• Radko

Pôvodne som tu mal jednu hviezdu. Teraz som si po rokoch pozrel tunák na čsfd profile filmu prvú stránku galérie a zmenil hodnotenie. Už len z tých fotiek predsa jasne vidieť, aká je to odrbávacia hlúposť, aká nebotyčná gegotina. Nestojí ani za jedno pozretie.(11.7.2014)

• paascha

Přiznám se, že až do Pulp Fiction jsem Travoltu nesnášel, a tenhle film je jeden z důvodů(31.8.2010)

Tohle je taky těžké... co dělá dobrý muzikál dobrým muzikálem? Je to příběh?(Tanec v temnotách) Herecké výkony?(All that jazz) Romantika? (Moulin Rouge) Poselství? (Všichni říkají miluji tě) Vtip?(South Park:Peklo na zemi) Pohádkovost? (My fair lady) Tanec a choreografie?(Top hats). Asi od všeho trochu... hlavní však jsou PÍSNIČKY. A ty jsou v Pomádě nezapomenutelné... Co z toho, že z těch předchozích kategorií nemá Pomáda skoro nic... Je to slizké a naivní, ale zábavé... Mám to rád, už jenom proto, že jsem to miloval jako malý a na soundtrack si vždycky rád zakřepčím, ve snaze "válet to jak Travolta". P.S.: Grease is the word! Teď jsem měl možnost vidět Pomádu na plazmě s domácím kině a v dobré náladě - no, totálně to se mnou šilo... Jdu na 80%(5.7.2006)

Catchy! 85%.(15.7.2014)

Klasika! Jednoduchý príbeh, ale perfektne herecké obsadenie na čele s geniálnym Travoltom. Taktiež perfektný humor, strih, kamera, choreografia tancov, atmosféra a hlave skvelá hudba. 80% - 4*(18.11.2012)