Zastav a nepřežiješ

• USA Crank (více)

Existuje tisíc způsobů, jak si zvednout adrenalin v krvi. Chev Chelios ho dnes bude potřebovat hodně. Chev Chelios dnes začíná své ráno neobvyklým způsobem. Celý svět se s ním točí, prakticky se nemůže hýbat a srdce mu stěží bije. Včerejší akce se příliš nezdařila. Tento nájemný vrah nechal svoji oběť uniknout, aby mohl začít nový život... Teď mu však v krvi koluje jed a naživu zůstane jen tehdy, pokud bude v neustálém pohybu a napětí a udrží si tak v těle dostatečnou hladinu adrenalinu. Pomsta je perfektním řešením. Chev drancuje ulice LA a zanechává za sebou spoušť... Musí zachránit Eve a najít protilátky! (oficiální text distributora)

kaylin

Musím říct, že tahle akce se mi líbila. Výborný nápad, který má dobrý adrenalinový drive. Není to úplně dokonalé a není to dotažené do konce, mohlo by to být trochu drsnější, ale Jason má prostě dar, díky kterému ho můžu v podstatě v každé roli. A tohle mu rozhodně slušelo. Někdy bych měl zkusit i to pokračování. ()

YURAyura

7.5/10 - Willizuv bratranec opet boduje! Je to sympatak a jeho akcnaky maji vzestupnou tendenci. Po tragickem Kuryrovi prisla o mnoho lepsi (akcnejsi a nadupanejsi) dvojka, aby nam to v Cranku predvedli v arenalinovem stylu francouzskych akcnaku typu Banlieue 13, kde se hodne, opravdu hodne skace a beha. Primychanim par zdarilich forku a scenek (pravda nektere uz byly videt jinde - LastBoyScout, Lock, Stock...) vznikl prostoduchy ale jinak dobre zvldly akcnak, ktery v kinech tento rok zatim chybel - neunavite se premyslenim, pobavite se akci a peknym zaverem. Navic je tam ta mrdna, co vypada jak Briana Banks ;]] PS. Co za kretena vymysli ty ceske nazvy - to je zase perla do sbirky 3:15 zemres, Nabit a zabit. Uz tomu k0k0tovi nekdo vysvetlil, ze uspech filmu obecne nezavisi jenom na plagatu, traileru, ale taky nazvu???? ()

Desperado

Nesúrodý experimentálny mišmaš, ktorý viac ako celovečerný film pripomína poldruhahodinový videoklip so zvukovými prestávkami. ()

rockyt

Tak tahle šílená adrenalinová akční podívaná se fakt nezastaví.Zajímavé vizualní zpracování,to ještě umocňuje. ()

MATADOR

Naprosto perfektní a nepřetržitá akce. Jason Statham se v tomto filmu opravdu našel a s Amy Smart mu to šlo náramně dobře. Scénka z Čínské čtvrti,ale je nezapomenutelná. **** ()

swed

Naprostá šílenost a zároveň asi "nejrychlejší" film historie. Po logice tu není ani stopy a výchozí nápad je tak primitivní, až je geniální. Všechno je podřízeno tempu a funguje to překvapivě dobře. Za zmínku také stojí vtipné hlášky a vhodně zvolený soundtrack. Takhle nějak vypadá současný akční film. 7/10 ()

Rosalinda

Hodně hardcorová zábava a hodně rychlá adrenalinová jízda... OK, nemám vůbec nic proti, nejdřív jsem měla tendenci uvažovat v čtyřhvězdičkové frekvenci, ač bych se podobných jízd zase nemusela účastnit moc často. Nicméně v druhé půlce a hlavně ke konci mě celý tenhle rozjetý nářez zklamal a přišlo mi to hodně takové trochu trapné. Trošku přetažené... Ale sakra jo, pro mě je to hodně silná "trojka". ()

salalala

Neskutečná akční jízda, která vydělala na tom, že se nebere vůbec vážně. Je to strašná zábava (ale taky hrozná blbost), ale krásně se na ni kouká. Statham je drsňák, jak má být. Amy Smart je sexy, jak má být. Všechno zapadá. Příjemná oddechovka, od které nesmíte čekat intelektuální podívanou. Je to strašná legrace a z filmu to na vás mrká na každém kroku. Určitě to stojí za to. Navíc je to dost originálně a invenčně sestříhané a natočené, kamera je taky super. Víc k tomu nemám. ()

Hamaradža

Óda na Stathama, adrenalínové guilty pleasure ktoré s kadenciou býka, vražedným tempom, kreatívnymi režijnými hrátkami, a hlavne (!) úžasným nadhľadom, drtí všetko čo mu príde do cesty. A komicky prepálemý záver je už len čerešničkou na torte. A vyčítať filmu "Stathamovu trápnu snahu byť neustále cool" je zásadné nepochopenie celého konceptu filmu. ()

jurama525

Tohle fakt sedlo. Film točeny rychle a zběsile. Vyborná práce kamery skvělá hudba a nabušeny Statham ktery nesmi zpomalit nebo umře . Par opravdu vtipných zcenek ktere jsou ozdobené zprostýma slovama po celej film . Když se tohle všechno dá dohromady vznikne dokonalost sama a to je pro mně tohle dilo . ()

fallangell

Tento typ akcnich filmu je proste moje krevni skupina, zacalo to pro me Zbesilym utekem s Paulem Walkerem v hlavni roli a myslim ze Jason Statham v Zastav a neprezijes je jeste o neco vice drsny, nekomprosmisni a dokaze i pobavit. Pro me to je jasna volba :) ()

Tygrys

Zfilmování hry Grand Theft Auto zvládli Neveldine s Taylorem dobře. Stavy, které měl Statham taky občas mívám, ale oproti němu mám celkem výhodu - nemusím nikde spěchat. ()

wipeout

Bombastické heslá o adrenalínovej akcii bez konca a superakčnej pecke zostali niekde v suteréne zlého technického spracovania, malého rozpočtu, hrozivých hereckých výkonov(dokonca aj môj obľúbenec Jason Statham tu dokazoval, že každý raz za čas stúpi poriadne vedľa), prílišnej snahy o cool look, priamočiareho scenáru, ktorý je založený vlastne len na jedinom zaujiímavom momente potreby pumpovania adrenalínu, čo je v neiktorých prípadoch naozaj diskutabilné, veď veľa krát zostáva v kľude a nič sa nedeje. Tatktiež sa zaradil Crank do kategórie filmov, kde inmovie reklamy presiahli únosnú hranicu. A teraz k pozitívam. Niektoré scény boli vydarené, priateľka bola tiež pekná a koneic koncov som už videl aj horšie akčáky. 2,5* ()

Frenegonda

Hej máš v krvi zasranej čínskej šmejd!!! Tak kurva příjemný chcípání! Buch buch ..... buch.... buch.............buchhhhhh. ZCELA ŠUKÉZNÍ JÍZDA Jasona Stathama! Kterej když má potřebu nakopat ňákýmu negrovi prdel tak to prostě udělá!!! ()

dee-key

Čistokrevná akce. Přestřelky, mlácení záporáků, rychlá auta a Statham se celý film nezastaví. Nemůže. Nemůže, protože by zemřel. A to dělá z filmu perfektní akčňák. ()

Eldrick

Vyjetej Jason Statham se snaží v ´tonyscottovském´ akčáku vypadat přehnaně cool, ale přitom se tvaří kysele jak poševní mok. Chtělo by to trochu víc nadhledu a naučit se taky jinej výraz. Ještě že je to přesraný suchym černym humorem a nebere se to vůbec vážně. Amy Smart nebyla nikde jinde tak sexy a nohy má výstavní. V hlavě uvízne pár solidních vtípků jako sex před rákosníkama, papoušek nebo useknutá ruka. Chester potěšil, ale čekal jsem víc než jen cameo. Záporáci vyloženě k smíchu. Vzhledem ke konci jsem zvědavej, jakou berličku si tvůrci vymysleli pro pokračování. Určitě něco podobnýho jako v Halloweenu: Zmrtvýchvstání. ()

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

Rychlá a zběsilá válka s vlkodlakem

12.01.2014

Chris Morgan, scenárista posledních čtyř dílů Rychle a zběsile, momentálně přepisuje scénář sedmičky. Společně s Jamesem Wanem musí vymyslet, jak přesně se série vyrovná se smrtí Paula Walkera, svůj… (více)

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

Zastav... nebo přežiješ i potřetí

15.12.2011

První recenze Ghost Rider: Spirit of Vengeance sice tvrdí, že je to ještě horší než jednička, ale scénáristicko-režisérská dvojice Mark Neveldine a Brian Taylor není z těch, které by zastavila… (více)

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

Sandler přeje šťastného Valentýna 2011

24.04.2010

Na Valentýna romantika vydělává. Kdykoliv jindy si můžete u přítelkyně vydupat, že půjdete na Zastav a nepřežiješ, ale na svátek všech zamilovaných se prostě chodí na slaďáky. A když v nich hraje… (více)

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize