Tématem autorské komedie Martina Dolenského je manželský trojúhelník a nevěra, a z nich vyplývající situace, které nikdy nemají jednoznačná a jednoduchá řešení. Michal Goldberg je mladý úspěšný doktor, specializací gynekolog. Má trošku bezvýraznou a plačtivou ženu Janu a dítě, a také atraktivní a sebevědomou milenku Kláru. Doktor proplouvá spokojeně životem do chvíle, kdy za ním přijde milenka s novinkou, že je těhotná. Muž se v této situaci hodlá zachovat tradičně – strčit hlavu do písku. Milenka však zprávu zavolá manželce a ta situaci řeší radikálně. Odstěhuje se k mamince… Třikrát se komedie vrací na tento začátek a třikrát doktor situaci řeší různými způsoby – návratem k manželce, odchodem k milence a nakonec konfrontací obou žen. Humor téhle filmové komedie, která nechce moralizovat ani nabízet řešení, je založen na lidských stereotypech v chování a tomu přispívá obsazení milenky i manželky jednou herečkou – Tatianou Vilhelmovou. V hlavní roli doktora dostal poprvé velkou hereckou příležitost Michal Malátný, známější jako zpěvák skupiny Chinaski, jejíž písně film doprovázejí. (Česká televize)

hudryhudry

Příjemná česká nízkorozpočtová komedie, která je však herecky postavená pouze na Taťáně Vilhelmové, která si střihla dvojroli. Michal Malátný je herecké střevo, jeho neustálý úsměv na rtech a neschopnost zahrát vážnou scénu mi lezly krkem, ale na roli doktorského "slona v porcelánu" se kupodivu docela hodil. Pan režisér však chtěl snímek obohatit o známá a zajímavá jména, proto si camea zahraje nespočet lepších herců, než sami protagonisté (snad krom pana primatora se slušivým beebrem). Možná trochu je to trochu smutné, to však nemění nic na tom že film je přitažlivý pouze svou "roztomilostí", která je způsobená hlavně úsměvným scénářem a dospěláckou dětinskostí pana doktora. ()

DavidS.

Tři možné variace a vyústění milostného trojúhelníku. Zvítězí u gynekologa Michala v podání zpěváka skupiny Chinaski Michala Malátného manželka a dítě nebo milenka a budoucí dítě? A co na to primář? Ono je to ale stejně jedno, protože žádná postava vám nebude nijak blízká, aby s ní tyto peripetie ze života bylo možné náležitě prožít. Dějové linky s policistou Hádkem , ragby a televizní debatou úplně zbytečné. Herecky všechny válcuje Vladimír Javorský... ()

uzzi

Přihlouplý a poměrně dost špatný film. Celkově na tak krátkou stopáž, až nebezpečně mnoho nudy. Nejen že příběh nemá tah, scénář je jen slepenec blbých a blbých scének, ale nefunkční jsou jakékoliv náznaky pocitů a zápletek. Herecké obsazení je česky hvězdné, až na Michala Malátného, který herecky patří spíše do nějakého ochotnického spolku, kde by nosil lucernu a držel hubu. Jeho koulení očima a celková malátnost, ještě přidává na celkové impotenci snímku. V hudebním průmyslu sice škodu dělá také, ale snad o trochu méně. To neznamená, že ostatní herci nějak září, hrát tu není CO a všichni jsou jen hloupými figurkami. Jen výstupy Kryštofa Hádka a Luďka Soboty jsou poměrně slušné (ano L. Sobota je vtipný - gratuluji mistře, po těch letech, že to ale byla doba). Je mě dost líto promarněné režijní šance, ale nedokážu z výsledku vykřesat nějaká výrazná pozitiva. Snad jen, že na české poměry je to sračka ryze průměrná a pár okamžiků dává naději, že jednou by to vyjít mohlo - námět s příběhem ve třech variacích je sice neoriginální, ale víme že funguje (např. nedostižná Lola běží o život, atd.). Film je to navíc tupý a absolutně bezpohlavní. 30% ()

bari68

V stručnosti povedané:dosť ujetá hovadina.Posolstvo,ktoré prináša film znie asi takto:chlap sa kurví a emancipované ženy sú z toho riadne nasrané.O.K. môže byť, ale spracovanie ??!Hovorím ešte raz :otras!Hviezdička za herecké obsadenie,hudbu Chinaski a resp.za jeho lídra,ktorý celkom milo prekvapil,lepšie povedané nebolo to také hrozné ako som očakával.Dôkaz, že niekedy neherectvo a prirodzený prejav môže byť plusom. ()

Lukoboss

Tohle bylo hodně ubohé. Podle mě tam vůbec nic nefunguje, Malátný neumí hrát a ani dvojrole Vilhelmové to nezachrání. Zápletky jsou jak ze špatné telenovely, jako celek to nepůsobí dobře. V TV se to ještě možná dá přežít, když si ale vezmu, že to bylo v kinech, je mně z toho špatně. ()

Ivusha

za každou část jednu hvězdičku... ale teď se mi zdá, že je toho nějak hodně:-) Ale co, zasmála jsem se(párkrát)...;-) ()

Wally

Kdyby tento film nevznikl, asi by to nikomu nevadilo. Ne, že by se v něm nenašly nějaké vtipné scény, ale bylo jich opravdu jako šafránu a tohle prostě nemohla utáhnout ani T. Vilhelmová v dvojroli. ()

klukluka

Před lety jsem byl podstatně smířlivější. Nechápu, jak se mi to tehdy mohlo stát. Asi dobrej model... P.S.: Javorský rugbista? 😁 ()

eagle-eye odpad!

Tak toto je suverénně nejhorší film, co jsem za posledních x měsíců viděl. A nebudu dávat v tomto případě hvězdičku jenom za to, že v něm hrál můj oblíbenec Hádek, či Sobota a že i přes velmi špatnou úroveň filmu vyčnívali. Vilhelmová zahrála snad nejhůř co jsem viděl a vysvětlete mi někdo proboha proč hrála dvojroli??? Malátný hraje trapnou muziku, ale ve filmu je snad 1000x trapnější. Bém jako taxikář..., koho to mělo pobavit? Mě ne! Děs běs! ()

joshula

Kde je jako nějaký příběh? Jen jsem se na konci zeptal: A o čem to vlastně bylo...? Tu jednu * si zaslouží M. Vašut. Malá, ale jako vždy vtipná role. ()

Kovaja

Musím říct že sem byl z tohodle počinu mile překvapen.Moc sem nečekal od Malátného jakožto neherce ale zpěváka ale opravdu se mi líbil.Film sice měl pár scének které byly až trapné ale vesměs sem se více bavil než třeba plakal.Hodně povedenou roli zde měl V.Javorský který skvěle stvárnil komického doktora kterému není žádná sranda cizí a pořád se o něco sází.Vilhelmová byla jako milenkasuprovní a hodně šmrncovní. ()

patrikus

Luděk Sobota je velice příjemný v neutrálně komediální roli. Takovéto a pokud možno ještě vážnější role by měl do konce svého života dostávat a ukázat se lidstu jaký doopravdy je... ()

Paity

A říkejte si co chcete, ale mě se to líbilo. Přitom Vilhelmovou nemám rád. Možná je to tou ústřední písní, která se opravdu vydařila. Musím říct, že Vilhelmové sedli obě pózy a tak tenhle film v podstatě "dělá". ()

kwoky

Táňo jeď!!! Tak presne tohle jsem si rikal, kdyz jsem byl nekde v tretine filmu. Ucaroval mi jeji vykon a (co si budeme nalhavat) i nohy. Kdybych mel spocitat, kolikrat jsem se zasmal nahlas a od srdce, potreboval bych uz i druhou ruku, coz se taky pocita. Skoda, ze jsem nebyl pripraveny na troj (nebo ctyr?) nasobne opakovani "toho sameho". Byl jsem totiz lehce ztraceny a zabava tak trochu polevila. Jinak ale rozhodne velmi povedeny film, lepsi nez jsem cekal. Velka skoda, ze to nemelo nejaky lepsi zaver. ()

Kevadros

Čekal jsem sra*ku. Ale nevím proč...mě se to hodně líbilo. Dvakrát za jeden večer :-D. Nevím proč mi to tak sedlo, ale vůbec mi nevadily ty toporné herecké výkony, umělost a kýčovitost. Já jsem se smál a smál a smál. ()

mirkaaa

Musím přiznat, že jsem si od toho slibovala víc, ale jako oddychová komedie to není úplně špatné. Ve filmu se mi nelíbila jindy výborná Tatina Vilhelmová a konec filmu se také zrovna moc nepovedl. ()