Oko

Oko

Horor / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2008, 96 min

• Isherwood

Režisérské duo s talentem od pánaboha vs. podprůměrná asijská duchařina. Výsledek? Pekelná nuda, kterou vytváří hlavně nulová tvůrčí invence, která se důsledně drží stylu tradičních hollywoodských omalovánek, kdy se používají sexy barvy křiklavých odstínů, namísto důsledné práce s detailem a jemného stínování. Definice zbytečnosti.(5.10.2009)

• Slarque

Slabý odvar z výborného hongkongského hororu. Příběh je okopírovaný, ale hrůza někam zmizela. Občas se prostě v překladu něco ztratí. Ve výsledku to vypadá jako tuctový produkt natočený podle nějaké hollywoodské příručky. Zííív!(1.10.2013)

• matestlust

Ty amíci jsou opravdu trapný tím,jak dělají stále remake na japonské pecky,přitom jim to nejde ani z půlky(až na Nenávist,dle mého názoru)...(11.2.2008)

• kOCOUR

Změť jednoduchých nápadů a "hlubokých" dialogů v remakeu, který chvályhodně střídá asijské reálie za americké, ale klíčové scény kopíruje naprosto chladně a nezanechává žádný osobitý otisk. Jessica Alba se snaží o oduševnělé charakterní herectví a půlka kina padá smíchy pod sedadla (už nikdy, prosím). Průhledné až na půdu už z trailerů a plakátu, bohužel to trvá celých 90 minut. Kandidát na nejzbytečnější film roku.(17.2.2008)

Takový hororový průměr, řekla bych. Vadil mi nadbytek 'lekaček', ale několik scén mě nesmírně potěšilo. Taky moc dobře nechápu, proč byla Jessica navržená na zlatou malinu. Její herecký výkon byl naprosto optimální k druhu filmu, nepřišla mi ani prkenná, ani nepřirozená, hrála to, co měla hrát. Originál jsem neviděla, tudíž nebudu srovnávat, námět ale chvílema postrádal originalitu. Jak už jsem řekla - hororový průměr.(27.4.2010)