nevyvolává, ale pořád tam jsou ty super (výbornou choreografií tance podpořené) písničky, které filmu dodávají (spolu s hlavní dvojicí) skoro stejné kouzlo jako před lety.(29.7.2011)

Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Zestárla auta, účesy, ošacení, nestárnou však nádherné písně Pomády a její mladistvý duch. Trailer: http://www.csfd.cz/film/16442-pomada-grease/videa/(8.2.2009)