Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

castor

Vtipy mířené na ochránce zákona byly a budou a crazy komedie tehdy v 80. letech prostě frčely. Tahle série nakonec vyplodila celkem sedm celovečerních snímků, i když ty poslední byly pro diváka už dost bolestivé. Kadetské ovečky velitele Lassarda baví i potřetí, i když se pochopitelně dost opakujeme. Jedna ze dvou policejních akademií má být kvůli nedostatku peněz zrušená, takže který z výcvikových programů bude kvalitnější, vyhraje. Pomůžou staří známí, ať už jde o zlodějíčka Mahoneyho, obřího černocha Hightowera, imitátora zvuků Jonese, nesmělou nemotoru Hooksovou nebo nekňubovitého pistolníka Tackleberryho. Mnozí (a párkrát jsem to slyšel i v jiných filmech) považují třetí díl za dokonce nejzdařilejší. ()

MM_Ramone

Začalo to v roku 1984, keď bol natočený prvý, pôvodný film "Policajná akadémia". O rok neskôr bol vyprodukovaný druhý diel "Policajná akadémia 2" (Prvé nasadenie) a o dva roky neskôr, v roku 1986, mal premiéru snímok "Policajná akadémia 3" (Znova vo výcviku). Prvé dva diely som ohodnotil troma hviezdičkami a toto tretie pokračovanie tiež ocením rovnako. Je to taká priemerná americká crazy komédia z osemdesiatych rokov minulého storočia. Tento krát ide o to, že rozpočet nepostačuje na financovanie dvoch policajných akadémií, ktoré pôsobia v meste. Jedna z nich bude musieť byť zrušená. Riaditeľovi Lassardovi prichádzajú na pomoc bývalí absolventi, aby zabezpečili ďalšie fungovanie ich školy. Neľútostný súboj dvoch policajných akadémií bol celkom vtipný. *** ()

Wacoslav1

Trojka už do velké míry opakuje vtipy z jedničky a už to tak nefunguje, ale body navíc si zaslouží určitě za zručně natočenou přepadovku na konci spolu s pekelnou naháněčkou na člunech a motorových skútrech která je první slušně natočenou akční scénou v rámci série s typickou ukázkou kvalitních dobových kaskadérských kousků. Takže pořád ještě na úrovni. Nejvíc mě opět bavil Winslow a jeho nezapomenutelné zvukové kreace. Zatím co Zed mě bavil víc jako zábavný záporák než kadet. Každopádně pořád ještě lepší průměr.60% ()

Xmilden

Jako malému mě přišel tento díl nadpozemsky vtipný. Spousta scének je založených na řvaní šíleného Zeda. Jinak solidní pokračování série s velice akčním závěrem. Tuším že zde naposledy vystoupila Modrá ústřice. 60% ()

sepp

Od 3ky uz jde cela serie bohuzel strme dolu. Gagy uz jsou yvseptale a neoriginalni, chybi tomu proste jiskra. ()

Phobia

Ač třeskutě blbé a závěrečná zdlouhavá honička na vodě mě vskutku hrubě iritovala, nemám potřebu na pokračování "Chlupaté akademie" kydat hnůj. Místy trapné, místy vtipné a strážník Tackleberry prostě nemá chybu :-). Osobně přece jen víc preferuju humor verbální proti situačnímu, takže nadšení se nekoná, ale jako uvolňující výplach mozku funguje film uspokojivě. 60% ()

cheyene

Policejní akademie 3 je pro mě zhruba na stejné úrovni jako druhé pokračování. Několika momentům se divák vskutku zasměje, ale obecně je to již recyklovaný humor. ()

juta

Člověk by řekl, že trojka musí být o ničem, ale opak je pravdou. Opět jsem se skvěle bavil díky starým známým, kteří jsou zde od začátku i dalším nováčkům, kteří už byli ve dvojce, ale tentokrát se přidali na stranu zákona. Pořád si drží úroveň. ()

Fiftis

Skvelé pokračovanie, v ktorom sa absolventi vracajú späť do Policajnej akadémie, aby tu pomohli s výcvikom nových kadetov svojmu komandantovi Lassardovi. Zábavné pokračovanie a asi najlepšie z policajnej akadémie. Naberanie nových "rekrútov" a súboj dvoch akadémiou o prežitie je jednoducho zábava. Stále výborná šialená komédia o vynaliezavej cool partii fízlov bojujúcich so zločinom. Tento diel má navyše pomerne originálnu zápletku. ()

JohnnyD odpad!

The beginning of the end. Tak tu sa to všetko natrvalo začína. Tento film NEMÁ dej. A to vôbec! Ten paškvil od ktorého sa ten zlepenec nevydarených gagov odvíja nemôžem považovať za dej. I niektoré pornofilmy majú viac deju ako táto trápnosť. Jedna škola sa má rušiť. Inšpekcia príde do obidvoch. TOTO JE CELÝ "DEJ". Na to naväzuje množstvo trápnych gagov, ktoré vôbec nefungujú (megatrápna "paródia" na Psycho). Jeden gag trvá v priemere niečo nad 30 sekúnd a ani trochu nesúvisí s tým čo sa stalo predtým a potom. Steve Guttenberg ide do úzadia a už je tu len niečo ako doplnok, ktorý sa usmieva. Tomuto zlepencovi nepodarených a strašne trápnych (a vôbec nie vtipných) gagov nemôžem dať nič iné ako odpad. Večerné správy majú viac deju a sú vtipnejšie ako toto ... ()

salahadin

Proč tu Zedd nehraje hlavní roli, dím já?? Ještě dnes se při jeho scénách směju, to už se nedá říci o zbytku, který dosahuje levelu majora Meisnera kdesi v Evropě. ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +kompletní sestava herců, někteří z nich podávají výborný výkon (Michael Winslow) a opět několik gagů, samozřejmě finále -některé vtipy vyzní do ztracena, Zod je zde navíc, má příliš prostoru./// Často jsem měl pocit, že nám některé vtipy jsou přímo vnucovány a již jsem se nebavil tolik jako při prvních dvou dílech. Přesto se jedná stále o výtečnou zábavu, které dopomáhají hlavně postavy. Nejvíce jsem se smál, když se na scéně objevil Brian Tochi (ten asiat), případně výše zmíněný Winslow. Uvidím co přinesou další díly/// Celkem 66%/// ()

mzss1

Na podobné úrovni jako dvojka. Příběh je trochu lepší, vtipných scén je zde dostatek. Nic velkého nám to nepřinese, ale slušné pobavení jo. 74% = **** ()

DJ Obelix

Tohle je můj nejoblíbenější díl, hlavně kvůli Zedovi ve výcviku. Jeho způsob vyrážení dveří je neopakovatelný :-) ()

Legas

Ve trojce nejvíce zaujmou dva nováčci - šílený gangster - motorkář versus brýlatý obchodníček se světly. Úroveň sérii je stále zachována. ()