Divočák

Sandler natočil opravdu podivný film. Zatímco první půlka je jeho typická komedie, kdy se může vyblbnout co hrdlo ráčí a vtípky se pohybují na stupnici - super až neskutečný trapas, ve druhé půlce příběh nesmírně potemní a na jeho konci se nebudete stačit divit. Inspirace Dickensovou "Christmas carol" je sice do očí bijící, ale vše je podané docela originálním způsobem a celý film tak dostává úplně nové otáčky. Na čem Click hodně staví jsou herci. Sandler sice nijak nevybočuje z řady, ale Hasselhoff si svůj filmový návrat vyloženě užívá a Kate Beckinsale je prostě nádherná:). Za to, jak nestydatě ji Sandler obskočil, by ho měli okamžitě kastrovat!!! ()

lesumir

Na tenhle film jsem se tesil, ale vyskledek hrozny. Obcas jsem se zasmal, ale nekdy si pripadal jako ve filmu pro zpomalene jedince. Film se mi nelibil, jedine, co se povedlo, byla Beckinsale, ta sama o sobe dostala hvezdicku. Coraci by mel jit radsi uklizet podzemku... ()

Hrabka

Jeden nejmenovaný uživatel se v tom vyzná líp, ale za sebe můžu říct, že tohle je jedno z nejlepších romantických sci-fi. Skvělý humor, skvělý nápad, skvělý příběh a samozřejmě skvělý Adam Sandler. Ten týpek je nejlepším americkým komikem prvního desetiletí 21. století. 85% ()

LiVentura

Nebylo to tak úplně hrozné, jak jsem si pamatoval z prvního shlédnutí, Kate neskonale krásná, podstata snímku rovněž moc promyšlená, ale... ()

nunka

Pozor! Komédia s celkom duchaplnou myšlienkou!!!!!:)) A ešte aj celkom priemerne vydarená! Aj kritické očko nekomerčného diváka sa určite pobaví. Totiž... prúser to nieje a možno sa práve v tejto komediálnej fantasy pár individuí aj nájde a zamyslí. ()

Jamal

Krásný příběh, budete to prožívat s Michaelem Newmanem, kterého hraje Adam Sandler a budete mu držet všechny palce. Dal bych klidně o hvězdičku více, kdyby se neprobudil na té posteli. Ale stejně krásné. A na Kate, která hraje jeho manželku co se s ním rozvede je jen radost se dívat. ()

juta

Opravdu jeden z nejlepších filmů vůbec. Herecké obsazení bylo parádní. Chtěl jsem, dostal jsem. Fantazie. Zahýbe to se mnou pokaždé, kdy se na to dívám. Tenhle film mě nutí přemýšlet o tom, jestli dělám vždy tu správnou věc. Díky němu jsem se trochu polepšil, i když občas by to mohlo být ještě lepší. Budoucnost, kterou mi zde představili byla celkem reálná. Auta se mi moc líbila a design věcí taktéž. Nebudu hledat žádnou chybu, protože si myslím, že bych snad ani žádnou nenašel. ()

Fiftis

Klik- život na diaľkové ovládanie je typicky rodinným filmom, na ktorý odporúčam sústrediť pozornosť hlavne sústavne sa sťažujúcim workoholikom, ktorí si nevážia vecí, ktoré majú a samozrejme rodinám, ktorí sa chcú dobre pobaviť. Na tomto filme je takisto dobrá aj ďalšia vec, pre ktorú sa oplatí pozrieť si film. Iste nám dámy prepáčia, ale Kate Backinsale je proste až „nechutne“ príjemná na obraze a je jedno čo hrá, kde hrá, hlavne, že je na obraze... ()

Shakers

Neverím ale je to tak.Ten film sa my normálne že ľúbil.Keď som videl asi cca prvých 10-15 minút, tak už v tedy som sa začal nudiť, pretože vtipy takého kalibru ako boli tu sa nájdu skoro všade.No keď sa dej posnul do obchodu kde si náš Michael Newman ľahol na postel to začínalo byť čoraz viac a viac zaujímavejšie.Ale stále to nebolo tak zaujímavé, aby ma to dostalo.Aj keď ma film celý čas nevedel dostať do úžasu, posledných 20 minút bolo skvelých natoľko, že som mal neskutočnú radosť, že to pozerám.Záver filmu bol neskutočne citovo perfektne zvládnutý, sám nechápem ako mohol byť pre mňa začiatok tak nudný a nezaujímavý keď záver bol tak skvelý.Čo sa týka hereckého obsadenie tak Walken skvelý, Sandler zrovna tak a moja obľúbená herečka Kate Beckinsale zvodná a sexi ako vždy(čo vám budem hovoriť však ste počuli Walkena vo filme či nie? :-) 70% - 3* ()

ajuska

Velmi příjemný svěží snímek s mnoha dobrými momenty. Překvapivě dobře tu funguje i závěrečná pasáž, kdy se vytáhne morální ponaučení a omlátí se divákovi o hlavu. Samozřejmě, že tu jsou i rozpačitější vtípky a klišoidní témata, ale nijak zvlášť to neruší. Zkrátka dobrá nenáročná zábava. ()

lamps

Příběh jako na houpačce - nezajímavé až trapné momenty střídají skutečně vtipné a v závěru dokonce nefalšovaně dojímavé pasáže, na které vždy rád zavzpomínám. A vzpomenu si na ně ještě radši, když v nich figurovali tradičně charismatický Walken nebo Kate Beckinsale v krátkých kalhotkách (což je pořád asi nejhezčí představitelný výjev v historii Hollywoodu). Škoda rozporuplné první půlky, která řadu motivů jen tupě nakusuje a zahlcuje zbytečnými minutovými gagy, a hloupého násilného happyendu - s tímhle námětem i obsazením bylo zaděláno na bezezbytku chytrý a inspirativní snímek, nikoli na občas vtipnou a snaživě hlubokou pohádku, která si nakonec sama podkope nohy. 65% ()

Boogeyman

Upřímně řečeno, nová „sandlerovka“ mě nadchla. Nebo spíše než nadchla tak mě mile překvapila. Mám křupanské komedie Adama Sandlera celkem rád. Ne že bych je přímo vyhledával, ale rozhodně jsem se u nich nikdy nenudil. Klik začíná přesně jako klasická sandlerovka, je to vtipné, hrubozrné ale s mírou a vyvíjí se to jasně podle klišovitého schématu. Jenže najednou tam, kde by měla nastat krátká a vtipně dojemná krize (viz Božský Bruce a jeho neschopnost vládnout světu + rozpad vztahu, Na Hromnice o den více – bezmoc a opakované pokusy o sebevraždu atd), tady nastane krize dlouhá a opravdu vážná! Po komedii již není ani stopy a před námi to rozjíždí regulérní drama, z kterého fakt mrazí. A film má v tu chvíli opravdu sílu. Rychlý skok z komedie na drama je pro diváka, který se ještě před chvilkou vesele smál skutečný šok. Sandler je dobrý herec a pro roli zničeného člověka je díky svému smutnému obličeji přímo ideální. O to víc zamrzí zbytečné nehodící se a neustále se opakující vtípky s šukajícími psy a malým penisem! Nehodí se do první půlky, v té druhé jsou vyloženě degradující! Nebýt toho a obávaného, ale tušeného konce (SPOILER – čekal jsem kdy se Sandler někde probudí aby zjistil, že se mu to jen zdálo a zároveň jsem doufal, že se to nestane, no škoda, s originalitou se to asi nesmí přehánět) byl by to fakt parádní kus! ()

Madsbender

Pohodová komédia založená na jednoduchom nápade; nič svetoborné ani nadpriemerné však nečakajte. Walken je výborný a v žánroch by asi skôr miesto fantasy malo figurovať sci-fi. ()

Indiana

Skvělá Sandlerovka, na které je nejhustší ta malá role Davida Hasselhoffa. David tady fakt valí ještě víc než ve SpongeBob a v tomhle filmu je pro mě tím, čím pro ostatní Johnny Depp v Pirátech z Karibiku (i když má výrazněji méně prostoru). Adam Sandler také valí, skvěle zvládá i tu méně humornou rovinu své postavy, Kate Beckinsale to moc sluší a Sean Astin a Christoper Walken také supr. Některé vtípky se skutečně povedly a Klik je tak díky tomu opravdu velmi příjemnou záležitostí. ()

salahadin

Kate Beckinsale je naprostá kočka...už jen kvůli ní je radost koukat na film :-) ale vážně...podobný námět jako Bruce Almighty, ale hůře provedený, hlavní postavou hůře zahraný...velmi se mi líbil "Hajzlhof", který jediný vytváří vtipné scény, Adam Sandler je nevtipný, místy silně nesympatický, místy herecky slušný. Příliš jsem se nezasmál, ale vcelku jsem se jako běžný divák příliš nenudil. Ale na druhou projekci se zatím dlouhodobě nechystám :-) ()

Pilda17

Jedna z nejpovedenějších Sandlerových komedií. První polovina čistě komedie, druhá se zhoupla na perfektní drama... 9/10 = 95% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +příjemný a zajímavý příběh, velice fain herci, dobře zpracované -zábavné to sice je, ale řehnit se po celou dobu nebudete/// Film po celou dobu zásadně nevybočuje z hodnocení 3*. Důležité však je, že ani na chvilku nespadne do vod průměru a pokud k celému filmu připočtu závěr, resp. poslední třetinu, tak musím hodnotit o hvězdičku víc. Tohle je velice příjemná podívaná. Svým způsobem poučná, ale né moc okatě. Dost mi to připomínalo film Andrew: Člen rodiny a ten mě nedávno dost nadchl. Tento snímek je samozřejmě odlišný, ale nese se v podobném duchu. Jinak herci docela vynikají. Adam Sandler svojí rolí utáhl celý snímek a Kate to v pižamku možná sluší víc než v latexovém oblečku :-) No a Hasselhoff potěší. Tohlě je příjemná rodinná podívaná u které se pobavíte ale aji si poplačete./// Celkem 75%/// ()

-OverLord-

Výborná a svižná komedie, která se změní v silný a dojemný drama. To se jen tak nevidí, a tohle je téměř špička. Hlavně díky skvělejm hercům - Adam Sandler je vážně třída a jako novodobej komik patří k těm nejlepším. Kate Beckinsale to tady slušelo snad nejvíc ze všech rolí a Christopher Walken s Davidem Hasselhoffem už byli jen třešničkou na dortu. Film, na kterej se vždycky rád podívam znova. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky