poster

Oko

 • USA

  Eye, The

 • Slovensko

  Oko

Horor / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2008, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  *

  Originál mám rád. Toto nemá atmosféru ani napätie. Nudná zlátanina, ktorej podráža nohy štýl rozprávania príbehu, hlúposť hlavnej hrdinky i slabá (nefunkčná) práca s vizuálnou stánkou...(24.3.2014)

 • Kothy
  ***

  Ne moc zajímavý remake čínského hororu. Ani půvabná Jessica Alba to moc nezachraňuje... Bacha na oči!(2.4.2015)

 • moviesfan
  ***

  Tak já musím říct, narozdíl od většiny, že se mi tenhle film docela líbil. Nebyl skvělej, ale několik napínavých scén tam bylo. Ani Jessica mi tolik nevadila. Poměrně slušnej film. Jen by to chtělo víc zamotat děj. Hodnocení: 55%(22.7.2008)

 • teutates
  **

  Nebolo to až tak zlé..!Síce som nevidel originál,ale tieto oči ma dokázali"vystrašiť"!Všetko by bolo OK až na ten koniec!Scény majú dostatok napätia a atmosferický spad,ktorý dotvára výsledné zobrazenie.Vadil mi však konečný hrdinský patos a scénar Jessici Alby,ktorá sa natoľko snažila až to pokazila!Silné 2*(11.3.2008)

 • oje
  **

  Na roztomilou Jessicu je krásný pohled, ale v jejích ať nových či starých očích bychom marně hledali úzkost. Film není špatně zpracovaný, příliš to ale neodsýpá, scény strach výrazně neevokují a napětí rovněž není silně podáno. Kdejaký kardiak by si tak snímek, založený na zajímavé medicínské hypotéze, mohl pustit, protože křivka ekg se při sledování příliš nerozkmitá. Žádnou kladnou charakteristikou tak film neoslní a kdyby byla stopáž o 30 minut kratší, nezlobil bych se. Kvalitnější alternativou s děsivými vizemi je skvělý Šestý smysl a Ozvěny mrtvých nebo obdobná Hrůza v Connecticutu. Alternativa: Sixth Sense, Stir of Echoes, Haunting in Connecticut, Shutter, One Missed Call.(27.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace