NEŠLAP NELÁMEJ!!!!! .... ..... ......... ......... ........... ........... .......... ......... ............. Z Morávka jsem měl pocit už u Nudy v Brně, že se svými postavami nesoucítí, a že se jim vysmívá. V tomhle případě to platí taky. Druhá výtka směřuje k tomu, že samotný příběh, na kterém je film postavený (Z revizora Dalajlámou) je slabý, takže film spíše zachraňují jednotlivé veselé momenty, které ale dokážou pobavit - třeba "Dneska peru bílý", scéna masturbace v uniformě, vše spojené se Zagorkou, objednávání přestárlých prostitutek ("No tohle je ale nehoráznost") a některé další(12.4.2007)

Film je přesto občas trošku utahaný a občas by to chtělo přísnějšího střihače. Ale jaktože to nedostalo ani jednu nominaci na Zlatýho lva?! Vždyť Donutil a Janžurová byli naprosto dokonalý!(7.2.2006)

• Richie666

Cosi to má do sebe, ale jinak to stojí za P.R.D. Donutil nezklamal, naopak. Každopádně po Nudě v Brně se bude Morávkovi točit těžce, obzvlášť bude-li z jeho každého dalšího filmu tolik cítit, jako tomu bylo tady...(7.7.2006)