Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

Shakers

Celkom slušný 3D animák. Nie je to dokonalé, ale mňa ako fanušika korytnačiek to potešilo a aj bavilo. Príbeh je celkom zaujímavý, aj keď absencia Shredera trošku zamrzí. Každopadne chápem a oceňujem smer, akým sa tvorcovia vybrali. Postavy, akcia, animacia, či hudba, všetko tu celkom dobre funguje, pekne to odsýpa, plynie ako voda, furt sa tam niečo deje a moc sa nedá nudiť. Kto má rád korytnačky určite si na svoje príde. Obľúbený soundtrack: End Credits. 80% - 4* ()

B!shop

Ale jo, tohle bylo celkem v pohode. Rozhodne prijemna zmena oproti tradicni animovany tvorbe. Co se tyce animace, ta byla celkem v klidu, ale postavy vypadaly krapet zvlastne. Co se tyce samotnejch zelv, prekvapilo me, jakej je Raphael drsnak a zaroven me potesilo, ze se nekona zadna infantilita. Celej film je takovej krapet drsnejsi, ale samozrejme v mezich a jsou tu i nejaky komicky sceny. Skoda, ze se tu neobjevili tradicni zaporaci, ale ani tyhle nebyli spatny a i kdyz je pribeh krapet preplacanej, porad je to jeste v poho. Je tady prakticky jen jeden jedinej problem. Strasne douho trva, nez je z zelv opet tym a nez vyrazi do akce. Samozrejme, ze je tu akce i predtim a je ji tu dost, ale neni to proste ono, podle me se dohadovali zbytecne moc dlouho. Celkem slusna zabava s pohodovou hudbou, ale ze bych film musel videt znova, to asi ne. ()

BadoXXII

Tak jsme tu zůstali sami, prcku. Jenom klid, já ti neublížím... moc. Na pôvodnom animovanom seriály som v detstve fičal aj ja. Mal som a stále niekde na povale mám postavu Donatella. Aj z nostalgie som sa teda rozhodol, že tomuto animáku dám šancu. Animácia nie je taká hrozná, no vedel by som si to predstaviť všetko v krajšom prevedení. Príbeh tiež dosť značne kríva a nie je veru až tak zaujímavý. V prvom rade chýba poriadny zlosyn a viac bojov hlavnej štvorice. Viac sa tu proste kecá ako bojuje. Aj napriek týmto mínusom to nie je také zlé, niektoré nápady sú fajn a hudba je tiež veľmi dobrá. Ale návrat sa mohol vydariť aj lepšie, snáď nabudúce. ()

choze

Tak tahle jsem si návrat legendy nepředstavoval. Což o to, úžasňácká animace je fajn a oceňuju, že se neremakuje ale navazuje, ale jak po akční tak po příběhové stránce je to dost chabé. Místo aby šly želvy z akce do akce, tak se mezi sebou hádají a Trhače a jeho partu nahradil tragicky slabý záporák a nezajímavá monstra. Pár pěkných záběrů, vychytávek a hlášek, toť vše. ()

Shit

Jó, želvy ninja, to bylo v dětství moje, tak sem se docela těšil, ale nakonec musim říct že je to spíš průměr. Což o to animace pěkná, hlášky slušný, akce dobrá, ale film děsně ruší nesmyslný spory mezi želvama, naprostá absence pořádnýho zluducha, zlatej Trhač a trocha setkání se skutečným světem. V seriálu to propojovala April, jenže tady je skoro jak jedna z želv a celkovej příběh je takovej mdlej a nepomůže tomu ani začátek ala Pán prstenů a celkem dobrá hudba. Snad bude další díl s trhačem už o poznání lepší. ()

• Japonský herec Mako byl oficiálně oznámen jako dabér Třísky den předtím, než náhle zemřel. V tu dobu byl dabing již kompletně dokončen. Film byl následně věnován Makově památce. (Raztubyl)
  • V roce 2003 dostali zelenáči znovu šanci, když je jako producent dostalo do ruky Mirage Studios, tedy vydavatel první komiksové série z roku 1984. (Rodriguez)
  • Ačkoliv se film z převážné části odehrává v New Yorku, za jediný prokazatelně společný bod se skutečným New Yorkem lze označit Brooklynský most. Zbytek města je smyšlený. (Džejkop)

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith