Crawler-D

Klik – Život na dálkové ovládání překvapí a potěší. Některé může jeho nekomediálnost znechutit, ale zároveň si musíme uvědomit, že obsahuje vyvážený poměr všech složek. Navíc si z něj odnesete dost razantní ponaučení, i když se vám může zdát až příliš nucené. ()

baaaja

Adama Sandlera mám ráda, je to týpek, a tahle komedie se mi fakt líbila. Bylo to nečekaný, vtipný, originální, ikdyž po druhým shlédnutí mi už některý vtípky zas tak vtipný nepřišly a některý dialogy byly docela nudný a až moc jednoduchý ale nevadí... :) ()

bukowski83

Tak tohle je jeden z mála filmů co jsem nedokoukal, po půlce se mi to zdálo tak strašně nudný, že jsem to nasraně vypnul a mumlal si pod vousy, že Sandler přece umí líp. ()

C0r0ner

Sandler je klasicky mimo, spousta vtipů taky, ale je tam pro mě tolik důležitých vážných věcí, že mi jenom málo (ta obecná sračkovitost) bránilo v plném hodnocení. Když se odhlédne od toho blbého šaškování, tak se dá objevit dost silný příběh s několika hodně zajímavými poučeními a kupodivu i slušné dojetí. 90% ()

Adaamos21

Možná z toho nápadu s ovladačem šlo vytřískat ještě víc, přesto pecka komedie (s trochu jednodušším humorem, což rozhodně není výtka) se skvělými herci v hlavních rolích a s jasným poselstvím - rodina je na prvním místě! A Hoff je prostě bourák! ()

Flynn

Průměrná zábava, nevím nějak jsem to čekal, a místy už mě unavujou scény Adama Sandlera kdy se vzteká, jaxi jsem to už viděl ve spoustě jeho komedií... ale jako odpočinkový film to vřele doporučuju, určitě se toto téma dalo využit mnohem mnohem více... ()

Wormboy

Priemerna americka komedia meniacia sa postupom casu na existencialnu dramu o premarnenom zivote sa skutocne len tak nevidi. Pri prvej casti som sa obcas celkom pobavil,avsak nic vynimocne som nezazil.Druha mi to, ale prijemne vynahradila.Musim vsak povedat,ze ak by film skoncil nejakych dvanast minut pred skutocnym koncom,hodnotenie mohlo byt mozno vyssie. Takto je to na 3,5/5*, hlavne vdaka necekane milemu prekvapeniu. ()

gabin(a)

Mně se to moc líbilo, výborný nápad. O tomhle filmu jsem se vlastně dozvěděla od své dcery (uživatel jménem Bystroočko), když jsem si posteskla, že bych potřebovala zrychlit běh času při čekání na MHD, u doktora apod. Trvalo skoro dva roky, než jsem film viděla, a bavila jsem se! Některé gagy byly fakt vtipné, Adam Sandler pěkně tloustnul i stárnul, jeho žena byla fakt pěkná a Christopher Walken je expert na ulítlé postavy, včetně Bondova padoucha Zorina. David Hasselhoff byl třešnička na dortu. ()

Andre3000

Ne každé zlato třpytívá se. Měl jsem vyhlédnuto několik zásadních filmů které jsem si říkal, že by bylo dobré znát. U těchto filmů jsem předpokládal také jejich vysokou kvalitu. Bohužel Click se mezi ně vloudil a budil ve mě dojem, že je to něco dobrodružného, výstředního. Jenže film je založen na takové stupiditě jako je trapný ovladač a andělu smrti. Světe div se, ale i přes pár vtipných scén mě film spíše iritoval a doslova sem volal po jeho ukončení. Film měl přinést ponaučení: pro mě je to - už nikdy se nedívej na Click. ()

Pajky3

U tohohle filmu je to strašně těžký, nápad sám o sobě je dokonalej, ale bohužel provedení, no provedení spíš humor Sandlera je hroznej. Jeho prdění a neustále se ojíždějící psi mi nepřijdou bohužel ani trochu vtipný. Tím to hodně ztrácí. Lepší je to jako drama. Na druhou stranu tam pěkně vypadá Kate, hraje tam dobrá irská hudba (nejen Cranberries ale i U2) nebo si tam svou roli užívá Ch. Walken. Morální ponaučení nevadí, takže minimálně na průměrnou komedii/drama to vyjde. ()

PROCESOR

Komedie, která přesahuje svůj žánr. Zamyšlení nad životem a jeho "přetočením" Něco urychlíme, ale něco nenávratně ztratíme, Tedy vychutnat si ten okamžik tu přítomnost , spoiler-" budem pískat na všechny hezký holky" se už nebude opakovat, prostě nebude.... Něco jsi nestihnul? tak věz, že si to nejdřív musíš srovnat v hlavě a určit si priority .. ()

Juto

Je to výborná rodinná komédia. Bol to vtipný, a ku koncu dojímavý film. Odkaz filmu, že ,,rodina je na prvom mieste" musí každý súhlasiť. 7/10 ()

Martrix

Vcelku zvláštní počin. První dvě třetiny filmu, které mají být komické, mají dost kolísavou úroveň. Ale o to víc funguje závěr, který má sice dost ohraný, ale dostatečně funkční přesah. Nemyslím si, že osud Michaela přiměje diváka k nějaké větší revizi svého života, ale minimálně k zamyšlení by dojít mohlo/mělo. Existuje mnoho indícií, která vedou k doměnce, že z mnoha lidí se časem stanou pitomci nebo tlusťoši, nevěrníci, mizerní rodiče, lenoši...nebo kombinace toho všeho. Že budou dělat špatná rozhodnotí a jejich žebříček priorit je dovede někam, kde se jako mladí ocitnout nechtěli. Nejen, že mnozí nenaplní svůj potenciál, ale dokonce svůj život promarní třeba honbou za penězi nebo kariérou... . Rodina na prvním místě, se může zdát jako velké klišé. Ale pro mě osobně, je mnohem větším klišé, když se někdo vymlouvá, že "všechno TO dělá pro rodinu" a přitom ji vlastně díky TOMU ztrácí. Přestože je Klik - život na dálkové ovládání hooodně kostrbaté varování, tak snahu oceňuji. Bohužel je to na úkor té komediální složky...která už tak, byla místy dost přitrapnělá. Takže tři hvězdy jsou nejspíš tak akorát, byť důvodem není průměrnost, nebo šeď, tak typická pro současné Netflix "komedie". Spíš jde o natolik nevyváženou směs dobrého a mizerného, že je moje hodnocení kompromisem. ()

fars

Obcas s jednim svym kamosem debatujem o filmech, on je takovy ten fanda, kteremu kdyz se zamlouva zapletka, nebo herec, tak si o filmu zjisti vse jeste nez vubec zacne nataceni a uz ma predem vymyslene hodnoceni, mnohdy je to u nej jasna petka uz v pulce filmu.. a ja mu na to rikam ze to je blbost, k tomu abych mohl dat filmu plne hodnoceni musim byt po skonceni v naproste euforii, film me musi dostat a je jedno jestli je to kasovni trhak, provarene becko nebo film pro pametniky. Filmy s Adamem Sandlerem se mi vzdycky libili, a tohle byla u me primo trefa do cerneho. Neni to komedie u ktere by se lidi valeli smichy po zemi, vtipky jsou spis usmevne, lec pro me zabavne. Cim vic si Sandler s ovladacem v ruce ruinoval zivot, tim vice jsem to s nim ja prozival. A samotny zaver nabity emocemi me proste dostal. Click je super film o rodinnych hodnotach a budu se bit s kazdym kdo rika ze ne. A ted me omluvte, jdu rict svy mame ze ji mam rad, pak skocim s tatou na panaka a pokusim se z nej vymamit jak sakra dela ten karetni trik ;-) ()

O´Hara

Pohodová scifi komedie s překrásnou Kate Beckisale, kdyby tam nehrála, tak by to byl průměr, ale s ní to má aspoň půvab a takovou tu smyslnost...ježiš já zas kecám...no nic,prosté to byl fajn film.... ()

c.tucker

Dobrý nápad a začátek i velmi legrační (normální humor i kanální). Potom se, ale začne přetáčet a děj se rozpadne do menších nefungujících částí, kde ale stále úřaduje super Sandler a krásňoučká a hubená Kate Beckinsale. Konec je klasický a dosti moralizující, což zrovna nemusím. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky