WolfR

Komik Adam Sandler přichází s další komedií. Předem musím říct, že jeho komedie jsou v celku příjemné a vtipné. Je to prostě zábava, baví mě to. A ne jinak je tomu i tady. Skvělý Sandler, si k sobě do hereckého týmu ještě přizval stále skvělého veterána Christophera Walkena, krásku Kate Beckinsale a malé roličky pro pobavení dostali David Hasselhoff a Rob Schneider. Co se týče hereckých výkonu, tak na komedii ty výkony stačily a byly víceméně slušné, ale roličce Hasselhoffa jsem se musel prostě smát. Ale není to tím, že by byl Hasseholff nějak vtipný, ale smál jsem se spíše jeho “hereckému umění“, ale to je teď vedlejší. Příběh je v celku dobrý. Michael Newman má velké starosti s prací a vším kolem a tak si koupí universální ovladač, který by měl, alespoň částečně vyřešit všechny jeho potíže. Ovšem po čase zjistí, že to není jen tak obyčejný ovladač. Ten ovladač ovládá celý jeho život! Děj je nápaditý a opravdu skvěle promyšlený a hlavně si pochvaluju závěr filmu, cca posledních 10 minut, ovšem bez úplně posledních 5 minut (To znamená konec filmu před koncem, pokud chápete. Ale nechci spoilerovat.). Jinak většina filmu staví na “Sandlerovském humoru“ a jiných vtipných momentech, ale překvapilo mě, že jistá část filmu staví i na ději a to se skutečně povedlo, a je to o to překvapivější, protože to se u jiných “Sandlerovek“ moc nestává. Jinak prostě další dobrá komedie komika Adama Sandlera v hlavní roli, s kupou skvělých vtipů, jak inteligentnějších, tak ujetějších, ale taky s v celku dobře napsaným dějem. 4 hvězdy. PS: Ve scénách, kdy je Sandler starý, jde vidět skvělá práce maskérů. PSS: Když to vezmu kolem a kolem, tak film obsahuje jisté poučení. ()

KajusaK

Adam Sandler se překonal, tuhle komedii opravdu zbožnuji , tolik mě to připoutalo k tv.. Konec mě potěšil .. Opravdu perfektní filmeček ()

E=mc2

Nuz,ako to povedat aby som to vystihol. Adam konecne ukazal ze je dobry herec..KOmedialne soty mali nalakat takym sposobom ludi aby na ten film prisli a reziser im tak mohol nieco podstaten povedal..Tym nechem povedat ze to nebola komedia,bola a dobra..:)Skvely Rob Schneider, ktory hral Arabskeho sejka..hned na zaciatku filmu..:) Jeden z najpravdivejsich filmou co sa tyka pointy, ta pointa mi nemozem si pomoct,pripomina..Diablovho Advokata z Reevesom ked sa mu po akoze samovrazde,ponukne volba rozhodnut sa inak..stym vedomim..ze uz vie ako by vyzeralo to prve rozhodnutie...No a v Kliku..je to otom istom..Hasselhoff..bomba.. KAte..je super..:)..a prirodzene skvely Christopher Walken ***** ()

otík

Adam Sandler není jen hrubozrný komik a už to v několika filmech dokázal. I tentkrát jeho komedie patří k těm vtipným a zároveň poučným. Co se může stát, když člověk chce stíhat vše a dostane k tomu možnost? Bude spokojen nebo se může něco vymknout kontrole? Poučné, chytré a roztomile zábavné. ()

Radiq

První, co mě ohromilo, byla naprosto genitální Kate Beckinsale - každej o ní dycky mluvil, ale já ju nikdy neviděl, až do teď. Teď už chápu, co naní všichni vidí. Je to fakt kočka. Pak se mi líbilo, že maskéři už se pomalu začínají učit, jak pořádně namaskovat mladýho člověka tak, aby vypadal věrohodně i jako starej. Už nestačí jenom nalepit bílý obočí, dat bílou paruku a udělat jim pět základních vrásek. Teď už jsou ty příznaky stárnutí fakt hodně povedený. Potěšila rolička Roba Schneidera v roli prince Habeebu, kterej byl skoro k nepoznání a Christophera Walkena, kterej měl šílený háro a Hasselhoffa, kterýho jsem dlouho neviděl, takže byl snesitelnej - dokonce aji pobavil. Škoda za ten klišovitej příběh (tím myslím průběh, to s tím dálkovým bylo originální). To bylo jasný, že smrtí v životě s ovladačem se stane něco, co ho vrátí v čase. Tvůrci si taky dost pohráli s představou budoucnosti, kdy to není ještě jak ze sci-fi, ale má to svoje reálné kořeny. Zapomněl jsem ještě na něco? Jo, na Sandlera. Ten byl v tomhle filmu poměrně sladkej, o něco míň vtipnej, jakž takž dobrej, ale kua měl fakt hezkou manželku, to je zásadní. Hajzl... :))) No a chudák kachna. ()

stOKYi

Ako som sa snažil, tak som sa snažil, ale za polovicu filmu sa mi nepodarilo dostať a snažil som sa 2x a 2x som skoro umrel. ()

panMartin

Průměrná komedie, která přichází se zajímavým a nekonvenčním nápadem, že díky jednomu ovladači můžete ovládat celý svůj život, ale nakonec už o to ani nestojíte a přejete si, aby se vám tento ovladač nikdy nedostal do ruky. Příjemné překvapení. Film, který spíš dojme než rozesměje. Adam Sandler, který v sobě komika rozhodně nezapře, a který si svou roli vyloženě užívá. Kate Beckinsale je naprostá kočka...už jen kvůli ní je radost koukat na film. ()

mr.kliky

závěr je citový vydírání nejhrubšího zrna, ale nutno říct, že velmi dobře zvládnutý, za což mluví i fakt že jsem byl naměkko u filmu, kde hraje hlavní roli pako sandler.. já nevím.. ale jak už bylo zde několikrát řečeno, v rukou jiného režiséra, s jinými herci a trochu obměněnou atmoškou celýho filmu, by se z toho dala vyždímat opravdu čistá deprese. ()

COF_666

Zasmál sem se asi dvakrát ale to nic nemění na tom že to je (překvapivě) strašně zajímavej film. Navíc Sandler mi snad poprvý ukázal že je moc dobrej herec. Škoda jen že ke konci je film až moc zdlouhavej a taky ten konec byl předvídatelnej....ale co i tak dobrý. ()

Doudis19

Máte rodinu, práci a nic nestíháte? Pak si stejně jako uštvaný architekt Adam Sandler opatřete ovladač, jímž se dá život přetáčet, stopnout či vracet jako na videu. Nejdřív je to legrace, ke konci ale příběh ztrácí grády a tříští se na jednotlivé scénky. Škoda.. 60% ()

miguel_111

Fakt vydarené spojenie Frank Coraci a Adam Sandler a k tomu prekrásna Kate Beckinsale. --- Cítím chuť hoven. Fakt? Stacy! Vy jste mi dala do jídla hovna? --- Pre mňa 80% ()

Motinski

Toto je asi najlepšia Sandlerovka akú som zatiaľ videl. Dokonca som rozmýšľal nad plným hodnotením, no ten prechod z komédie do totálnej drámy (ten opis berte s rezervou) nebol úplne vyvážený. Nápad s takýmto typom ovládača je určite skvelý a veľa krát som si ešte pred vzhliadnutím predstavoval že by som niečo podobné vlastnil. Po dopozeraní do mňa vstúpil neopísateľný pocit aký som pri podobných filmoch asi ani nikdy nemal. Pocit že som videl komédiu s presahom a ponaučením. Klik je svieži, dostatočne vtipný a pri Sandlerovi je vzácne že to všetko pôsobí nenútene. Prostredná časť má trochu hluché miesta kde cítiť že námet je silnejší než scenár, ale nevadilo mi to. Výborne som sa bavil a rád sa k tomuto filmu vraciam. ()

HonzaBez

„Možná by se měl snažit nezklamat ty správný lidi….“ Film začíná jako taková milá rodinná komedie, kterou bych si asi mohl užít. Postupně je to z toho komedie dosti bláznivá, jaké moc nemusím. Poslední třetina má ale i poměrně silnou myšlenku, takže nakonec i docela spokojenost. Tedy ale opravdu jen docela… ()

Magneto

Sandler by sa mal sústrediť iba na uletené a bláznivé komédie,teda na také,akým by odpovedala prvá polovica filmu,pretože od tej zabavnej polovice sa dej stemní a zvážnie a vôbec to už nieje sranda.Je to dosť depka a definitívne mi to skazilo celkom milú zábavu zo začiatku...Takže nic moc Adam,better luck next time... ()

baruss

Musim sa zdôveriť. Od detstva som túžil mať taký ovládač... byť pánom času... Postupne s pubertou nadoberal môj sen o diaľkovom ovladači erotické kontúry : )).. // bože tí chlapi !!! // Ešte ako malý som videl jeden diel Káčerovcov ("DuckTales") v ktorom Gyro zostrojil hodiny, ktoré zrýchlili svojho užívateľa na takú rýchlosť, že všetko naokolo ostalo stáť. Neskôr prišiel videoklip kapely Bomfunk Mc's - Freestyler.. unikátny mp3 prehrávač už s viacerými funkciami a vymoženosťami.. ešte si spomínam jeden film.. (v užšom chápaní jediný film, veď DuckTales bola epizóda a Freestyler videoklip), ktorý sa zaberal panovaním nad časom. Bol to /teenegerský/ Clockstoppers. A teraz vyšiel Click.. pravdu povediac mal som obavy. ako si poradí s problematikou, rozmanitosťou a nevyčerpateľnosťou témy. Myslím si, že problém ovládania času zvláda vynikajúco, dokonca má funkciu autopilota.. Nuž neverím! (Gyro vynálezca musí pukať závisťou). Prvý krát mi do môjho detského sna nakukla myšlienka, že ten prístrojíček nemusí mať iba výhody. Prišli problémy, s ktorými som nikdy nepočítal. Keď som sedel v tom kine, tak ja som bol Michael Newman a ľutoval som celý svoj zatratený život. Pre ľudí čo o takomto ovládači od malička snili je tento film povinnosť!!! ()

A.L.E.S.

Tak tenhle nápad jsem už viděl ve dvou zpracováních. A jsem rád, že mi tenhle film přinesl třetí variaci na toto téma. Ale Walken pořád u mě zůstane jako lotr Shreck z Batmanova návratu. Naštěstí s ovladači nemám problémy jako Adam, takže tuhle vymoženost nemusím chtít... Lze se z toho ponaučit, protože kdybychom chtěli přeskočit nezajímavé okamžiky a pasáže našeho života, se nakonec může ukázat jako důležitá maličkost v budoucnu. ()

LordSnape

Nevim nevim. Čekal jsem od Sandlera trochu víc. Kate Beckinsale mám taky rád, ale tady mi přišla jako hrozná fiflena. Ani Christopher Walken to nezachránil. Škoda. Prostě z toho vylezla popdprůměrná komedie, která se tváří jako něco víc. ()

PeterNet

Když už to nejde jinak, tak na konci uděláme dojemnou scénu a alespoň ženskou část publika to dostane do kolen. Super námět, ale měla to být jen taková Sandlerovská komedie, né podivné drama. Tak tohle se opravdu nepovedlo, bohužel. Prostě průměrný film, který vás možná utahá tak, že si budete přát, ať ovladač přetáčí rychleji. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky