• WANDRWALL

Zoufalý film!(30.7.2010)

Komedie o dvou pošucích. "Je naprosto nezbytné, aby nebe bylo blankytné." :D(25.1.2013)

Na tenhle snímek jsem se opravdu těšila. Mám ráda změny a i když ne přímo ty filmové, že bych musela skákat od žánru do žánru, čas od času v sobě cítím, že těch emotivních zahraničních dramat je moc a já potřebuji oddech pořádným českým snímkem. Tenhle film je neskutečně podceněným dílem. Nuda v Brně od stejného režiséra patří k mým nej., takže jsem si ani na vteřinu neříkala, že tohle by mělo být nijak horší, ale ani lepší. A trefila. Asi jako každý, koho tenhle snímek nadchnul, musím říct, že tohle určitě není komedie. Ano, svým způsobem je, jakmile přišel Krajčo na scénu, stačilo že promluvil a mě cukaly koutky, hraje úžasně! Stejně tak Budař, jako vždy, ti dva jsou opravdu dvojka kok.tů, jak bylo ve filmu několikrát zmiňováno. Neuvěřitelně se doplňují. Jedinné, co mi na filmu opravdu vadilo, byla ta hluchá místa, jako by ten film byl špatně poskládaný, ony herecké výkony opravdu neměly chybu, ale způsob, jakým to bylo natáčeno, mi až do konce neseděl - konec byl úžasný, tudíž film hodnotím kladně, velmi kladně, ale nebýt jej, tak by to byla nudná podívaná, která by mě zklamala. Takhle tomu tu nesourodost a občas hodně špatný střih, můžu odpustit, a ráda. Ono jak jsem psala v úvodu - zase takovej únik od dramat to nebyl, protože tohle bylo poměrně dost silné dílo, které vypovídalo o vážných věcech, jen bylo okořeněno humorem, ale prostě krásný .. a ty detaily, no jo, Hanča Zagorová musela mít radost .. :)) A scéna v supermarketu? Super, stejně tak jako důvod nakoupit kondomy! :))(26.7.2008)

• claudel

Nuda v Brně byla slabá, ale tohle už Morávek úplně přepísknul.(20.2.2008)

Lepší průměr, sázející na prvoplánový záměr smát se debilům. Trochu málo, ale ve srovnání s jinými komediemi jde o skvělou zábavu:-)(24.3.2012)