Alison Scott (Katherine Heigl) je krásná a chytrá novopečená televizní reportérka. Ben (Seth Rogen) je oplácaný a líný povaleč, jehož jedinou ambicí je pokračovat ve sladkém nicnedělání, jak jen to půjde. Ti dva se setkali v baru, společně se opili, vyspali a jen tak mimochodem počali nového člověka. Bez vědomí téhle důležité informace se ráno jako rozumní dospělí lidé zastyděli a rozloučili. Navždy. Pak se ale Alison udělalo špatně a Ben přijal telefonát, který jeho dosavadní sladký život pořádně opepřil. Před budoucími rodiči se vynoří zcela zásadní otázka: Je jejich jediné pojítko – společné dítě – natolik pevné, že je navzdory tomu, že jsou natolik odlišní a vůbec se neznají, udrží pohromadě? Odpověď naneštěstí nehledají sami, ale s pomocí řady vedlejších postav, z nichž za zmínku stojí Benovi blázniví spolubydlící nebo Alisonina přemoudřelá starší sestra. (Bontonfilm)

subic

Tohle si nechám příště klidně ujít. Na to, že to má být komedie, jsem se zasmál 0krát a a pousmál? Už ani nevím. Navíc Katherine Heigl zrovna moc nemusím. ()

Hawkey15

Průměrná komedie, s průměrným námětem, ale velice zajímavým obsazením. Kdyby měl tenhle film hodinu a dvacet minut dostal by 3*. S takovou to bylo dlouhé a úmorné. Sám se divím, ale vzhledem k možnostem hodnocení jsou to hvězdy 2*. ()

Hemlock

Pohodová a inteligentní komedie, která baví hlavně svojí podobností s reálným životem. Navíc obsazení hlavních aktérů je zvoleno skvěle, takže není co řešit. Dávám čtverec a doporučuji - 75%. ()

PlysovyMacko

Komédia ako zo života so zápletkou, ktorá sa kľudne môže stať hocikomu a postavy situáciu aj realistický riešia. Hlavní hrdinovia sú takí rozdielny, že jediný dôvod prečo spolu čakajú dieťa je alkohol. Obidvaja sú sympatickí svojim spôsobom a nevedela som či ľutovať ju, že otehotnela s takým dementom alebo jeho, že huličský život mu končí a musí byť zodpovedný. Primitívny humor obstarávajú tupí kamoši. ()

sinom

asi najlepsia, najnormalnejsia romanticka komedia, ktora sa nehra na moralizovanie a podobne sracicky. v podobnej situacii ako ustredna dvojica sa moze ocitnut kazdy z nas, a myslim ze by sme boli z toho vsetci tak v prdeli ako oni dvaja...a v dost sitauciach som sa nasiel a myslim ze vy ostatny tiez, ci uz chlapi alebo zeny... ()

Lierre

Nevím jak vás, mě to nudilo. Tohle že je komedie? Tak to pardon... Navíc 129 minut je přespříliš, děj je dopředu odhadnutelný, většina fórků je přízemních a zasmál jsem se asi dvakrát. Mimochodem, překlad není příliš profesionální, myslel jsem si, že dneska už by měl být na vyšší úrovni (ne jako před deseti lety, kdy "string panties" přeložili v Přátelích jako "páskové kalhotky" a už vůbec ne o dalších deset let dřív, kdy v komedii Kšeft za všechny prachy zjistili, že vážná hudba nemá "lyrics" jako "lyriku"). ()

Dee_One

Necekala jsem vubec nic a dostala jsem roztomilou slecnu, dve hodiny zabavy, hlasek a ruznych vice ci mene zhulenych typku. Skvela komedie ze zivota! :) ()

honzic

Ze začátku mi to přišlo jako typická americká blbost, ale chvílemi jsem cítil, že má postupně ten film, co říci. Jako komedie je to spíše slabší, pár hlášek a věci jde, spíše taková pohoda, polonuda, ale dá se na to koukat. Takže tři hvězdy s odřenýma ušima si to zaslouží, nebýt zajímavého převratu ke konci, tak to mělo sotva na dvě. Nemám sice přímo rád vyslovené happy endy, ale tady by to bez toho prostě nešlo. ()

(fjw)

Velmi příjemná komedie, která hlavně neurazí a skvěle pobaví.. Štastný výběr představitelů hlavních rolí a vedlejších. Sice už tisíckrát omleté téma, ale v tomto podání je téměř "originální". ()

Pierret

Překvapivě kvalitní komedie, které nechybí přirozenost. Jinde se v tomto žánru setkáme s absolutně nesmyslnými situacemi a humor stojí na něčem, co se prostě nestává. Tady jsem vnímal děj jako něco, co odráželo nějaký skutečný příběh... i když se jednalo pouze o velmi chytře napsaný fiktivní scénář. ()

me3x®

Pekné, že sa rozhodli dieťa si nechať... . Okrem veľa vtipných scén je tam ale veľa veci nedoriešených, alebo nelogických... . Ale načo ich rozoberať. Nabúchaná je príjemná komédia na nedeľné popoludnie a presne vtedy som si ju pozrel... . Do 5* jej chýba ale strašne veľa... . ()

Heroin17

Nikdo se nesměje, pouze dvě hodiny trpí. Nikdo už nechce další filmy se Sethem Rogenem jako obtloustlým looserem, všichni koukají tupě do zdi. Porod minutu po minutě, dvacet minut porodu. Sto minut asociálních blbů motajících se bezcílně po LA. Sto dvacet minut, které už mi nikdo nevrátí- a jeden pěkně posranej večer. ()

Milde

Když se člověk probere z kocoviny, nestačí se divit, tím spíš, když zjistí, co všechno se dá za velmi krátkou dobu zvorat. To, co od komedie požadujeme, tedy zábavu, se podařilo režisérovi ze snímku vymáčknout na maximum. Vynikajícího vedlejšáka si střihl Paul Rudd, starostlivý a od své manželky nepochopený otec, který si hraje v imaginárním baseballovém klubu se svými přáteli. Film sedne na sobotní večer jako prdel na hrnec. 80% ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii