Oko

The Eye

Horor / Thriller / Drama

USA / Kanada, 2008, 96 min

• Smok

Začínam mať pocit, že keď sa v júesej chlapci naserú, tak si postavia aj nové pyramídy a Eiffelovku. Ázijské horory už totiž prerábajú jak na bežiacom páse, hoci aj traja režiséri naraz. Repliky typu "Neviděla jste mojí žákajdu?" ma nestrašia, ale rozosmievajú a potom sa celé to strašidelné americké kúzlo vytráca ako bublinky z otvorenej coly light.(12.10.2008)

• Caelos

Nechápu proč mají američani potřebu točit debilní remaky, které stojí za hovno. Co čekají? Oscara? Za tyhle filmy by měli dostat hovnem do ksichtu. Celý film je špatně. Známé scény z originálu jsou nahrazeny debilními pascénami. Jessica Album je herečka upe uža. Moje prdel oblečená do šatů by to zahrála líp. (1/10)(7.2.2009)

• johnn333

Nezastavitelný generátor předělávek asijských hitů chrlí další bezvýznamný kousek, tentokrát s nechtěně vtipnou Jessicou Albou v hlavní roli. Nebál jsem se, trhnul jsem sebou maximálně v momentě, kdy se Jessica sprchovala :) Vrcholně schematické, plné hloupoučkých dialogů a laciných lekaček. Tak zbytečné, jak jen film může být. Kdo bude další? One Missed Call? Shutter? 30%(20.3.2008)

• Jericho666

Povedený remake japonského originálu? Ani omylem.. Laciné, hrozný střih a Jessica Alba v hlavní roli. Promiňte, ale ta ženská podle mě hrát neumí (max. trochu v Sin City)... Jedním dechem: Hrozný remake japonského originálu, který je skvělý....(3.3.2008)

• oLí

2/10 U tohoto OKA mi po necelé hodině sledování nevydrželo ani jedno oko otevřené. Remake na úrovni recyklace SHUTTERU.(6.2.2009)

• - Do hlavní role byla původně obsazena Renée Zellweger. (Elisebah)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 69. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Jessica Alba po dobu šesti měsíců brala lekce hry na housle a naučila se základy Braillova písma. (Zdroj: ČSFD.cz)