Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

HerMister

Nebylo to spatne nehrat tam Pegg tak je to prumerna komedi ale diky Peggovi to ziskava trochu jiny rozmer.Ale i ostatni role sou dobre obsazenne Dunst a Fox odvadeji dobrou praci, Anderson (Scully) je taky OK , ale Bridges ten sice dostal malo prostoru ale kazda scena s nim se my prevelice libila a tak spolku s Peggem tuhle komedii pozvedly do nadprumeru. PS dost drsna scena se stripterkou(em) :-) ()

JaguarN

Přirovnání k filmu Ďábel nosí Pradu docela sedí, i když Jeff Bridges neměl samozřejmě tolik prostoru jako Meryl Streep, ale musím říct, že tenhle film se mi líbil ještě o něco víc, asi proto, že tady bylo přece jen o trochu míň toho romantického balastu. Simon Pegg mě v této roli vysloveně překvapil a moc se mi líbil. Kirsten Dunst mám už tradičně rád, takže celkem není co řešit. :-) Jen škoda toho "zrychleného" konce - kdy se hlavní hrdina nejdřív zaprodá světu celebrit, aby zase vzápětí prozřel. Ale co se dá dělat, když je to ta "romantická" komedie... :-) 70% ()

mansonn

Super komedie plna britskeho humoru......maly anglicky publicista dostane moznost pracovat v americkom casaku.Jeho odmietanie standardnych noriem spravania sa ci uznavania kvazi hviezd posobi dost komicky.Od tohoto filmu som vela neocakval ale ma prekvapil a pobavil.Urcite odporucam dalej ()

Allein4

U filmu jsem se velice bavil, ač mne název z počátku příliš nezaujal. Líbila se mi plejáda mých oblíbených herců a hereček, škoda, že obsazení IT Crowds nebylo ve filmu déle než v úvodní půlhodince :( Scénky vtipné, vývoj hlavní postavy mnohokrát poměrně neočekávaný, příběh sice romanticky zakončený, ale ani mi to nijak zvlášť nevadilo. Plný počet nedám, ale průměr to určitě také nebyl. Kdo neviděl, tak doporučuji! ()

Olafa

Svižná romantická komedie v hlavní roli s chlápkem, který kdyby přijel na bílém koni, vyvolal by v každé dívce nejdříve spíše zklamání. Avšak právě tento "antiprinc" je tou ingrediencí, která vyzdvihává film nad ostatní romantické komedie. Simon Pegg jako nepochopený loser je výborný a tak trochu mi připomíná Borata zkoumajícího americkou mentalitu pár let zpět. Avšak ani Simon Pegg plně nevyužil svůj potenciál. Přeslazený konec asi k romantickým komediím patří, ale s tímto obsazením mohli předvést přece jen něco lepšího. ()

MIHLIK

Nuda a docela velká nuda, Simon Pegg umě není vubec žádnej komik , nepřesvědčil mě v Jednotce příliš rychlého nasazení a nepřesvědčil mě ani v tomto snímku. 30% a slabých. ()

Rudysoft

Průměrná komedie, která nemusí sednout každému. Čekal jsem od toho víc a nějak moc jsem se u toho nebavil. Koukat se na to sice dá, ale jak už tu někdo podotknul, tohle dílo je prostě "laciný". ()

lada32

Dávám za 3.Rozjezd vynikající,ale pak mě fakt začalo vrtat hlavou proč si ho za oceán vlastně brali.A už vůbec jsem nepochopil,proč se mu tak začalo dařit.Nepochopil jsem zda začal psát jak chtějí oni nebo jak chtěl sám.Spíš to vypadalo,že se musel podřídit a sklonit hlavu on.Ale jinak ok,vidět S.PEGGA jako romantického hrdinu to stojí za to. ()

sashator

Povedená komedie s poměrně slušným obsazením. Jelikož jsem od filmu nic moc nečekal, tak jsem byl potom příjemně překvapenej ()

RoyBatty444

Skĺbiť ostrovný humor s americkým biznisom a ešte v dobre obsadenom filme sa len tak nevidí. Myslím, že veľmi dobre funguje chémia všetkých protagonistov, a preto anglický suchý humor vždy správne koliduje s americkou prudérnosťou a tzv. profesionalizmom. Osladené sú fish&chips s romantickou zápletkou, ktorá film dotvára a dáva mu aj keď zanedbateľnú hĺbku. Ak sa vám Peggové filmy do teraz páčili tento si určite nenechajte ujsť. ()

josmart

Hezká romatická komedie, Simon Pegg zvládá s přehledem cokoliv. Jeho englishman in New York je opravdu kontrastní :-). Má humor, který mi opravdu sedí. A jeho vkus pro trička je brilantní, to už jsem zjistil v Run, Fatboy, Run. Film sám je plný stereotypů, standardní romantika, kde je předem jasné, co se bude dít. Nicméně dívá se na to příjemně. Škoda, že Pegga není moc vidět v nezávislejších produkcích. ()

montel

Nepříliš úspěšný novinář Sidney Young (Simon Pegg) dostane skvělou nabídku pracovat pro vyhlášený magazín v New Yorku. Rázem se ocitne mezi celebritami a hvězdami showbyznysu. Svým neortodoxním stylem ale od sebe odhání nejen své kolegy ale také hvězdy, o kterých by mohl psát...Víc psát nebudu,posuďte sami, zda vám tato napůl britská komedie bude sedět. Simon Pegg u mě stoupá v žebříčku, Megan Fox je skutečně neodolatelná a myslím že i film se docela povedl a kupodivu je i sem tam vtipný. Problém je, že je to všechno pořád dokola a když se na to dívám, mám pocit, že už jsem to viděl. 55% ()

schindler

Tak trochu mě přijde, že je na ten humor Simon Pegg sám. V jeho minulých filmech mu notně vypomáhaly jeho britští kolegové, kdežto tady si musí vypomáhat scénkami, kde se různě pitvoří nebo prská svačinu na druhé. Nechybí zde ani milostně-romantická zápletka, prostě amerika. Přesto i díky Jeffu Bridgesovi celkem příjemná průměrná komedie na deštivý víkend. ()

Matt2626

Ani čierna komédia, ani americký trápne sladký a vtieravo vtipný gýč. Briti proste vedia ako na to. Napriek mojej nie príliš veľkej obľube Simona Peqqa je pre mňa film z kategórie veľmi veľmi dobrý. Nasmial som sa dostatočne. Kontext výsmešného pohľadu na vtieravých novinárov podlizujúcich sa celebritám mal tiež niečo do seba. No a Kirsten Dunst filmu jednoznačne kraľuje. 80% ()

xvici300

Příjemná romantická komedie, která odhaluje vztahy mezi celebritami a novináři bulvárního tisku. Film od počátku vypadá jako povedená komedie (i když některé scény jsou za hranicí vtipnosti), poté přechází, na můj vkus, až moc do stadia romantiky , nakonec vše vyústí v jasný konec. Výborné herecké výkony. ()

isindzr

Nezklamal napoprvé, nezklamal napodruhé. Jedna z lepších komedií poslední doby, ne-li nejlepší. Část se zahradní slavností je dokonalá, zejména pak scéna, kdy Sidney ukořistí kopačku do natlučeného kolene. Do mínusových položek bych přiřadil snad jen výkon Megan Fox - čistě osobní záležitost. Pro mě 90%. ()