poster

Oko 2

 • Hong Kong

  Jian gui 2

 • Hong Kong

  見鬼 2

 • Hong Kong

  Gin gwai 2

 • anglický

  The Eye 2

 • Slovensko

  Oko 2

Horor / Drama / Thriller / Fantasy

Hong Kong / Singapur, 2004, 90 min

Scénář:

Yuet-Jan Hui

Kamera:

Decha Srimantra
(další profese)
 • iamek
  **

  Rozhodně lepší než nudný první díl, ale taky žadná sláva. Možná bych dal více hvězdiček, ale odradilo mě od toho nesympatická hlavní hrdinka, která mi po pár minutách lezla neuvěřitelně na nervy svým neustálým křikem a zmateností. Ona vidí duchy všude možně i v místech kde by normální člověk nevlezl, ale hlavní hrdinka se pořád každého ptá jestli toho ducha taky nevidí. V podobných snímcích už od půlky filmů hlavní představitelka tenhle problém ani neřeší.(7.6.2010)

 • Faustka
  **

  Stále žádný posun; jako instruktážní video příprava budoucí matky na porod možná uspokojující(těhulkám vřele doporučuji), ale z pohledu východního mysteria už výrazně slabší. Nevyváženost a hluchá místa nepřekryje pár bezduchých lekaček a zaručená moudra mnichů o víře převtělování. Bratři Pangové uhranuti hrdiny komiksů Joey přisuzují nadpozemské schopnosti, když ta se marně pokouší spáchat sebevraždu opakujícím se skokem ze střechy nemocnice, kdy její černé svědomí neúnavně vartuje nad zakrvavenou dárkyní nového, ještě nenarozeného těla. „Nedovolím Ti zemřít!“ … Kéž je to tak snadné.(1.8.2011)

 • Jossie
  ***

  Málo napínavé, rozvleklé, plné nechutných scén zvracení a krvácení, jako obvykle skvělá mrazivá hudba (ta je snad u všech asijských hororů) a tentokrát tu máme i těhotné matky miminka. No nakonec proč ne, dívat se na to dá.(9.12.2005)

 • obitus
  ***

  Skoro stejne tak dobre jako prvni dil. Ducharina, ktera je trochu jina, nez japonske vykradacky Ringu me misty opravdu dobre vystrasila a vubec nevadi, ze cela stoji jen na lacinych lekackach. Rusive pusobily pokusy Pangovcu o rychlejsi strih a nadupanejsi hudbu, predevsim v prvni casti filmu. Vysvetleni proc a jak se vse odehrava bylo uspokojive, zadna pointa v pointe jine pointy. A Shu Qi je navic naprosto sukedelicka baba.....Jsem celkem spokojen.(4.12.2004)

 • MMR
  **

  Pane bože, za co mě trestáš. Jednička byla tak zajímavá, ale tenhle díl má znamenat co? Hrůza, obrovsky nesmyslný scénář, nezáživný děj až je mi z toho zle. Myslím, že těch 59 % zde je strašně nadhodnocených.(27.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace