Master19

Nečekaně působivá komedie. Komedie? Už dlouho se mi nestalo, že bych o filmu, který jsem právě viděl, tak dlouho přemýšlel. Hutné - ač mnohokrát opakované - téma výběru životních priorit je prokládáno vtípky, které jsou někdy až příliš oplzlé, ale aspoň odlehčují. Závěr opravdu funguje nečekaně působivě a ač jsem se bránil, scéna s odcházejícím otcem mě dostala... Pak je tam pár klišáků (asi pro američany, kteří by se jinak nedojmuli) a takový napůl happy end. U mě zatím nejlepší film s Adamem Sandlerem. ()

dANo

Prvá polovica filmu má prvky klasickej lacnej, priam až béčkovej komédie, ktorá sa vďaka druhej polovici posunie trochu inam a aj napriek predvídateľnému happy-endu s morálnym podtónom je tento film aspoň príjemne dopozerateľný. ()

demented

Morálne poučovanie a srdcervúci skoro-záver ("Rodina na prvom mieste") plus koketovanie s rodinnou komédiou/drámou - to sú minimálne tri veci, ktoré tomuto filmu takmer zlomili väz. Kde sú tie časy, keď sa Sandler o nič nesnažil (alebo sa o to aspoň nesnažil tak okato) a pálil do nás jeden gag za druhým. Na druhej strane Click-u nemožno uprieť určitú zábavnosť a pár naozaj genálnych vtipov. ()

lumiros

Tato "komedie" Vás zajisté pobaví, možná i rozpláče, ale určitě Vás donutí dát si základní otázku a to být workoholik, nebo být šťastný z každodenních maličkostí. ()

Brandon

Odpočinková komedie s božským dálkovým ovládáním. Ideální film pro vypnutí a relax. 3* P.S. Ta jedna hvězda navíc je pro moji oblíbenou brusinku Dolores O'Riordan a její Linger ;-) ()

Aven

Pro mě osobně největší filmové překvapení roku. Čekal jsem průměrnou oddychovou jednohubku, což se první hodinu filmu naplnilo, ale závěr filmu mě opravdu dostal - některé části jsou opravdu hodně dojemné (Newmanův poslední rozhovor s tátou, jeho úprk z nemocnice) a přiznám se bez mučení, že jsem měl slzy na krajíčku. Sandler dokázal, že umí zahrát i něco víc než "šaška", což mě překvapilo. Závěrečný happyend filmu mi vyjímečně nevadil i díky skvělé Light my way od U2. ()

Danny F.

Průměrně zábavné. Dlouho nic, poté ufňukaná scénka a pak nic. Úsměvná scénka s Davidem Hasselhoffem na stole v kanceláři - to byl ''pšouk'':-D. K pobavení je to málo ale ke zkouknutí celkem stačí. Sandler umí být vtipnější. 50% ()

squader

Rozhodně to není špatný film. Ale bohužel první (a zároveň ta větší) část nesahá té druhé ani po pas a od toho se odvíjí celkové hodnocení. Nemůžu se ubránit pocitu, že z tohoto jistě originálního tématu se dalo vytěžit daleko víc. ()

PanFilmov

Zmysel na aký chceli tvorcovia poukázať, by sa nedal ohviezdičkovať ani miliónom hviezdičiek, krása..ale ostatné veci sci-fi záležitosti a nejaké tie komediálne vychytávky sa nedali prehliadnuť! ()

Brain-D

Michael chce jen ovládač na Tv, ale dostane se k ovladači který ovládne celý jeho život. Je tu mnoho vtipných momentů, ale ke konci to bylo smutné. Fajn Sandlerovka. ()

shantim

Velmi příjemná komedie. Něco mezi Horší už to nebude, Božský Bruce a Akumulátorem. Ale oproti těmto filmům je Klik o něco zmatenější s nejasným tempem a pár zbytečnými chvilkami. Nicméně i přes tato negativa poskytuje parádní zábavu. 75% hvězdiček ()

finy_cz

No nebudu se tu s nikým hádat, kolik z 5 hvězdiček je 50% a zhodnotím film po svém. Nápad dálkového ovládání k průběhu života je skvělý. Mohli to pojmout čistě dramaticky bez vtipu a stejně by to bylo super, ale vybrali si Sandlera, tak to snad ani jinak než komedií udělat nešlo. Bavil jsem se první polovinu filmu a od poloviny filmu (která už přešla do dramatu, ale komediální scény se objevovaly také) jsem už jen držel palce, ať se všechno povede a Michael alias Adam se zase vrátí ke své rodině. Bohužel umírající scéna na silnici před nemocnicí ze mě vyždímala i pár slz a už jsem myslel, že tak skvěle začínající komedie rychle zajde ve tmě smutného konce a bum, překvápko (které se s trochou nadsázky dalo čekat). Za mě 5/5 (85%). Ale co se týče komedií, tak není nad animáky => můj osobní seznam. ()

Pupidyk

Ty vado! Až na to závěrečný probuzení je film fakt skvělej (Asi od půlky filmu mi bylo jasný, že to dopadne takhle)... Sandler se stále zlepšuje a pokud to takhle pude dál, za tři roky tady máme komedii století... ()

Mr.Dogman

Film jsem dnes viděl již potřetí a opět jsem se u něj zasmál. Miluju komedie, se zajímavým námětem, jako je tento. Taky je tu můj oblíbenec Adam Sandler, ten hraje jako vždy, ale to je dobře. Pak je tu sympatická Kate Beckinsale a také tajemný a démonický Christopher Walken. Jak už jsem se zmínil, vtip to má, i když ne neustále, ale střídmě a příjemně, dobrý scénář taky a až na ten konec (který byl sice sám o sobě hezký, ale to samotné *spoiler* probuzení, a zjištění že to vše byl nejspíše jen sen *konec spoileru*, je tak trochu klišé) jedna z nejlepších komedií, ve které ale není humor to hlavní. ()

huli601

Klik je moja srdcovka film som videl možno aj 8 krát (vďaka HBO) a vždy som sa bavil. Skvelý Adam Sandler a krásna Kate Beckinsale plus podľa mňa veľmi zaujímavý príbeh :) ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky