Zbytečně přeceňovaný film... Když někdy počátkem osumdesátých frčely v husákovském česku naplno travoltovské trendy, tehdy my kluci (co jsme spolu začínali pořádně vnímat film a muziku) jsme měli jízlivou nadávku "travoltíku". Travoltictví skončilo naštěstí v propadlišti popkultůry a i tenhle film už dnes není kultem dob minulých. A s odstupem už dnes lze tuhle taškařici hodnotit bez emocí. Jako film je to průměrné až běda a co se týče hudby, mající evokovat léta šedesátá - no tož to si raděj poslechnu ta opravdová šedesátá... :-)(5.7.2006)

Je to jeden z mála muzikálů na který se i docela rád kouknu. Jak John Travolta tak i Olivia Newton-John jsou fakt skvelý a hudební doprovod se spostou vynikajících písniček spokených s příběhem nemá chybu, ale na druhou starnu zase nemůžu říct, že tam neni pár scén navíc. Ale na to že to je vlastně jedena z prvních pořádných rolí pro Johna travoltu, Newton-John a vlastně i pro režiséra Kleisera je to jedna z prvních možností se výrazně prosadit u filmu, tak to musim hodnotit jen kladně(7.7.2006)

Klasika mezi muzikály , vynikající Travolta , krásná hudba.(20.4.2005)

Klasika! Jednoduchý príbeh, ale perfektne herecké obsadenie na čele s geniálnym Travoltom. Taktiež perfektný humor, strih, kamera, choreografia tancov, atmosféra a hlave skvelá hudba. 80% - 4*(18.11.2012)

Scénář: Bronte Woodard .. Paráda !!(4.6.2006)

• - Didi Conn (Frenchy) sa pôvodne prihlásila na konkurz na úlohu Betty Rizzo. (Raccoon.city)

• - John Travolta učinkoval i v divadelní verzi Pomády. (Davosh)

• - Režisér Randal Kleiser slavnou píseň "You`re The One That I want" nesnáší. (Elisebah)