Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  *****

  Golfista, Tom Hardy mají pravdu.... byli přede mnou... 5 hvězd není za veledílo, ale a vyskočení z "rámu"..... Bezprostředně po shlédnutí filmu chci sdělit asi toto: "Hop z rámu a zavedených představ (jak u Sherlocka Holmese)!" Cate Blanchett tady působí dost asexuálně, ale... Je tomu tak, he? Není...., na druhý dojem to je hned poznat ... A příběh? Ať je jak chce, až dosud jsem si o Robinu myslel své, ale po dnešku si myslím zase své, ale jinak.... A o tom o je!!!!!! Takže šup ven z rámu.... A na závěr: Jo Robin za bůra....(18.10.2010)

 • Isherwood
  ****

  Je fajn vidět na plátně film, kde se o sebe netlučou bajty, nýbrž mohutný komparz tlačí dobývací beranidla a kaskadéři v ohnivzdorných kombinézách padají z hradeb. Trailer odrazoval, Ridleyho jméno táhlo. Nelituju peněz ve prospěch poctivé filmařiny, která sice kompromisně ustupuje ratingu a ve druhé půli i snesitelnosti stopáže (budu jako mnozí vyhlížet DVD s rozšířenou krvavější verzí), ale jinak baví dobře napsanými i zahranými postavami, jimž věříte cokoliv. Croweovo patetické charisma z toho kape, zbytek partičky suše hláškuje a Cate Blanchett je úchvatná. Právě díky ní je i ta romantická linka příjemná a duchaplná. Není to svým způsobem nic, co bychom už od Ridleyho neviděli, ale do jeho obrazů se vpíjeli oči pokaždé a Robin Hood na tom nic nezmění.(1.6.2010)

 • genetique
  ****

  Ďalší produkt tradičného komba Scott-Crowe opäť priniesol svoje ovocie. Možno nie tak zrelé, ale stále kvalitné a šťavnaté. Jeho vyžmýkaním vzniká chutná mainstreamová záležitosť, ktorú keď si vychutnáte v kinách, určite neoľutujete. Tento anglický hrdina si určite zaslúžil opätovné spracovanie, pretože to hollywoodske spred dvadsiatich rokov z neho spravilo romantického samaritána. A tak sa patriot Ridley rozhodol s tým niečo spraviť, a spravil dobre, že sa rozhodol a spravil. :) Toto je niečo úplne iné, než som čakal, pretože tento film sa vôbec nepodobá na žiadny z predchádzajúcich robinovských spracovaní. Každopádne aj mňa by už asi omrzelo, keby som sa mal pozerať na to ako celý film banda lúpežníkov skáče zo stromov a prepadúva koče plné truhiel so zlatom. Tento členitý a pomerne pestrý príbeh je veľkou devízou a historické fakty určite potešia hlavne nekritických divákov voči svojvoľnému manévrovaniu s nimi. Výprava, akčné scény z osobných súbojov, či z bitiek samotných sú na vrcholnej úrovni, kamera na nomináciu, hudba trošku v úzadí. Herci sú zárukou kvality, ktorú svojim výkonom podtrhol najmä Mark Strong. Každopádne Ridley na pľace nestráca nadhľad ani na minútu, film zbytočne neromantizuje, ale ani veľmi nedramatizuje, čo kľudne mohol. Čakal som, že nejaká zo záverečných scén so mnou pohne viac. 80%.(17.5.2010)

 • Tom Hardy
  ****

  Legenda trochu jinak, které nejvíce ubližuje její název. Ten film se nikdy neměl jmenovat Robin Hood, ale Robin Longstride (nicméně chápu, že tohle by se hůř prodávalo). Scott potvrzuje vizuální cítění a jedinečnou schopnost vykreslit věrohodně historické období. Princ John je k smíchu a představení členů budoucí družiny trestuhodně krátké. Z toho filmu je hrozně cítit, že se hodně stříhalo. Těším se na prodlouženou DVD verzi, která ty skoky trochu učeše. Coby s "novou kapitolou známého děje" s tím nemám naprosto žádný problém. Přesto je jednoznačná chyba, pokud se film jmenuje Robin Hood a toto označení padne až v posledních minutách filmu. Více zde.(14.5.2010)

 • Superpero
  ****

  Hlavní slabinou tohoto filmu je, že se snaží býti historicky reálným politickým prequelem k legendě a vše podávat stroze a uvěřitelně, ale na konci servíruje teenagerský pytláky, co si na férovku dávaj francouzskou pěchotu. A taky bojovnou Cate Blanchett v brnění. Moc se tu nehraje na emoce. Tu válku a násilí všichni berou jako přirozenou součást doby, což mi přišlo fajn. Herci jsou bez výjimky super. Kdo jiný by už měl utáhnout film, než Russell Crowe že? Ridley režíruje zajímavě, ale ta dokonalost a pocit, že jste opravdu ve středověku, jako v Království Nebeském už v tom prostě není. Boží popcornová verze s Kevinem Costnerem holt zůstane nepřekonána. 7/10(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace