Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

dedekvo

Pěkná komedie na kterou jsem se docela těšil, přišlo mi ale, že to bylo až moc vyumělkovaný. Volil bych jiné herce do vedleších rolí ale Kirsten Dunst bych nechal, ta se mi líbila.- 70% ()

Orhalmi

Skvělá britská komedie o rozdílech mezi brity a američany. Místy úplně přesně. Druhá půlka pak již nudná o naleznutí té správné cesty životem. Velmi dobrá Kirsten Dunst. Na film jsem se díval hlavně pro Megan Fox:-) ()

Blackadder

Po dlouhé době konečně "romantická" komedie, která se nepodobá těm ostatním jako vejce vejci. Svým způsobem k tomu přispívá i humor v podobě Simona Pegga. Jeho "England! England! ..." mi bude znít dlouho v uších :-). ()

Efreeti

Konečně komedie, která se vysmívá a vyplazuje jazyk na celý ten istitut jménem CELEBRITY. SImon Pegg je úžásný herec a v tomto filmu dostal prostoru opravdu dostatek. ()

Filipes

Ať žijí britové. Nebo spíše britský humor. Dlouho jsem váhal, zda nakonec přidat pátou hvězdu, ale ukvapené závěry se mi moc nevyplácí, takže Pegga nechám ještě chvilku vydusit. Kdo ví, možná někdy tu pátou hvězdu přidám. Ale proč vlastně? Dostane mě sexy tělo Megan Fox? Uzemní mě vidět moje přátele z IT CROWD taky někde jinde než jen v IT Crowd (škoda že Mossovi to nějak nevyšlo..hihi), nebo se nechám unést tou naivitou a budu se rozplývat nad tanečkem už výše zmíněného Pegga a mojí "spidermanky" Dunst? A nebo se na to vykašlu a oddělám si tu dlaň z bránice. 85 % ()

dražis

Líbilo se mi to a trochu se za to stydim, ale Simon Pegg hraje velmi dobře a je s nim prdel.O vtipný a trapný situace není nouze a simon se v nich asi cejtí jako ryba ve vodě.Plus Megan Fox je fakt pěkná číča, takže i oko si příjde na svý. Možná bych vypustil vztah otec a syn, kterej mi ve filmu tak nějak neseděl a vcelku bez problému by se to bez taťky obešlo, ale jinak je to komedie, u který se párkrát zasmějete a to je to hlavní. ()

missaak

Podobnost na The Devil Wears Prada, je opravdu neprehednutelna, nicmene me to bavilo mene, s hlavni postavou sem se opravdu nesblizil a ten konec se dal tak trochu cekat, ze... ()

Allia

Vtipná kritika holywoodského a vůbec amerického stylu života... taky vás už nebaví svět úspěšných a bohatých, kde každému jde jen o to, přiživit se na slávě? Simon Pegg vám ukáže, jak na to :o) výborný film, který mě pobavil a zároveň mi dal i zajímavý typ do života - člověk by se neměl snažit být úspěšný, ale užitečný... ()

Plague.

Nevím vlastně ani proč tomu dávám 4*, ale prostě ten film mi tak připadá. Je to takový Lister - každá jeho část je vlastně tak trochu o ničem, ale dohromady to dává něco skvělého. ()

Miloško

Simon Pegg dodáva každému filmu ,zvláštny humor,by som povedal taký,europsky.A to je aj v tejto príjemnej komédií,zo skvelým hereckým doprovodom.Napr. taká sexi Megan Fox,alebo sympatická K.Dunst.Škoda,že J.Bridges u nedostal viac priestoru.Zaujme a G.Anderson,ako manažérka stars.7/10 ()

akcul

Ryze náhodný výběr filmu vám občas udělá velkou radost. Pohodový film s předem určitě ne myslitelnou mileneckou dvojicí Pegg a Dunst, kteří jsou jen malá část z hvězdného obsazení snímku. Weide svým filmem pěkně šije do pozlátka světa celebrit. Simon Pegg dokázal přesvědčit, jak jako komik (jako vždy), tak i jako kluk ala Jo, není to Brad Pitt, ale mohl by být otcem mých dětí. Zázrak to není, ale dobře pobaví. ()

Danthare

Typicky britský humor v americkém prostředí. I když z jiného novinářského prostředí, je film podobný snímku "Ďábel nosí pradu", ovšem, a to je dobře, tak nějak po anglicku. Pro mě 70%. ()

djbarrel

Velice podařená romantická komedie, ačkoliv romantické filmy moc nemusím, tohle je vyjímka. Simon Pegg jako vždy skvělý. Dobře jsem se bavil a ačkoliv délka filmu atakuje dvouhodinovou hranici, vůbec jsem se nenudil. 4 hvězdy jsou zasloužené. 82% ()

ShadyCZE

usměvná, ba i dokonce drzá komedie, která mě vskutku zahřála na duši... pro mne je to překvapení. " Anglieee,Anglieeeee, Anglieeeeeeeee" to mě dostalo. ()

CrazymanM

Slušná britská komedie,jen jsem čekal trochu víc,čímž nechci tvrdit,že to je průser,jen od Pegga jsem si sliboval víc.Holt bez Frosta to asi nejde! ()

kacir

Ani si nepamatam kedy naposledy mi bol nesympaticky hlavni hrdina filmu. Kebyze ho hra niekto iny, asi by to zmenilo aj moj celkovy dojem z tohoto filmu..Ale fakt ma sral.. ()

koza3

Trošku jsem se bál jak dopadne tahle britsko-americká komedie, ale zase tak zklamán jsem nebyl. Občas to bylo dost trapné a říkal jsem si co to je zase za koninu, ale některé momenty byly naopak velice humorné, takže na nedělní odpoledne ideální volba pro relax. Dávám 70%. ()