Oko

The Eye

Horor / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2008, 96 min

• matestlust

Ty amíci jsou opravdu trapný tím,jak dělají stále remake na japonské pecky,přitom jim to nejde ani z půlky(až na Nenávist,dle mého názoru)...(11.2.2008)

• choze

Originál jsem neviděl, ale stejně na mě hned dýchl charakteristický smrad naprosto zbytečného remaku, který nerozředila ani toporná Jessica Alba.(16.8.2008)

Ne moc zajímavý remake čínského hororu. Ani půvabná Jessica Alba to moc nezachraňuje... Bacha na oči!(2.4.2015)

• Faustka

Pouze ubohej vyšumělej vodvar.Děsí mě jenom,že bych si to musela někdy zopakovat. "Jen to néé "!(12.2.2009)

Jak už to tak bývá u remaku asijského hororu, tak i zde se vytratila tíživá atmosféra a kouzlo originálu. Na druhou stranu to není taková hrůza a dá se to jednou za čas vidět. Prostě průměrný horor s krásnou Jessicou Albou. Nic víc, nic míň. 55% :)(23.6.2016)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 69. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Zlatá malina: Nominace - Nejhorší herečka v hlavní roli (J. Alba). (Petr23)

• - Do hlavní role byla původně obsazena Renée Zellweger. (Elisebah)