misterz

Kto by nechcel všetky nepríjemné situácie len tak rýchlo pretočiť a užívať si len tie dobré? Oceňujem super nápad a námet, film má však veľmi veľa slabších a sterilných miest. Niekedy som sa nudil, ale našťastie tieto pocity netrvali dlho, lebo vždy potom prišla nejaká vtipná scénka, ktorá nudu zahnala preč. A tak dokola. Všetko sa našťastie trocha zlepšilo na konci. Od Sandlera som však videl aj lepšie filmy s väčšou zábavou. Solídne 3*. ()

HAL

Typická jednoduchá sandlerovka. Děj filmu odhadnete během prvních deseti minut, ale originální nápad nabízí dost komických situací aby jste se celou dobu bavili. Film sráží jen pár pubertálních vtípků a samozřejmě moralitka v poslední třetině (ale co by jste jiného taky od tohoto žánru čekali, že). Pochvalu si jednoznačně zaslouží maskéři, stárnutí postav zvládli na výbornou. ()

Satan

Click byl před zhlédnutím pro mě jen další odpočinkovou slátaninou s pár dobrými gagy. Po zhlédnutí ale musím svůj názor změnit. Film občas zahraje i na vážnou notu a i přesto, že jasné ponaučení a průhledný konec nasvědčuje další "sandlerovce", není tomu tak. Pokud oželíte některé trapné vtípky (tu rozmrdanou kachnu si vážně mohli odpustit), pak se jedná o velmi slušnou komedii s dobrými scénkami jak s typickým Sandlerem, tak se Sandlerem v netypicky vážné poloze (a Hasselhoff stojí za to lol). [Přesná stopáž: 103 min] ()

k212

Jistě, nápad je to vskutku originální, dát do ruky švihlému a ambicióznímu tatíkovi ovladač k jeho životu. Nicméně je tu jeden zádrhel ba přímo nepřekonatelná překážka (pro někoho jako jsem já) a to je crazy-tandem Sandler-Coraci, který vypotil nejednu brutální komedii a i tady se pustil do další odvážné spolupráce. V Kliku jsem se dočkala nechutných a úletových vtipů, které já zjemněle nazívám Sandlerovkou poetikou (realističtěji - stupiditou), fórků, které chvílemi nejsou ani tak zábavné jako spíš trapné. Navíc se dva opravdu "vydařené" gagy opakují dost často, takže po třetím shlédnutí omrzí. A aby se to nepletlo, tak v rámci nějaké té koreknosti poplatné širšímu a mladšímu divactvu, to musí mít morální poučení a pozitivní závěr (jak já jsem si přála, aby to skončilo o 5 minut dřív). Což je další velké mínus, protože, když nechutně tak až dokonce. Ne tohle nebyla, není a nebude moje krevní skupina. ()

Snorlax

Nápad tomu upřít nelze, jeden krátký fejeton do sobotní přílohy průměrně čtených novin, nebo rybářského magazínu, by z námětu mohl vyjít. A při troše snahy by mohl být i čtený. Jako film to nevyšlo. ()

kingik

Stačí kliknout a váš fádní život se změní k lepšímu za pomoci ovladače, který je ovšem revolučním vynálezem, protože Adam Sandler, jako jeho výsadní majitel, s ním dokáže posunovat čas zpátky. Jenže když se to přežene, jak se nemá, je rázem ovladač nejméně vítaným společníkem v přetváření života. Ač se to na první pohled nezdá, je tahle komedie, říkejme jí klidně "sandlerovka", poměrně nebývale propracovaná a poskládaná z několika žánrů do atraktivní kompozice, která neobsahuje výrazně hluchá místa. Zdobí ji nápaditost, která je pro filmy pohrávající si s myšlenkou časového posunu, dost nezbytná. Sandler se nebývale krotí, nepitvoří se, dokonce se jeho výkon dá nazvat hereckým. Najednou to byl Sandler, který dokáže být ve své herecké poloze velmi příjemný a úsporný. Nebyl na to až tak sám. Kate Beckinsale v roli jeho manželky je rovněž nepřehlédnutelná a pár dalších vedlejších rolí také stojí za pozornost. Nebýt trošku odfláknutého konce, kdy se nabízelo více variant pro zakončení než jen jedna, dal bych plný počet. Kdo ví, jestli Sandler bude mít ještě takovou příležitost vytáhnout to u mě tak vysoko. Hned tak to nebude, ale tohle se mu povedlo. 80% ()

InJo

Zpočátku nápaditá, ale bohužel nepříliš vtipná komedie se postupně překlápí do dojemného (a určitě ne úplně stupidního) sci-fi dramatu. Ale konec v duchu tradičních amerických hodnot ("Rodina nade vše!") je otravnější než i ty nejnepoveděnější gagy (prdění do obličeje) z první části. Jeho podání je totiž tak přeslazené, že se z toho zvedá žaludek... 60 - 70 % ()

Anderton

Pre mna po spanglish najlepšia Sandleovka, čo samozrejme nie je dôkazom kvality. V tomto prípade je Sandler ale skutočne vtipný, aj dojme, len to v závere už trochu naťahuje a ten scifi háv budúcnosti je už ako z iného filmu. Kevin Federline musí po rokoch manželstva z Britney začať robiť, lebo čakajú ďalšie dieťa. Tak táto predpoveď nevyšla, škoda:) Skrátiť o 15 minút a moje štyri hviezdy by boli menej pritiahnuté za vlasy. ()

Vodnářka

Ten film mi přijde naprosto o ničem a vysvětlení typu 'to byl jen sen' a pak přidat pro zmatení diváků dopis od anděla smrti jenom proto, abychom do děje mohli přidat jakoukoliv kravinu, je už trochu ohrané... ()

Frajer42

Takhle to dopadne, když někdo chce za všech okolností nacpat mravní ponaučení do komedie. Komedie pak ztratí svůj vtip. Přesto mi tenhle příběh přišel dosti orginální. Herecké obsazení bylo taky skvělé. FIlm jsem viděl poměrně dávno a v té době mě film zaujal, i když vtipných momentů bylo velmi málo, pokud vůbec nějaké byly. Dávám opravdu velmi slabé * * * *. ()

Kothy

Zajímavá sci-fi s Adamem Sandlerem. I když části jako je prdění Hasselhoffovi do ksichtu si mohli odpustit. Na konci nevíte, jestli to byla pravda nebo jestli se mu to jenom zdálo. ()

Filmmaniak

Spíš 3,5*, nebýt těch laciných "sandlarovských" vtipů jako prdění a kopání do rozkroku. Oproti své celkové klišovitosti obrovské překvapení v podobě (téměř) tragického a děsivě depresivního závěru. Milá nostalgická vzpomínka na filmy o cestování časem z osmdesátých let. ()

swamp

Něco tak nesourodého jsem dlouho neviděl, myslel jsem, že mám před sebou čistokrevnou hloupoučkou sandlerovku, a dostalo se mi mišmaše v podobě žánru - jak ČSFD uvádí - komedie / drama / sci-fi. Tam, kde se první půle spoléhá na stupidní humor (jeho fekální odnož samozřejmě nesmí chybět), druhá půle nabízí bilancování nad životem hlupáka, který přetočil ve svém životě téměř vše. Každá půlka zvlášť klape na průměrné úrovni, ale dohromady tvoří něco, co se jen těžko dá překousnout. Za zmínku stojí opravdu příjemná Kate Beckinsale a anděl smrti v podobě Christophera Walkena. ()

sarkas21

Dobrý nápad udělat taký film a do hlawní role posadit miláčka dosawadního obecenstwa Adama Sandlera.není co wytknout.Jen konec je strasne smutný i slze mi ukápla jak leží w dešti na silnici a umírá wážně dojemné pro slabší powahy ()

nash.

Každopádně překvapivé. Film avizovaný jako komedie, který je v první půli téměř smrtícím způsobem nevtipný (prdy a úchylné psy za humorné nepovažuji) až trapný, a ve druhé půli přehodí výhybku k dojemnému dramatu o smyslu života, jsem opravdu nečekal. Nicméně, po první půlce (během níž jsem měl neustále nutkání také použít dálkový ovladač), kdy zvážněl, šel nahoru nejen příběh, ale také režie a herecké výkony. Sandlerovi šla vážná poloha mnohem lépe než snaha o komiku a přestože poučení o rodině a smyslu života bylo možná až příliš okaté a přímočaré, přece jen bylo nečekaně působivé, svým způsobem znepokojivé a z některých scén doslova mrazilo. Nápad s dálkovým ovladačem života tak získal zcela nový rozměr a lituji, že ho tvůrci téměř zabili tlačením do trapné komedie. ()

Ratemus

no na to jak nemusim Sandlera, tak to nebylo tak zlé a celkem jsem se i nasmál, humor není vůbec špatný. Dal bych tomu 4 hvězdy, ale ten konec to zkazil, měli ho nechat zemřít na té silnici, poté to už je typický tuctový Sandler se štastným koncem. ()

Slarque

Ze začátku je to typicky sandlerovská buranská komedie, o chvíli později skombinovaná s docela nosnou sci-fi zápletkou. Postupem času překvapivě film zvážní a stane se sci-fi moralitou. Nic proti, ale obě části vypadají jak z jiného filmu a dohromady to moc nefunguje. Ale Kate Beckinsale vypadá úžasně! ()

Arsenal83

Pravdepodobne najlepšia komédia s Adamom Sandlerom, kde v istej chvíli aj mužovi môže utiecť slzička. V tejto dobe a krátko pred ňou točil Sandler samé dobré filmy. Páčilo sa mi zakomponovanie temného Christophera Walkena do deja. Náhodou aj Hasselhoff bol dobrý arogantný šéf. Ukážka, že nemožno od života požadovať všetko dobré a v tom vidím pekné posolstvo. ()

Tommy987

Neskutočne neoriginálna a drzá vykrádačka všetkého od It's a Wonderful Life až po Bruce Almighty s opäť raz neschopným Adamom Sandlerom (ach, kdeže sú tie časy, keď koncertoval s Emily Watson v Punch-Drunk Love alebo aspoň zabával v Anger Managemente) a zúfalým Davidom Hasselhoffom (kde ho sakra vyhrabali?!), ktorá nefunguje ani ako oddychová komédia a už vonkoncom nie ako rodinná dráma. Trápny humor na začiatku a trápne moralizovanie na konci sem-tam osvieži vtípek, nad ktorým sa dá aspoň trochu pousmiať a v rámci možností svoj štandard podáva Christopher Walken, ale inak bieda preveľká. 4/10 ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky