Parta nezkušených, nešikovných a hloupých civilů, kteří vystudovali, aby se stali nezkušenými, nešikovnými a hloupými policajty, přichází ve svém třetím bujarém vystoupení se spoustou dobrého, bláznivého humoru. Rozpočet je v krizi a díky tomu může přežít jen jedna ze dvou státních policejních škol. Začíná tedy souboj o to, která z nich předvede lepší výkony a vyhne se tak zrušení. Mahoney (Steve Guttenberg), Hightower (Bubba Smith), Tackleberry (David Graf), Jones (Michael Winslow), Hooksová (Marion Ramsey) a Callahanová (Leslie Easterbrook) – vedení věčně zmateným velitelem Lassardem – se proto neuvěřitelně zmobilizují na obranu své staré dobré školy. Máte právo mlčet – nakonec ale budete řvát (smíchy). (Magic Box)

Nix

Tady už to začíná být takový ten typický americky trapný humor, který se snaží být vtipný, ale nevtipný a stejně divný jako tento můj komentář. Tak nějak na mne ten film působí, je to smůla pro tuhle sérii a hlavně škoda. Mohla to být zase prča, takhle už je to jen průměr. ()

donkocicak

Policejní akademie 3 je můj druhý nejoblíbenější díl z této řady hned po jedničce. Mám rád Sweetchucka a Zeda :) Jen mi chyběl kapitán Harris :( ()

Rodin

Tohle už není ani druhák, to je třeťák (míněn čaj, znalci vědí). Ještě stále se tady objevují vtipné momenty a glosy, ovšem celkově je to jen takový slepenec toho, co se do prvních dvou dílů zřejmě nevešlo. Co na tom, že všechny ostatní díly byly ještě horší? Řekl bych, že tento kus jasně nasměroval Steva Guttenberga k nepřijetí role v pokračováních ani za hromadu zlata. 55%. ()

Stanix

I v tomto pokračování to pořád ještě jde, humor a atmosféra se nevytratila a skvělé postavy byly obohaceny o některé další, ještě mnohem šílenější. ()

RAFT

3.Díl je o trochu lepší než 2.díl,co bych filmu podotl ,tak je,že už skoro není vtipnej,vše se opakuje a zároven mění .Proktor a ten jeho kolega ,byli tací hlupáci ,jak seto nazývá řitoprdelky.Asi film stál minimum peněz ,vše zhrábli herci. ()

Godhaj

,,Řekl jsem prsa místo meč.“ ,,To je běžný přeřeknutí.“ Kvalitou je to podobné jako druhý film, takže vtipných momentů je méně než v legendárním prvním dílu, nové postavy už nejsou tak sympatické a ty staré mě zase přišly, že nemají co hrát. S příběhem si scénárista velkou práci nedal, soupeření dvou akademií se zvrtne na pár vzájemných naschválů a jednu zbytečně dlouhou závěrečnou honičku. Ale abych jen nekritizoval, tak kadet Zed a jeho šílené grimasy a skřeky mě pobavily velmi pěkně. ()

Knor

První díl je nepřekonatelný a tento je poslední z celé série, který je ještě zhruba stejně zábavný. ()

papadoce

Zahlíd jsem chlívek, policejní hlídka …. Trojka patrí medzi moje 2 najobľúbenejšie diely. Filmovo sa síce nejedná o nejaký zázrak, ale gagov je tu po milújarmilu. Jednoznačne vedie vo všetkom dvojica Zed a Sweetchuck. Je to už skoro 40 rokov, ale keď ich vidím, tak sa šúľam smiechom a niektoré repliky dodnes používam v bežnom živote. Dalším jazýčkom na váhach kvality bol Proctor. Toto je prvý diel v ktorom išiel Proctor bomby. Tiež ho s radosťou parodujem. Myslím, že riadnu dávku zásluh na výsledku má práve vynikajúci český dabing. Nevidel som to v originály, ale asi po tom ani netúžim. Po stratenej dvojke šlo jednoznačne o návrat k zábave a preto to podporím veľkou dávkou hviezd. ()

Renie42

Tento film je pro mě jako jednička. Opět výcvik, navíc rivalita mezi akademiemi, staré známé postavy, film jsem si užívala. ()

helrohir

Už príliš prevarené a neoriginálne. Pár vtipných momentov sa tam stále nájde, ale práve tu sa začal poriadny úpadok celej série, ktorý ďalšie filmy len viac a viac umocňovali. ()

kubilov

Přesně mezi jedničkou a dvojkou, jednu chvíli byla trojka dokonce mým nejoblíbenějším dílem, ovšem jak známo, po několikátém shlédnutí začíná příliš splývat s perfektním prvním dílem. Samotné soupeření dvou akademií mě příliš nebralo, na rozdíl od závěrečná a velmi dlouhé a opravdu povedené akční sekvence, která krásně zakončila tento vcelku zdařilý díl. ()

Brano

Ak to mám zhrnúť, tak je to lepšie ako dvojka, ale o niečo slabšie ako jednotka. Tento diel mi prišiel najvtipnejší, ale stále tomu niečo chýbalo a koniec filmu bol dosť slabý. Návrat starej party, tentoraz v úlohe inštruktorov, ktorý majú zachrániť akadémiu mi prišiel ako veľmi dobrý nápad. Navyše nový herci boli skvelý, najmä Zed v úlohe šialeného policajta nemal chybu. Nebyť toho otrasného, až nudného záveru, tak by tento diel prekonal aj prvú časť. /70%/ ()

haffen

Niečo medzi dvomi a tromi hviezdami. Jednotka bola rozhodne najlepšia. Tu je to ešte stále na solídnej úrovni. Od tohto dielu to však začalo hrozne upadať. ()