• Radko

Pôvodne som tu mal jednu hviezdu. Teraz som si po rokoch pozrel tunák na čsfd profile filmu prvú stránku galérie a zmenil hodnotenie. Už len z tých fotiek predsa jasne vidieť, aká je to odrbávacia hlúposť, aká nebotyčná gegotina. Nestojí ani za jedno pozretie.(11.7.2014)

John Travolta pro mně nebyl nikdy tím pravým teenagerovským idolem a to ani po Horečce sobotní noci. Sice z něj vyrostl skoro přes noc nový idol tehdejší mládeže, ale u mě, bohužel, tato dnes už nostalgická broadwayská muzikálová slátanina s jasným poselstvím o nejrůznějších ganzích mladých, zkouškách odvahy, dokazování dospělosti, prvních láskách nikdy až tolik nezabrala. Krom evergreenů samozřejmě:-) Muzikály opravdu ne až na malé vyjímky jako Hair, My Fair Lady, West Side Story, i když nepopírám fakt, že se dnes už kultovní Pomáda stala jedním z nejúspěšnějších filmů přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, přestože kritika přijala film s velkým opovržením. Svého času se dokonce vyšplhala mezi deset nejziskovějších filmů v historii. Takže za choreografii, úvodní píseň od Bee Gees a za celkové studentské prostředí za 3*. "Neříkám, že se mně film v určitých částech nelíbil, ale už mě to tak jako před lety neoslovilo a to ani v částečném nostalgickém duchu."(5.10.2007)

Když slyším "Summer night", chce s emi zvracet, když slyším jinou píseň od Olivky, chce se mi zvracet. Ale jako film je to fakt celkem dobrý... celkem... nedávno jsem to viděl v němčině a měl sjem dos t:-)(8.7.2006)

Můj nejmilejší brak(26.5.2006)

Dobrá hudba,svižný příběh,sranda.(6.1.2003)

• - Ve filmu si číšnici zahraje Travoltova sestra, Ellen. (M.B)

• - Didi Conn (Frenchy) sa pôvodne prihlásila na konkurz na úlohu Betty Rizzo. (Raccoon.city)

• - Ačkoli se děj odehrává na střední škole, jak už to tak bývá, představitelé teenagerů byli starší. Johnu Travoltovi bylo 24, Olivii Newton-John 29 a nejstarší byla Stockard Channing, jíž bylo 34 let. (Kulmon)