Piráti z Karibiku: Na konci světa

• USA Pirates of the Caribbean: At World's End (více)

Nejmocnější vládci pirátů uvěznili bohyni Kalypsó, aby jim nemohla škodit, a rozdělili si vládu nad Sedmi moři. Nyní se zdá, že jim nastaly zlé časy. Will Turner a Elizabeth Swannová se přidávají k oživenému kapitánu Barbossovi, aby zabránili nejhoršímu. Obávaná loď Bludný Holanďan a Dave Jones jsou totiž pod kontrolou Východoindické společnosti, a tak pomalu, ale jistě likvidují všechny piráty všech moří. Je na čase svolat pirátské vůdce, aby se proti silnému nepříteli spojili. To ale bez Jacka není možné, a tak se skupinka pirátů plaví až na daleký východ, aby získala magické mapy, s jejichž pomocí je možné Jacka z říše Davyho Jonese vysvobodit. Bohužel netuší, že proti nim nestojí jen lord Cutler Beckett, ale i zuřivý asijský pirát Sao Feng. Krom toho chce William zachránit svého otce ze spárů Bludného Holanďana, což se zdá jako nemožný úkol. (TV Nova)

ibex

Oproti předchozím dílům je to hrozná nuda (až na pár Jackových hlášek) a s koncem to taky nevychytali. ()

x_ander

Ve třetím díle se tvůrci už trochu utrhnuli ze řetězu a narvali do filmu hromadu všeho, ve výsledku jde ale jen o nepřehledný chaos, ve kterém vystupuje šílené množství postav, a divak nemá šanci stíhat, proč se kdo chová tak, jak se chová a jaké jsou jeho cíle. V tříhodinovém filmu se pak první dvě hodiny neděje prakticky nic a závěrečné akční inferno to víc než na 3* nevytáhne. ()

Jaffaro

Oproti posledným dvom častiam je táto časť asi najslabšia. Nevravím že je nejak extra zlá ale už to nemalo ten správny smrad. ()

elanista1

Predlha nudna hollowoodska zabava na jeden vecer.Velmi slabucke na to ake meno to nosi, nad hladinou to dokaze udrzat magnificialny Johny, aj s jeho vtipkami ("Mozes hodit moj klobuk"-"Dakujem, kapitan"-"A teraz mi ho prines spat"... "Moja lod je vynimocna, velka a ... prec") a prijatelny Rush, naopak to, co to pod hladinu potapa je nezaujimavy scenar.Na Knightleyovu sa sice dobre pozera, ale ked otvori hubu tak je afektovana ako nikto iny.Soundtrack uz nie taky zaujimavy, celkovo to je nuda. Na 2 hviezdy malo, na 3 zas privela. Cistych 50%. ()

lobo87

Verbinskemu asi dochádzajú nápady. Tretíkrát nám ponúka to isté, čo však už nebaví. Napriek tomu, že tretie pokračovanie prináša opäť skvelé efekty, súboje, kvalitné herecké výkony (najmä Rush) a tradičné postavy, už to akosi nie je ono. Je čas na zmenu...65% ()

nikkittka

Dalo se to čekat - po dvojce plné nápadů a zábavy přichází kruté vystřízlivění.Závěr trilogie se topí v překombinovanosti, přehnaném množství postav a motivů a samoúčelném megalomanství,kterému propadl Gore Verbinski.Nad střídmostí vítězí přeplácanost,nad zábavou trapnost a nad logikou efektnost.Splasklá bublina. ()

route60

Koza se nažrala vlk zůstal celý ze skvělé a vtipné dobrodružné jízdy Piráti z Karibiku: Prokletí černé perly se stala nastavovaná nevtipná zbytečně temná hrůza z které bolí hlava a tento výtvor stál 300 000 000 dolarů? to je děs kterou nezachrani ani Johnny Depp který už příšerně přehráva a hlavně jsem měl dojem že sleduji špatnou počítačovou hru. ()

DaliborekD

Od minule přibylo osudovosti a ubylo typického pirátského rošťáctví. I když sem tam Deppovi hláška sedne, celkově mám pocit, že Verbinski malinko pozapomněl, co bylo na pirátech zábavné. Překombinovaný scénář a přemíra postav filmu taky nepřidávají. Solidní řemeslo, triky a výprava se filmu upřít nedají, ale přesto mě při titulcích neopouštěla zvláštní neurčitá pachuť. ()

Mira00 odpad!

Do nebevolající natahovaná nuda aneb film u kterého sem při sledování asi nejvíc trpěl a nepomohl ani Depp, kterej ze sebe dělal neustále kreténa. ()

Elis009

Ale joo. Mně se to líbilo. Bylo to jakoby pěkné rozloučení s Keirou a Orlandem a s Davym a jeho posádkou. Epická hudba, takže.. Prostě 4* ()

cguio

Pro mě neskutečná jízda plná zvratů, akce a zábavy. Na můj vkus více než důstojné vyvrcholení celé ságy. ()

LordArthas

Co dodávat! Všechno jako předhozí díly...prostě super...ale je tu jedna věc, která mě osobně baví ze všeho nejvíc a to je Jack Sparrow a jeho další alternace!! ()

swinevenca

Spousta keců, lacinejch náběhu na vtip, dějovejch kotrmelců, který se snad ani nedaj pochopit, pokud tu blbost nechcete sjíždět víckrát a všechno to nesmyslně vede k teatrální,nesmyslně vedený a nesmyslně ukončený bitvě, kde si všichni ze srdce zařvou "fire"! Zlatě si zahrát pirátský lego než na tohle koukat. ()

DR.SZ

Ke triu se přidává poslední díl, kde se jen prakticky dokončují předem sjednané záležitosti. O vtipu, akci a napětí není nouze, ale myslím si, že by stačily všechny ty zbytečné přesuny, hádky, rozepře a malé bitky vystřihnout a zkrátit tak snímek aspoň o půl hodiny. Téměř nikoho moc ani nepotkáváme a velkolepý snímek sérii moc neprospěl. Přesto má ještě moji oblibu - 68%. ()

azhar

kdyby se tento třetí díl vešel do předešlého, ještě bych to nějak utáhla, ale stále stejný scénář dokola už dost nudí ()

Nikitoss95

Nechápu to nízký hodnocení!!! Piráti z Karibiku trojka je osobně můj oblíbený díl; mluju tu rivalitu těch pirátskejch kapitánů; ta námořní bitva na konci WOW, skvělý zpomalení, předtim,než vybuchnou lodě východoindické společnosti,tak se ten hlavní záporák odstřelí sám; napínavej začátek filmu; psycho sólíčko Jacka s burákem sice nemusim,ale dá se to vydržet; na konci dojemný, jak Will se stane novým kapitánem Bludnýho Holanďana... film libovka ()

martins

Pro mne nejslabší část původní trilogie a dnes už vlastně pentalogie. Absolutně nahlavu postavený film, popírající všechny přírodní zákony. Už u Truhly jsem se příliš nebavil, ale tohle bylo velké zklamání. Krom úvodní sekvence v Singapuru nuda. Pouze účast Keitha Richarda jako tatíka Jacka Sparowa, ikdyž v hodně velkém alkoholickém opojení a opět skvělá opička Jackie trochu kompenzují nudu. Snad poslední účinkování dua Harris a Knigtley, ta tu naštěstí nemá takový prostor, jako v předchozích dvou dílech a ani tak mi neleze na nervy. ()

AndrewNewman

Správne naservirované, lenže príliš samoúčelne. Všetci vedia, že sa hlavným postavám nemôže nič stať a všetci vedua, že sa to celé skončí epickou bitkou. Avšak hlášky sedia, grafika je briltantná a herci nadpriemerní. Takže je to v pohode len sme všetci čakali niečo viac. Táto série na to má. A dokázala to v piatej časti série, ktorej jedinou chybičkou na krásne je finálna bitka pod vodou. Paradoxne to zrejme mala byť jedna z TOP scén. Tých tam aj tak bolo dosť. Jack a trezor, Mlady Jack a Salazar, Vtip Jackovho strýka, Scénka s gilotínou a samozrejme nesklame ani posádka čiernej perly. Výborný blockbuster s menšími chybičkami, ktoré tvorcom odpustím. Skvele ukončenie populárnej série. ()

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

Šípová Růženka vs. Angelina Jolie

13.03.2012

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

Luxusní protivník pro Jacka Sparrowa

24.02.2010

Upřímně, po scénáristickém guláši v dvojce a trojce Pirátů z Karibiku budili Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides spíše obavy. Tím spíš, že i čtyřku napsali staří pachatelé Terry Rossio a Ted… (více)

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

Čtvrtí Piráti plují na vlnách podivna

14.09.2009

Studio Walt Disney Pictures koncem minulého týdne oficiálně oznámilo, že čtvrté pokračování veleúspěšné pirátské fantasy dorazí do kin v létě 2011 pod názvem Pirates of the Caribbean: On Stranger… (více)

Oscary 2008 - Výsledky

Oscary 2008 - Výsledky