Novomanželé John a Jenny Groganovi se stěhují na Floridu. Oba jsou novináři, přičemž články Jenny vycházejí v listě, který ji zaměstnává, na první stránce, zatímco John začíná u konkurence psaním nekrologů. Jenny začínají tikat biologické hodiny, John se zatím na založení rodiny necítí, a tak jí v útulku vybere roztomilé štěně labradora. Pejsek dostane jméno Marley a brzy se ukáže, že je nezvladatelný, nevytrénovatelný a absolutně pomilováníhodný. Po celý svůj další psí život se od svých pánů neodloučí, a i když působí neustálé potíže, je součástí jejich světa. Sleduje, jak Jenny přijde do jiného stavu a pak potratí, jak si John pomalu buduje kariéru a stává se oblíbeným sloupkařem (Marley je tématem jeho sloupků), jak se narodí první dítě, pak druhé, pak neplánovaně i třetí, jak Jenny vzdává kariéru, aby se mohla plně věnovat dětem, zatímco John dostává nabídku, aby se stal reportérem, po čemž vždycky toužil, a rodina se stěhuje do Pensylvánie. Ale protože psí život je kratší než lidský, Marley stárne, onemocní, a nakonec přichází i to nejsmutnější. Rodina se s ním musí rozloučit. (TV Nova)

Rockerman

Původně jsem tomuto filmu dal tři hvězdy, které si i zaslouží. Tu čtvrtou jsem přidal proto, protože mám radost, že můj pes je tak o polovinu méně nepřizpůsobivý než Marley. Nervů, stresu i zlosti už nadělal Bart dost, ale přesto jej máme rádi a jeho konec nepochybně obrečíme stejně, jako hrdinové tohoto filmu Marleyho skon. ()

marshaall odpad!

Uff, tak toto bol tazky pruser. Nic proti romantickym ci oddychovym komediam. Koniec koncov, pozeral som to s tym ze sa obcas zasmejem a hotovo. Ale nie som si isty ci som sa zasmial aspon raz. Tento film by nemal mat uvedeny zaner. Ani smutne, ani zabavne, ani akcne …ani dobrodruzne. Teda no, je tam havko, tak mozno rodinny. A tiez horor, lebo je treba mat vela odvahy to dopozerat. Keby ten film nevznikne, veru by nechybal na svete. Uplne zbytocny rodinny horor. ()

Brody01

Fantastický film a asi jediný film pri ktorom som si na konci poplakal. Myslím, že tomuto filmu nikto normálny nemôže dať menej ako tri hviezdy- ak áno tak potom určite nemá rád zvieratá. Jediné čo by sa dalo filmu vytknúť je, že postavy za celý film takmer vôbec nezostarli. ()

Rathalos

Nadherny film,aj ked smutny,ten pes bol uzasny,Jennifer Aniston a Owen Wilson boli taktiez super,odporucam pozriet si to...:-) ()

MickeyStuma

Veselý rodinný film, kde si každý najde to své. V hlavní roli pes a ne ledajaký. Je to pěkný prevít. Ale přes všechny lapálie a starosti se k němu sympatie přeci jen najdou a o to smutnější je konec příběhu. Krapet netradiční zakončení však poukazující na to, že pes je skutečně nejlepší přítel člověka. Máme tu rodinku, kde každý má své starosti a snaží se je nějakým způsobem řešit. Vzestupy, pády, radost i zklamání a to v celém průběhu přítomnosti psa pojmenovaného jako Marley, který do veškerého dění nějakým způsobem neustále zasahuje. Prostě obyčejnost života. A tak je snímek veselý, uhrančivý, příznačný, uspokojující. Owen Wilson a Jennifer Aniston tvoří báječný pár. Wilson výborně poukazuje na růst charakteru své postavy a Aniston na osobnost ženy coby maminky se všemi radostmi, frustracemi, výbušnosti i pochopením. Film je osvěžující svojí atmosférou vyprávějící oduševnělý krásný příběh, který hlavně pejskaře a děti pobaví a chytne za srdce. ()

Luk Skywalker

Reklama na to proč nemít psa. Je to takové ze života (Johna Grogana) a název bych lehce poupravil na Marley a naše rodina, bo o tomhle ten film je. ()

ZsuZska

Kdybych doma neměla labradora, 5 hvězd bych nedala, přiznávám.. Ale za tu první půlku si to ty hvězdy zaslouží, nasmála jsem se poměrně dost. Poslední třetinu nebo nevim jak dlouho, zdálo se to dost dlouho, už to přespříliš hrálo na city..bohužel to tedy trošku přebilo ten veselý dojem z filmu, škoda. ()

Torgal

Veľmi milý filmík pre všetkých milovníkov psov. Ja som síce psa nikdy nemal, ale aj tak ma príbehy Marleyho a jeho rodiny veľmi bavili. Záver je najväčší doják od Lásky nebeskej. 8-/10 ()

darkreider

Vcelku príjemný film, ktorý by zaslúžil skrátiť. Striedmy humor a pekný príbeh je fajn, ale záverečné hranie na city ťahajú do extrémov a to mi vadí. ()

Chalitd

[4] Film hezký, roztomilý, pravdomluvný, smutný, veselý, smutný, smutný; o jednom pejskovi, jednom chlápkovi, který nám příběh vypráví a jednom vztahu a třech dětech :o). Přiznám se, že slza ukápla, jak tomu není moc zvykem, takže na mě dosti přesvědčivě emocionálně zapůsobil... Myslím si však, že někdy může být na filmu nejlepší právě to, s kým se na něj díváte a co se v průběhu koukání stane. Mám rád filmy, na které mám i jiné než vzpomínky bezprostředně z toho filmu a mám rád filmy, na které se dívám spolu s tebou Mandži! ~such is life~ ()

Smidak

Jako obrovský milovník psů nemůžu dát jinak, než za 5*. Film ale není jen o něm. Je o mladém páru, jejich soužití, dětech, kariéře. A právě proto, že takhle nějak bych si sám představoval svůj život, se z tohoto snímku stal pro mě jeden z nejhezčích filmů, jaké jsem kdy viděl a užíval jsem si každou sekundu, každý krůček Marleyho, dětí... A co se týče konce filmu? Řekněme, že takhle jsem u filmu už dlouho nebrečel + nikdy předtím se mi ještě nestalo, aby celý sál brečel jako jeden člověk a všichni z něj odcházeli s napuchlýma očima. Úžasný zážitek... ()

aR3Zz

Moc příjemný filmeček na sobotní večer s drahou polovičkou. Obsahuje trošku od všeho, ale celkový dojem to nekazí, právě naopak. Citlivě jsou nastíněny témata jako práce a kariéra, rodičovství, životní úspěchy, ale také stárnutí a smrt. Celé je to člověku blízké, uvěřitelné, protože se lehce může ztotožnit s hlavními hrdiny. Byl jsem velice spokojen a na konci málem ukápla i ta slza. Romantická rodinná komedie, jak má být. Ušmudlaných, ale přesto 5 hvězdiček. 80% ()

Yojimbo

Mám rád zvířata, mám rád psy, ale že bych si oblíbil tento film, to říci nemohu. Žádná chvála, ale zadupávat do země ho taky nebudu, prostě obyčejný snímek, který neurazí, v mém případě ani nepobaví (usmál jsem se všeho všudy jednou). ()

Skleni

Pekný film o peknom psovi a jeho pekných pánoch. Toť vše čo vám v pamäti zostane. Nič také ako čo s vlastným životom robiť aby mal zmysle alebo dačo také silné. Proste jednoduchý film, ktorý je až tak jednoduchý až je pekný. Nehľadajte v ňom nič. Lebo to možno ani nenájdete, ale určite ak si zoberiete partnera a sadnete si pred tento film, tak po dvoch hodinách, ak si niečo budete samozrejme z filmu pamätať, tak si poviete pekný film. A pekný je ta asi za 70% ()

TOi

Ať mi nikdo netvrdí, že to snim nic neudělalo .... bulel jsem jako malej kluk a abych řekl pravdu, tak mě bylo jedno jestli mě film nějakým způsobem vydírá! Prostě ten pes fungoval dokonale. ()

bolf!k

Super film, závěr mě skoro rozplakal. S láskou nebeskou pro mě jedna z nejlepších romantických komedií vůbec, nejspíš proto, že jsou obě něčím jiné, výjimečné. ;) 80% PS: Nenechte se zmást trailerem, ten film je úplně o něčem jiném. ()

Nšoči

Krásný film o obyčejném životě páru, který si místo dětí nejdříve pořídí psa, nezřízenou střelu Marleyho. Další etapy jejich života jsou spojeny s narozením 3 dětí a obyčejné starosti o práci, bydlení, prostě pohled na všední život každého z nás, který je okořeněn nevšedními zážitky právě s Marleym, kterého sledujeme od malého štěnátka až po zklidněného starého psa. Posledních 30 minut jsem brečela jako blázen, protože příběh vás vtáhne neuvěřitelně do děje. 85 % ()

Pes, nejlepší kámoš novináře

Pes, nejlepší kámoš novináře

08.03.2008

Owen Wilson se po loňském pokusu o sebevraždu vrací zpátky před kamery. V Miami se už za několik dní začne natáčet komedie Marley & Me, což je adaptace stejnojmenných memoárů známého amerického… (více)