Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

situs

Asi už jsem věkově trochu mimo, ale pro mě naprostá nuda. Navíc tisíckrát ohraná nuda. Zkouknuto cca 30 minut... ()

Titleist

Geniální. Film nabitý skvělými nápady. Michael Cera je můj nejoblíbenější 'mladej' herec a tato role mu sedla opravdu parádně, celý film jsem se skvěle bavil. Perfektní oddychová zábava, je to v podstatě taková dvouhodinová počítačová hra. A Kieran Culkin v roli Wallace byl naprosto dokonalej :-) ()

elCarda

Já tomu asi nerozumím. Z počátku to vypadá jako teenegerska komedie, potom jako film speciálně upravený pro neslyšící a nakonec se z toho po pár minutách se vyklube cosi, jako komixová adaptace. Je to komix? Aha, tak strýček Google říká, že opravdu existuje stejnojmenný komix. No tak to ovšem mění mé hodnocení z jedné hvězdičky na tři. Již dříve jsem někde uváděl, že americká komixová scéna je mi cizí, a proto mě nechávají podobná díla přinejmenším chladným. Film jako takový mi přišel jako houpačka. Pěkné a vtipné scény se střídaly s něčím přízemním, nevkusným až tupým. Rozhodně bych tento film nechtěl vidět znovu a doporučil bych ho snad jenom někomu, kdo zná původní komix a líbil se mu. ()

sliziakkk

Keď som tento film začal pozerať, priznám sa, bol som dosť zmetený a prvých 10 minút som si vravel, že sa mi to nebude páčiť, ale opak sa stal skutočnosťou. To prevedenie príbehu do prostredia počítačovej hry sa mi veľmi páčilo a neskoršie ma to úplne pohltilo. Hlavne bitka s posledným EX. Michael Cera a Mary Elizabeth Winstead tvorili super dvojicu a teším sa keď si to po určitom čase s niekym pozriem znova. Rozhodoval som sa medzi štyrmi a piatimi hviezdičkami, ale nakoniec dávam päť. Páčilo sa mi to. ()

Umpa-loomp

Čo je moc, to je moc. Pre tento typ filmov nemám pochopenie. Ak je toto štýl, ktorý preferuje dnešná mládež, tak sa naozaj začínam cítiť starý :) Fakt dúfam že sa to nikdy nedostane na oči žiadnemu epileptikovi, lebo pokémoni sú proti tejto blikajúcej hyper-diskotéke ako dedinská zábava bez elektriky. P.S.: samotný scenár je tiež pekne nudný. ()

klichem

Bláznivá a nadčasová komedia natočená podla komiksovej predlohy je velmi originalna a po case dobre padne pozriet si niečo taketo. Pri sledovani mnohych scen som skutocne mala pocit akoby som prave obracala stranky komiksu. Prvky klasických bojových hier, zábavné popisky a kresléne efekty sprevádzajú cely dej. Skvele som sa pri filme zabavila a určite nebudem strácať čas, ked si ho pozriem znovu. ()

Plague.

Hodnotit to jako film, měl bych asi dát 2* ne-li méně. Hodnotit to jako umělecký počin několika žánrů zábavy, pak nejméně 4*. Každopádně vidět by tento film měl každý aby poznal, co vše lze natočit. ()

Mord122

Romantika pojatá hodně netradičním způsobem, kde boj o svou lásku nebírá zcela nové obrátky. Akční super jízda s neskuečným množstvím strhujících a opravdu originálních nápadů. Takhle by měli vypadat dnešní filmy pro mladistvé. Opravdu zábava umocněná skvělým soundtrackem. Palec nahoru!!!! ()

kacir odpad!

Tu vela ludi na niecom musi fičať...Uz vela krat som daval najavo, ze obcas nerozumiem ako je mozne take vysoke hodnotenie akehosi pocinu co si vravi film...ale ludia..tato picovina??? Kebyze nemam na ovladaci od dvd funkciu pretacat s obrazom, tak ma naozaj jebne. Tak taky gulas odpornych, nesympatickych hercov som uz davno nevidel. Bojovat kvoli takej špate? WTF. Ved bola skareda ako maso do klobas. Normalne som sa zase rozculil. Ja neviem ci uz uzivatelia csfd chodia na ochutnavky nejakych omamnych latok alebo co, no cisty urcite nie su. A to ma nasa mladez vyrastat na tomto??? aj by som to dopisal, ale idem stvorit na wc nieco kvalitnejsie ako toto! ()

Spielbergo

Další z velmi přeceňovaných filmů, který mi připoměl, jak opatrný bych měl být při výběru své zábavy podle zdejšího hodnocení. Dost nudná, nesmysly nabušená kravina, která si hraje na jakési hlubší poselství, které však v záři neonů a pod sutí z rozsypaných zdí zcela zaniká. Jediný sympaťák široko daleko je buzík Wallace, v jehož roli naprosto září jeden z bratří Culkinů, někdejší počůránek, bratránek Fuller McCallister. Hlavní hrdince to sice docela sluší, ale pro mě osobně ji krásou svého oslňujícího úsměvu předstihla Anna Kendrick v roli Scottovy pubertální sestry. Škoda jen, že nedostala více prostoru. Zbytek je podivná splácanina, která prý vychází z jakéhosi kanadského komiksu, o kterém jsem v životě neslyšel, takže se na tuty honosí přídomkem "kultovní" (jako každá sračka v poslední době). Mohu s klidným svědomím prohlásit, že tento film mě k jeho sehnání rozhodně nenalákal. ()

Milano182

Nebýt místy až velice trapných vtipů, které mě dost znechucovaly (přecejen hláška "Byl jsi vegan, ale teď jsi prďan." by rozesmála možná tak moji 4-letou sestřenici, ale mě teda ne), moje hodnocení by bylo vyšší. Ale jinak docela dobrá podívaná. ()

Bratr

Co vznikne, když vaří pejsek s kočičkou? - Scott Pilgrim! Celá tahle koláž skvělých nápadů mi prostě nesedla. Jednu hvězdu tedy dávám za naprosto perfektní grafické a typografické zpracování a druhou hvězdu dávám za scénu se zavazováním bot. ()

chrustie odpad!

Zase se budu opakovat, ale Edgar Wright točí kultovní sračky. Jenom k tomu přidám, že točí a točit bude. Tenhle film stojí za jedno obrovité hovno a jednotlivé scény, jsou stále se nabalující kupa sraček. Ještě jedna věc na konec: tohle není ani za mák vtipné. (můj komentář je hnusný zhruba stejně, jako tenhle nefilm, proto bych za něj prosil 75%) ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)