klerik

Povesť filmu je viac ako dobrá... ale keď som zahliadol scénu, kde Sandler stojí na stole a prdí Hasselhoffovi do tváre, chuť ma prešla... ()

SeBig

Naprosto vynikající komedie doprovázená skvělou hudbou, parádními hláškami a nevím co ještě ke konci okořeněné špetkou dramatických scén vtipné a smutné ale beru to furt jako komedii + obsazení parádní Sandler opět nesklamal a opravdu skvělý příběh. ()

LaciLC

Prvá polovica filmu sa nesie v komediálnom duchu a je veľmi príjemná. V druhej polovici však nastane zlom, film začne byť vážny a pomaly je z neho dráma so zaujímavou atmosférou. Na konci sa to potom zase trochu odľahčí a tá pointa, zdá sa mi, že som ju už niekde videl. Film určite pobaví, možno rozplače a zanechá pocit, že ste videli divný, no veľmi dobrý film. Kate Beckinsale je tu veľmi sexy. ()

heyda

Zajímavé, většinou jsem zvyklý, že Sandlerovky mají tendenci především bavit diváky a popřípadě trochu romanticky dojmout. Jenže tahle Sandlerovka je docela jiná. Rozjezd sice připomíná kteroukoli jinou Sandlerovku, ale asi už po první třetině filmu se začne hroutit nejen Sandlerův život, ale postupně film přejde do poměrně vážné a dramatické roviny, která pobaví jen zřídka kdy. To vše pak vyvrcholí na konci, kde z vás režisér vyždíme veškeré zásoby slz a pak logicky a očekávaně naservíruje kladný ale ne méně dojemný závěr. I takhle může romantická komedie fungovat a její sdělení je jasné a čisté jako voda v horském jezírku. 75% ()

jojinecko

Len na dvoch hercov mám vyslovene averziu a tým jedným šťastlivcom je Adam Sandler. Už len ten fakt, že som sa vôbec dal na pozeranie Click bol z môjho pohľadu "riskantný krok":) Na moje prekvapenie sa vôbec nejedná o prúser, dokonca ani ten trtko mi nevadil. Jedná sa o príjemnú komédiu s miernym existencialistickým podtextom (Tarkovského samozrejme nečakajte:) a hoci sa záver zmení na typickú americkú limonádu, som schopný túto skutočnosť odpustiť, vzhľadom na peknú ústrednú myšlienku. Pohodička... ()

Othello

Sandlerova ironie a sarkasmus funguje. Agitka na důležitost rodiny nikoli. Navíc nesnnášim filmy s roztomilýma americkýma (koneckonců jakýmakoli jinýma) smradama. ()

Pítrs85

Parádní komedie s mým oblíbeným Adamem Sandlerem, jehož tu navíc doplňuje ďábelský Christopher Walken, sexy Kate Beckinsale a zabiják David Hasselhoff. Ale co měl probůh znamenat ten srdceryvný konec? Z crazy komedie šup do rodinného drama? Tak to jako prr, Adame my víme, že umíš skvěle hrát, už si nás o tom několikrát přesvědčil, ale v komediích tě chceme mít za kryplíka, ok? :-) ()

eraserhead666

No, pro mě trošku zklamání. Tohle je klasickej případ negativa většiny (amerických) komedií. Na začátku to rozjedou, sekaj jeden fórek za druhým (zde např. špičkování Sandlera se sousedovic rozmazleným synkem), má to nápad, humor, aby se to po půlce filmu přerodilo v roztahanou, často nudnou, pokud humornou, tak trapně humornou, vychovávací srajdu, která strašně hraje na city. Nejinak je tomu i u Kliku, spousta dobrých fórů (kdo by nechtěl nafackovat a naprdět do ksichtu svému šéfovi?) v začátku, když pak Sandlerův hrdina začne přeskakovat roky, začíná to být nudné, roztahané a často až trapné a hlavně, strašně mentorské. Těší mě, že se tu objevují Sandlerovy klasické ujeté fórky (prdění, sexuální hrátky jejich psa), na to celý film působí až moc civilně. Pozitiva filmu? Sandlerova malá dcerka, ta je perfektní, Kate Beckinsale v kostýmu Pocahontas, a bacha, dost mě bavil Hasselhoff. Celkově vzato, dost slabá Sandlerovka - ano, vtípky jsou dobré, ale jako celek mi ten film (hlavně jeho druhá půlka) moc nesedl. Dal bych dvě*, ale je to přece jenom Sandler, takže jednu přidám. ()

Ilicka

Zajímavý, zvláštní film. Fórky občas dost ubohé, ale sál se otřásal smíchy, jen to finále typu: Všechno to byl jen sen... No fuj... I tak jsem se pobavila:) ()

claudel

Na první podívání se mi Klik natolik zamlouval, že jsem jej v brzké době sjel ještě jednou a dojem ve mně zanechal stejně kladný. Snad každého z nás sem tam napadne, jaké by to bylo mít možnost ovládat čas. Bezpochyby by prvotní efekt byl příznivý, nicméně nežádoucí a vedlejší účinky by se dostavily záhy, stejně jako hlavní postavě v podání Adama Sandlera. Další z řady výtečných "sandlerovek", která bude v mém osobním žebříčku hodně vysoko. Rodina nade vše... ()

ARI50

Klik je ujetá zábava, kde se nedá nenudit zároveň si můžete vyzkoušet jaký bude život z rychleně a podle vás a konec dramaticky hodně zapůsobil. ()

Bauer

Na filmy s Adamem Sandlerem se vždy moc těším a mám je moc rád, protože mi přinášejí zábavu.Herecké obsazení vedlejších rolích v tomto filmu je úžasné .Ať už jde výborného Christophera Walkena, nebo o krásnou Kate Beckinsale , či snad o vtipného ( ano, v tom to filmu mi vůbec nevadil a byl sem ze jeho roli rád ) Davida Hasselhoffa.První hodina je solidní komedie ale pak se z toho dost dobré drama ve kterém Sandler dokazuje, že není jen komediální herec ale umí zahrát i važnou roli.Velmi zajímavý a originální film, který neurazí. ()

becki_tu

Čistě oddechová záležitost s množstvím originálních nápadů a příjemným hereckým osazenstvem v čele s vtipným Sandlerem, krásnou a sladkou Kate a mírně ulítlým Walkenem. 70% ()

duklak2

[obsahuje spoilery] Dlouho jsem hledal nějakou svižnou komedii na sobotní odpoledne. Narazil jsem na Klik. Určitě by každý z nás chtěl mít ovladač, kterým by mohl zastavovat čas, nebo ho posunovat dopředu, ale i dozadu. Či zesilovat a zeslabovat zvuk. Sandler jde nakupovat do supermarketu a tam spadne na postel. Náhle uvidí jakési tajemné dveře, do kterých zanedlouho vstoupí. Tam potká týpka, který mu dá záhadný ovladač. Jo a mimochodem. Ten pán, který mu daruje ovladač, se ve skutečnosti jmenuje Christopher Walken. Tento herec je velmi zapamatovatelný hlavně díky svému vzhledu, který nahání hrůzu. Originální a zajímavý film, který ale postupem času přestává bavit. První půlku snímku jsou nám servírovány vtipné, ale trochu trapné scénky. Druhá půlka působí vážněji, protože si Sandler začíná uvědomovat, jaké nepříjemné starosti si díky ovladači způsobil. Např. když posunoval čas dopředu, tak ani neví, co se všechno událo během toho času, který přeskočil. Překvapí ho spousta nepříjemností. Např. smrt psa, rozvod se ženou aj. Zajímavé je nasazení Mitche Hasselhoffa:-). Tentokrát bez plavek:-). Hraje zde ředitele firmy. Herce Sandlera jsem dříve moc nemusel, ale získal si mě v komedii 50 krát a stále poprvé. Zde mě moc nenadchnul, ale tu roli, kterou zde hraje, by zahrál asi každý herec skoro stejně.Vtipných scének je zde poskrovnu. Přišlo mi nechutné, jak pes souloží s plyšovým kačerem. No asi je to americký humor. Hlavní roli zde nehraje Sandler, ale ovladač! Tak to na mě působilo. Z tohoto snímku šlo vymačkat mnohem, ale mnohem více. Tento film je průměrná americká chujovina a já ji hodnotím horšími třemi hvězdičkami. ()

prome

Normální oddychová komedie pro celou rodinu, u které se jak zasmějeme, tak i ponaučíme. Adam Sandler podal svůj tradiční výkon a je vidět, že mu tenhle typ filmů sedí. ()

Lucasion

Tak přesně takový ovladač by se mi chvílema hodil! Příběh začíná skoro se stejným schématem jako film Jako vejce vejci. Michael (Adam Sandler) absolutně nestíhá svůj život. Rád by pracoval a dostával velké peníze pro rodinu. Ovšem zanedbává manželku a děti. Je iritovaný svým životem a tak čirou náhodou se mu dostane do ruky univerzální ovladač. Však víte - dobří lidé občas potřebují trošku štěstí. A tak si Michael může hrát se svým životem jak libo. Přeskakovat scény, přetáčet hádky či ztlumit domácí mazlíčky. A tak se stává, že vlastně z pomocníka je nástroj zkázy. Michael je sám, tlustý a nemá daleko ke zhroucení. Jak to dopadne, vám nepovím. Film rozhodně stojí za to. Klik je pro mě komedie, u které se i po třetím zhlédnutí stále bláznivě směji. Adam je tam supr a k některým jeho hláškám prostě nemám slov. Dlouho jsem se takhle u filmu nepobavil. / Už ani nevím kolikrát jsem Click viděl. Za mě velmi osobní film u kterého břečím pokaždé, co si ho pustím. (90 %) ()

Richie666

Nemám jediný důvod hodnotit níže - byl jsem jak pobaven, tak dojat. To se každému filmu jen tak nepovede a já v takovýchto případech vady na kráse zkrátka nehledám. ()

Handle

Takže jsem čekal film se skvělým námětem, kde bude Adam Sandler opět předvádět svůj humor, úlety a prostě jeho typickou komedii u který se budu válet smíchy... Musím říct, že na začátku jsem se zasmál jen párkrát a pak jsem jen obdivoval ovladač, jak by bylo super, kdybych ho mohl mít... A potom začala ta část bezmoci a to, jak mu ubíhá život, který není podle jeho představ a čím víc se film blížil k závěru, tím víc jsem si to začal uvědomovat. V TOM FILMU JE NĚCO VÍC, NEŽ SE NA PRVNÍ POHLED ZDÁ! V tom filmu je zatraceně dobrá myšlenka - myšlenka o našich životních hodnotách. Film dokonalý není, slabší je hlavně na začátku, za to silný na konci. Závěrečná scéna s deštníkama a pointa se mnou opravdu docela zamávala... :) ()

Grran

Chvílemi opravdu srandovní komedie, chvílemi vážné téma nutící diváka k zamyšlení nad uspěchaností dnešního života.. Tak jako tak to ovládání chcu :D ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky