Mrkvič

Za spoustu posledních let nejlepší spojení komedie s nějakým hlubším poselstvím. Vtipy obstarají první dvě třetiny filmu. Nejde o nic extra, ale pár se jich rozhodně povedlo. Potom ale zane ta dramatičtější část a rázem je z toho něco víc. Jak rád bych byl, kdyby filmy končily v tomhle směru netradičněji, ale musím být rád aspoň za takhle drsně podané moudro. ()

DivX

Parádní komedie v čele se Adamem Sandlerem a překrásné Kate Beckinsale o tom jak si z(ne)příjemnit život speciálním ovladačem. 70% ()

Ryuuhei

Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů. Líbí se mi ta nemalá morální stránka, která poukazuje na to, že dát přednost práci před rodinou a vůbec i normálním životem je chyba a jak se taková chyba může promítnout i ve vzdálené budoucnosti. Dobře vyvážená a skutečně vtipná komediální stránka s tou dramatičtější, až doslova depresivní. Opravdu, tento film mě zejména ke konci vždy dokáže účinně zasáhnout. Prostě skvělé. I jinak okoukaný Sandler zde zvlášť nevadí. ()

_DAVE_

Melo to alespon jakousi myslenku a zabava tomu nechybela , takze rozhodne lehky nadprumer. Celkem prekvapil Hasselhoff, uz jen tim, ze se vubec v klasickem celoveceraku objevil. :) ()

danoo

Sanlerov pokus o moralizovanie na tému vyuzívanie času a priority rozvíja už 100krát opakovaný filmový námet s čím sa od svojich predchodcov moc neodlišuje. ()

July

Co je na tom vtipného...? Připadá mi, že se z námětu dala udělat buď inteligentní komedie (první dvě třetiny nejsou ani náhodou inteligentní a ani moc komediální, poslední třetina není komedie a snaží se být inteligentní), nebo už rovnou drama, ale nemastná neslaná a nudná směska v Kliku mi vůbec nesedla (zanechalo to ve mně skutečně špatný dojem a já tomu prostě musím dát jednu hvězdičku - časem možná změním na dvě) a upřímně lituji promarněné hodiny a půl... ()

Jennifer.S

První půlka filmu měla být asi komedie. Jasně pár okamžiků tam bylo, ale zbytek mi moc vtipný nepřišel, hlavně některých pasáží bych ubrala (tu část jak se Sandler naštve na Hasselhoffa podruhé vidět nemusím). Druhá polovina filmu zase hraje na city. Rodina na prvním místě, práce až potom...bla, bla, bla. Konec je klasicky hollywoodský, takže žádné velké překvapení na konci filmu nehledejte. Abych jen nekritizovala, líbilo se mi zpracování Menu a Walken se ujetým účesem. Někdy bych taky potřebovala přeskočit kapitoly nebo se opálit během pár vteřin. ()

LadyDevil

Předně musim vyjádřit svojí nechuť k Sandlerovi, kterej je naprosto exemplárním příkladem herce-idiota do přiblblých amerických komedií. A přesně to se mu do poloviny filmu daří, předvádí se ve svý klasický "kráse". Ale pak se děj zhoupne do malinko jiných kolejí - sice tady máme pořád blábol ovladače propojenýho s majitelem nesmyslně ovládající všechno okolo - ale pak se nám to přesouvá směrem, že film začíná být o něčem. Hezký zamyšlení pro workoholiky a vůbec lidi, co se plácaj ve svých hodnotách..vžívám se do příběhu a začíná mi až být s hlavním hrdinou nepříjemně, a v tom najednou bum. Všechno to byl jenom sen - sice mi to připomnělo smrt Bobbyho v Dallasu, zavání to klasickou amíckou klišařinou, ale vzhledem k tomu, jaký to tu má důsledky, klidně svojí kritiku držim na uzdě. Asi bych se na to nemusela znovu koukat, ale mělo to v sobě závan hloubky. Něčeho, nad čim se divák může zamyslet..a to Klik zvedá:-) ()

uiu

Očekávala jsem další trapnou komedii s Adamem Sandlerem a popravdě začátek tomu hodně nasvědčuje. Jenže jak se příběh vyvýjí, začíná mít větší hloubku a naléhavost a komedie se velmi rychle změní v drama a na konci jsem brečela jak želva :) Pěkný způsob, jak se uvědomit, že bychom neměli v životě nic promarnit. ()

anli

Sci/fi komedie s Adamem Sandlerem?No nazdar,rikal jsem si....tenhle herec me doposud opravdu nijak zvlast nicim neprekvapil.Film se nese v typickem duchu Sandlerovych filmu az na poslednich zhruba 30 minut,ktere ho vytahuji z sedeho prumeru.Scenar neni nijak zvlast napadity a myslim,ze se z tohoto tematu dalo vyteziz mnohem vic.Rezie take moc vyrazna neni,misty dokonce spoleha jen na Sandlera,takze jedna trapna scena strida druhou.Nastesti to trochu zachranuje demonicky Christopher Walken ,ktery je opravdovy"andel smrti" a krasna Kate Beckinsale,ktera film skutecne zdobi.A k tomu navic se posledni pulhodina opravbdu vydarila a sledovat Sandlera,jak dostal druhou sanci bylo velmi prijemne pokoukani a prekvapeni.Takze s ohledem na to vsechno a brano uprimne kolem a kolem davam dalkovych 60%. ()

Phietros

Sandler jen dokazuje, že komedie mu sluší a že do toho to žánru patří právem. Ikdyž se děj ke konci stává mírně tragickým, předešlých 75%filmu pobaví každého člena rodiny... Když si Michael stěžuje na svůj život, zrovna když jde kupovat dálkové ovládání, neznámý vědec mu splní jeho přání. Dá mu speciální dálkové ovládání, kterým může cokoliv v životě přetočit a tím se vyhnout i určitým životním situacím. Když na to později Michael přijde, začne na plno vše využívat a užívat si naplno.. do chvíle než příjde na to, že přišel o rodinu, neviděl dorůstat děti, jeho manželka se s ním rozvedla a jeho otec zemřel.. Sám začne všecho litovat a na poslední chvíli, kdy už je pozdě vše napravovat.. ()

tuntavala

Prani vsech: mit univerzalni ovladac, kterym muzete zastavit vykecavani vaseho sefa a dat mu poradnou nakladacku, aniz by o tom vedel. ()

BoncheR

Začiatok filmu až do prvej polovice je ako komédia dosť úbohý. Po druhej polovici je to zase úbohé po obsahovej stránke a vôbec žiadne efekty. Škoda , no tento film bol jedným z najhorších komédii aké som kedy videl. ()

geklon

Nemám na tohle abych to dokoukal, natož to více slovy hodnotil. Hovno...naprosto nestravitelné, Nebýt mého oblíbence CH. Walkena, bylo by to bez hvězdy. ()

tnp101

Námětem jedna z nejoriginálnějších Sandlerovek sice trpí několika bolístkami v podobě neideálně interpretovaného humoru, který v mnoha případech působí pod režijním vedením jako pěst na oko a jen tím podtrhává jeho slabost, to však neznamená, že by se tu několik nadmíru povedených vtipů nenašlo. Ale abych byl konkrétní, jste-li odpůrci Sandlerova stylu humoru, první hodinu dost možná nepřežijete. Byla by to však škoda, jelikož poté se film rozjede dosti nepředvídatelným směrem, ubere na trapnosti a vyvrcholí, v tomto žánru ne tak často vídaným, silně emocionálním závěrem. Hromadu diváků pak nejspíš zklame „family friendly“ rozuzlení, ale stále se primárně jedná o klasickou americkou komedii, takže nemám problém se přes tu dávku morálních poučení přenést. Odpůrcům komika film jejich postoj v žádném případě nenaruší a ti, kterým minimálně nevadí a dokážou mávnout rukou nad několika hodně trapnými gagy, by se měli slušně pobavit. Kromě toho, obsazení se mimořádně povedlo a bude-li někdo trpět, stále je tu Kate, na kterou se neskutečně dobře dívá. 70% RECENZE ČESKÉHO BLU-RAY: Snímek v našich končinách vyšel na Blu-ray postupně ve dvou verzích. Jedna pouze s českými titulky, druhá s plnou tuzemskou jazykovou podporou, tedy dabingem, titulky a přeloženým coverem krabičky. Pokud byste se náhodou vyskytli v situaci, kdy si budete vybírat z obou verzí za totožnou cenu, nemějte dilema, protože se jedná o víceméně totožné disky, takže záleží především na vašich preferencích. Já osobně, i když dabing nevyužívám, jsem zvolil verzi s plnou českou podporou a teď se na ní zblízka podíváme. Obraz je prezentován v původním poměru stran 1,85:1 (víceméně plné 16:9). Jedná se o snímek novějšího data, navíc z produkce Sony, tudíž nepřekvapí, že vypadá dobře. Ostrost je nadprůměrná, detailů plno, zrno hrubšího rázu, přidáno však až v post-produkci, tudíž uměleckým záměrem. Černá je temná, kontrast vysoký, barvy zářivě bohaté a jejich stínování výrazně závisející na konkrétní části filmu, to vše bez sebemenších známek komprese Obraz je jednoduše takový, jaký od filmu tohoto žánru čekáte, sice ani zdaleka ne referenční, ale pěkný. Podobně je tomu tak i v případě zvuku, který je v originále reprodukován prostřednictvím Dolby TrueHD 5.1 stopy. Nejdynamičtěji zní docela pochopitelně hudba, která využívá ve větší míře jak subwoofer, tak částečně i zadní kanály, které se jinak zas tolik nenadřou (absolutně potichu ale povětšinou nezůstávají). Dialogy jsou na poměry zvukového formátu nezvykle hlasité a naprosto čisté. Nechybí ani hromada ruchů okolí, jež umí vytvořit pro konkrétní prostředí specifickou atmosférickou kulisu. Česká stopa v DD 5.1 zní o poznání hůře a utlumeněji (a není to jen sníženou hlasitostí), samotný dabing pak spatřil světlo světa roku 2006 ve studiích „ABZ - divize Bontonfilms“, v hlavních rolích figuruje Saša Rašilov, Tereza Bebarova, či Jiří Dvořák, a i když má na originál co dohánět, jedná se o slušnou alternativu. Bonusy odstartujeme audio komentářem Adama Sandlera, režiséra a dalších členů štábu. Ten hraje na lehčí notu, z informativního hlediska se více dozvíte především o lokacích a natáčecím procesu, dále vás čekají převážně různé příhody z natáčení a všemožné vtípky. Není to nic světoborného, ale zabaví. Následuje čtveřice vymazaných scén o celkové stopáži kolem 3 minut, které si určitě nenechejte ujít. Nakonec tu máme několik produkčních videí, které pohromadě tvoří 27 minutový „making of …“ a to včetně vychvalovacího videa na téma úžasný režisér (myšleno samozřejmě sarkasticky) a dvou krátkých blbůstek na konec. Mimo ně se dozvíte hlavně o aplikaci make-upu a designu světa. Moc toho není a i to, co ano, není bůhví jak fantastické. Všechny bonusy jsou prezentovány v HD a bohužel u nich chybí české i anglické titulky. A tím jsme se dostali na konec. Pokud titul seženete za rozumnou cenu, mohu doporučit. Slabých 60%. () (méně) (více)

Chris Masters

Můj (zatím) nejoblíbenější film s Adamem Sandlerem, spolu s Trestnou lavicí. Miluju tuhle komedii, všechny postavy v tomhle filmu jsou skvělé, nápad je skvělý, scénář i režie, prostě vynikajicí. Moje oblíbená scéna je, když Sandler pauzne svého šéfa a profackuje ho, myslím si že v zaměstnání by se hodil více lidem takový ovladač. Skvělá práce. 100% ()

Pavlínka9

Nápad v podobě ovládání svého života pomocí "univerzálního ovladače" je opravdu dobrý. Bohužel si člověk často neuvědomí jaké to může mít důsledky...Sandler je tu vtipný - celé je to dobře natočené a jsou tu skvělé hlášky, kdy to naštěstí neupadá do nějaké zbytečné slátaniny...Mě hlavně pobavila ta myšlenka možnosti přeskočit plno činností a tímpádem vynechání plno vzpomínek, které lidský autopilot nevstřebá...Hasselhoff tu měl taky skvělou roličku, kterou by měl podle mě dostávat snad v každém filmu - přesně tohle mi totiž k němu sedí. Sexistický, nadržený šéf obrovské společnosti, který vždy dostane co chce :) Představa vynechání pár zážitků z mého života je sice skvělá, ale zároveň nechci přijít ani o jedinou :) Ale třeba "přišívání hlavy kačerovi a opravování jeho zadku" bych dělat nechtěla :D ()

terunka003

Životní, sranda, amerika, smutné, pravdivé. No, jako sranda to byla, což o to. Ale trošku depresivnější. Takové smutné, ze života. ..tohle by měli vidět všichni pracující, co nejsou schopný odpočívat a užívat si života, vlastní rodiny a lidí, které mají rádi. A letos mi nepřijde, že se svými nejbližšími neřeším nic jiného.. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky