poster

Želvy Ninja

 • USA

  TMNT

 • Slovensko

  TMNT: Ninja Korytnačky

Animovaný / Akční / Komedie / Dobrodružný

USA / Hong Kong, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Nejdřív mi nápad na oživení želváků přišel jako zbytečné tahání peněz z mrtvé série, ale jakmile se objevily první obrázky, začal jsem se neodvratně těšit, protože vše vypadalo naprosto stylově a hlavně s láskou k předloze. A tak nakonec k mojí velké radosti dopadl i film. Možná chybí víc akce, protože opravdové nakládačky se dočkáme až na konci, a chtělo by to záporáky ve stylu Trhače s Krangem místo kamenných borců, ale atmosféru to má přesně tak lehce rodinnou jako milovaný seriál. Velká pochvala a povzdech nad tím, že v animované formě se na Želváky do kina prostě nechodí.(24.6.2007)

 • Tom Hardy
  ****

  Pořád to tam je. Želvy hláškují, perou se, Tříska má šmrnc, že by Yoda mohl závidět a audiovizuál je vzhledem k rozpočtu neuvěřitelný. Solidní návrat, u kterého marně vyhlížím dvojku. P.S. Co se týče distributora, propálená šance roku. Možná jsem naivní idealista, ale kdybych se měl postarat o dabing, sehnal bych si legendární sestavu z kresleného seriálu. Kdo tam tom vyrostl, tomu bude z DVD dabingu na zvracení...(10.4.2007)

 • Lateef
  ***

  Kdo čeká, že se bude půlku filmu smát připitomělcům, kterými v komiksu bezesporu byli Rocksteady a Beebob, nebo kdo se těší, až spatří v akci Trhače a jeho kovové ostny, ten ať si lístek do kina nekupuje. Tvůrci totiž přišli s jiným a prachobyčejným příběhem o jiné dimenzi. Ale... Myslím si, že to byl tak trochu jejich záměr. Animace je prvotřídní, souboj (ve filmu upřednostňovaných) Leonarda a Rafaela mezi kapkami deště je špičkový. Navíc TMNT se ukázaly být úspěšní i co se financí týče, či-li pokračování na sebe nenechá dlouho čekat. A právě ono pokračování by mohlo být jakýmsi prequelem, kde bychom se mohli dočkat toho, jak vůbec vznikly Želvy Ninja a kde by úřadoval Trhač a slizký Krank. To by totiž mohlo zajistit další ohromné výdělky. Takových příběhů, jako je tento, si lze vymyslet tuny. Souboje jsou strašně rychlé, často ani nelze postřehnout, jaké pohyby zmutované želvy dělají. Plusovým bodem je dynamický soundtrack a kamera. O hlášky, kterými je kreslený komiks doslova nahuštěn, se tady stará Michelangelo, ale opravdu těch dobrých jsem napočítal tak tři, čtyři. Pro začátek 60% a jsem zvědavý, zda se moje prognóza vyplní a přijdou další díly...34 miliónů dolarů(rozpočet)/72,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(25.4.2007)

 • nunka
  *

  Želvy Ninja boli jednoducho kultom. Ako dieťa som hltala jeden seriál za druhým. No ani nove animácke technológie nedokázali vytvoriť slušnú atmosféru. Scenár totiž zdevalvoval všetko a akosi som nepochopila nezmyselné a silené konflikty medzi Ninjakmi. Celý čas som hľadala myšlienku či príbeh, ktorý sa ani ku koncu filmu nedostavil. Proste frustrácia hodná jednej *!!!!(2.6.2007)

 • xxmartinxx
  ***

  Ve všem na půl cesty. V akci, v příběhu, v postavách. Upřímně - nečekal jsem, že se to dostane tak daleko.(16.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace