Tématem autorské komedie Martina Dolenského je manželský trojúhelník a nevěra, a z nich vyplývající situace, které nikdy nemají jednoznačná a jednoduchá řešení. Michal Goldberg je mladý úspěšný doktor, specializací gynekolog. Má trošku bezvýraznou a plačtivou ženu Janu a dítě, a také atraktivní a sebevědomou milenku Kláru. Doktor proplouvá spokojeně životem do chvíle, kdy za ním přijde milenka s novinkou, že je těhotná. Muž se v této situaci hodlá zachovat tradičně – strčit hlavu do písku. Milenka však zprávu zavolá manželce a ta situaci řeší radikálně. Odstěhuje se k mamince… Třikrát se komedie vrací na tento začátek a třikrát doktor situaci řeší různými způsoby – návratem k manželce, odchodem k milence a nakonec konfrontací obou žen. Humor téhle filmové komedie, která nechce moralizovat ani nabízet řešení, je založen na lidských stereotypech v chování a tomu přispívá obsazení milenky i manželky jednou herečkou – Tatianou Vilhelmovou. V hlavní roli doktora dostal poprvé velkou hereckou příležitost Michal Malátný, známější jako zpěvák skupiny Chinaski, jejíž písně film doprovázejí. (Česká televize)

Crawler-D

Film, který svými dvojjakostmi a trojjakostmi ztrácí pevnou půdu pod nohama, a i největší literáti science fiction budou kroutit hlavou nad zpracováním časové smyčky. ()

zette

Prekvapilo me celkem vysoke hodnoceni tohoto filmu. 50% je na tuto hovadinu fakt narez! Herci uplne mimo ( snad jen Janzurova odehrala sve ), zklamala i Vilhelmova, Malatny je mozna sympatak a muzikant, rozhodne ne ale herec, Sobota jako primar-hahaha! Scenar plytky-zadny, infantilni doprovodna znelka, podivna kamera, nudna rezie a absolutne bez humoru. Dal bych odpad, nebyt sexy Vilhelmove a jejich hezkych noh:-)! Naposled... ()

Martrix

Nebylo to tak špatné, abych byl naštvaný. Nicméně bylo to tak zbytečné, že mi to bylo skoro líto. Vilhelmovou mám rád, ale ani ona mi nemohla vylepšit dojem z této podivně nudné slátaniny bez pointy a vtipu. Dolenský se snažil natočit komedii ani černou, ani hořkou nebo laskavou. Klobouk dolů, povedlo se mu natočit dokonce komedii i bez vtipu. Prostě blbé a nudné. ()

messiah odpad!

Zřejmě naprosto nechápu smysl tohohle filmu. Nevím o co se zde pan Malátný snaží, typoval bych že jít ve šlépějích Richarda Krajča? Myslím že lépe by udělal, kdyby se vrátil ke skládání "prudce inteligentních" textů své trapné rádobykapely a neangažoval se kdekoli jinde. V tomhle směru musím říct že mě hlavní mužská role naprosto nezklamala. Zklamal mě film celkově, nevýrazný výkon Vilhelmové a nezachrání už to ani 2 001 IV Janžurovejch. ()

c.tucker

Taková jednoduchá a naivní blbůstka, která velmi pobaví (tedy alespoň mě). Michal Malátný mě jako jako neherec velmi mile překvapil. Luděk Sobota mě, ale velmi zklamal a celkově mě zde iritoval. Nejsem na rybách!!! Jak můžu bejt na rybách, když mi voláš na pevnou! ()

Ruuzha

Normálně bych dal asi jen jednu * ale ta druhá je za výkon Táni Vilhemové, ta se mi v tomhle filmu moc líbila, navíc bravurně zvládla roli, dvou rozdílných postav. Michal Malátný mi tam absolutně neseděl, podle mě podal podprůměrný "herecký" výkon, měl by se držet mikrofonu. Celkově mi přišel ten film skoro o ničem, pár rádobyvtipných scén, ale jinak slabota.. ()

SHI-SHA

Celkem pohodová komedie, která nasadí slušné tempo a tváří se jako slušný snímek, který nejen že půjde dokoukat, ba dokonce zvládne i pobavit. Bohužel se tak (alespoň u mě) nestalo - zápletka slušná, ale spíše pro dvacetiminutovou povídku, než pro celovečerní film. A ani poměrně hvězdné obsazení to nespraví. Přesto mě trochu mrzí fóbie místních hodnotitelů k české produkci. ()

MJMilan

Trochu opakující se dokola děj, jinak celkem zábavné. Rozhodně vynikající role klasických herců Janžurové a Soboty. ()

otík

Já bych tuto místy podařenou a místy hrozně nudnou komedii definoval jako filozofický Zdeněk Troška. Nápad s časovou opakovačkou není originální, jeho provedení také není nijak zvláštní, ale přesto to docela potěší. Ani hlavní hrdinové včetně Michala Chinaski Malátného nejsou špatní, ale celé je to tak děsně pomalé a nevýrazné, což je hrozná škoda. Zase se ukázalo, že dělat českou komedii není zas tak jednoduché. ()

markuc

Takovou bezduchou slataninu jsem uz dlouho nevidel. Dve * jsou v podstate jen za obsazeni Vilhelmove a nekterych dalsich (Janzurova) a za nektere vtipne hlasky, kterych je ale velmi poskrovnu a film ubiji i Malatny v hlavni roli, velmi slaby scenar (s zadnym dejem a bez pointy, jinak uz tisickrat videny pribeh) a vse zakoncuje velmi nezkusena a slaba rezie v podani Dolenskeho. "Pribeh" vystaci na triceti minutovy kratky film, zbytek uz je jen nastavovana prebytecna kase. ()

Honzíno

Já myslím, že Chyťte doktora vypadá konečně zas jako normální, nevulgární a hlavně na nic víc si nehrající, česká komedie. Zaplaťpánbůh. A to Malátného navíc moc nemusím. Celkem příjemné překvapení. ()

_DAVE_

Urcite nadprumer, je to svizne, ma to slusne herecke vykony a dobre se u toho relaxuje. Zkratka nenarocna odpocinkova podivana. ()

Zdeňka odpad!

Fanoušek kapely Chinaski si přece nemohl nechat ujít film, kde má hlavní roli frontman. Bohužel jsem tak nepřekonatelně zklamaná, jeden z nejhorších českých filmů vůbec. Neměl hlavu ani patu, myšlené fórky mi s bránicí nic neudělali a herecké výkony stály za jedno... P. S. Michale doufám, že tě radši uvidím na nějakém koncertě. ()

Akumulátor odpad!

Další zbytečná hovadina. Pitomý scénář a odfláknuté herecké výkony. Film nezachránil ani Pavel Bém v roli taxikáře. ()