Novinář Sidney Young (Simon Pegg), který pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, dostane lákavou nabídku z New Yorku. Záhy však zjistí, že není všechno zlato, co se třpytí.  …aneb jak se neutopit za velkou louží.
Novinář Sidney Young (Simon Pegg) pracuje v Londýně pro nepříliš úspěšný bulvární plátek, který si střílí z celebrit toužících po slávě ve světlech snobských večírků. Na jedné straně je hrdý na svůj satirický nadhled a odstup od prostředí, o němž píše, na straně druhé ho však povrchní svět slávy a krásných lidí láká. Posléze Sidney dostává překvapivou pracovní nabídku od šéfredaktora prestižního newyorského časopisu Sharps a po hlavě se vrhá do víru newyorských večírků. Záhy však zjišťuje, že zdaleka ne vše je takové, jak si představoval. Je zklamaný upjatou atmosférou a stává se z něho rebelant. Neochotu zařadit se do davu a sekat latinu však nečekaně naruší setkání s půvabnou herečkou Sophií, která mu úplně poplete hlavu…
Námětem pro film byla kniha Tobyho Younga z roku 2001, v níž zachytil vlastní zážitky, když koncem 90. let odešel z Londýna pracovat do prestižního časopisu Vanity Fair v New Yorku a ani ne po dvou letech byl odtud vyhozen. Dále hrají Kirsten Dunstová, Jeff Bridges, Gillian Andersonová ad. (oficiální text distributora)

bonovox

Takmer dokonalá komédia, skvelí herci, výborný dej a hlavne vtipné scénky robia z tohto filmu skvelú oddychovú zábavu. ()

Oewi

já teda nevim, ale mně to přišlo neskutečně trapný, bez děje, bez zamyšlení, ani nevim za co je ta hvězdička, možná proto, že se mi to podařilo na počtvrté konečně dokoukat... ()

meatball

Z nějakého důvodu jsem příběh o ujetém bulvárním úchylovi viděl už mnohokrát a pokaždé se u toho zasměju. Škoda, že se jinak s Peggem většinou moc nepobavím. ()

marrrrian

Jedna z mála romantických komédií, ktoré ma pobavili. Komédia je posunutá do popredia, zatiaľ čo romantická, časť sa mi zdá odstrčená až niekde za Megan Fox vychádzajúcou z bazéna. Ale je to vtipná a milá romantika a tiež je to ľahký a sympatický humor. Celé to drží pevne v rukách Pegg a ďalší obsadení za ním nezaostávajú. Keď sa spojí taký scenár, herci a chuť natočiť film dobre, na diváka sála príjemná atmosféra. ()

O_Peki

Říkejte si co chcete, ale tohle je jedna z nejlepších komedií co kdy byla natočená. Kirsten Dunst k sežrání roztomilá, Simon Pegg je borec a Megan Fox nádherná a blbá (v tomhle filmu). Vedlejší role Jeffa Bridgese a Gillian Anderson skvěle doplňují zbytek filmu. PS: a kde jinde ve filmu uslyšíte Motorhead. ()

kolodej1

tenhle film mi nějak unikal a dostal jsem se k němu až dnes. Musím říct, že se jednalo o příjemný zážitek. Simon Pegg sympaticky ztělesňuje trochu buranského novináře, který se učí pohybovat ve světě novinářů a celebrit. Z toho vyplývá řada humorných situací. Velmi zábavný film s docela neodolatelným Simonem Peggem a kráskami Kirsten Dunst a Megan Fox. Kdo se chce zasmát, ať si tento film pustí, neudělá chybu ()

onde

I přes počáteční suchý začátek, který mě nějak nevtáhnul, se z toho stala milá komedie, která disponuje dobrým obsazením. Solidní scénář, film nenudí... Verdikt: Fajn komedie, s lehkým romantickým podtextem a drsnými gagy, která stojí ua kouknutí...:) ()

Beowulf00

Velice příjemná romantická komedie. Simon Pegg dokazuje že jeho přirozený herecký talent nezná hranic (osobně už mi nemusí nic dokazovat po epizodní roli v seriálu Black Books) a jeho filmová partnerka Kirsten Dunst je stejně sladká jako ostatně ve všech svých rolích. Megan Fox trhá poklopce a Jeff "dude" Bridges je prostě Bůh, u kterého mě mrzelo jen to jak malý dostal prostor. ()

kpt.Marťas

Simon Pegg válí! Není to vůbec taková jízda jako Hot Fuzz, ale drží ten film opravdu nad vodou. Bez něj by to byl jenom další romantický film se spoustou hvězd. Takhle se to opravdu všechno točí kolem něj a jeho komediálního potenciálu. Nedá se svítit, všechny krásky okolo mu opravdu pouze sekundují (zdatně). Pro mě jeden z nejzábavnějších filmů tohoto roku. ()

Spidey.

Až na velice předvídatelný romantický konec jsem se výborně celou dobu bavil. Výborné herecké výkony, skvělé obsazení (Megan Fox *in love*) a působivé zákulisí magazínu o celebritách :) ()

Fordik

Simona Pegga mám rád, Kristen Dunst mám rád, Jeffa Bridgise mám rád, Megan Fox zas tak moc nemusím, ale hraje naštěstí jen křoví, a když k tomu přidáme agentku Andersonovou, tak musím uznat, že od této komedie sem čekal víc. Britský nevychovanec má jet do Ameriky a pracovat pro uznávaný bulvární časopis. Příjemná komedie, průhledný scénář, a relativně příjemně strávených 110minut, který by se možná daly mírně ořezat. Takže průměrné 3 hvězdy, na víc mi tam něco chybělo, bo bylo navíc? Každopádně nesplnilo to mé plné očekávání - 60%. ()

Poland

Film, který předčil má očekávání. Skvělý suchý anglický humor v Peggově podání zasadil tuhle komedii velmi vysoko, a jen marně pátrám v hlavě, co mě v tomto roce tak bavilo.Chvíli jsem přemýšlel i o pěti hvězdičkách, ale nakonec jsem se rozhodl zůstat u nadprůměrných čtyř. - 78% ()

Pilouš

Příjemná inteligentní komedie, která zaručeně nikoho neurazí (tedy kromě těch, kteří nechápou určitý druh humoru "Promiň čivavo."), za to naopak potěší svým uvěřitelným příběhem a svébytnými postavami, které si určitě zamilujete. Přestože snímek, především ze začátku, může působit jako typická anglická komedie, ve skutečnosti se plynule transformuje v romantický film a to, aniž by jakkoli ztratil na kvalitě, ba naopak... Má teprve druhá (po štěku v Black Books) zkušenost se Simonem dopadla velmi dobře. ()

gonzo

Slabší tři hvězdy pro výborně obsazenou komedii/romanci, která má skvělý začátek, ale od poloviny se zvrhne ve sled nelogických zvratů a ke konci vyloženě nudí. Pochválil bych chladnou mrchu Gillian Andersonové, krterou krom Akt X moc neznám a která mne moc příjemně potěšila svým soustředěným výkonem. Pánové nechť si přičtou body za Megan Fox. ()

cashplouch

Překvapivě slušná komedie, kterou táhne poklidně kupředu anglický humor, z větší části slovní (některé rozhovory hlavní postavy s ostatními lidmi jsou super, ale i situační humor funguje). V poslední třetině film sice ztratí už tak volné tempo a kupodivu i vtipné momenty, ale ke konci to rychle a klasickým závěrem napraví. Kirsten Dunst ve svých hereckých mezích dobrá. Megan Fox je prostě Matka Tereza. Simon Pegg je můj oblíbenec, díky němu filmu s hodnocením nadržuju, tak už to prostě je - tedy za 3,5*. ()

Vital

Simon Pegg je dobrej klučina,a i když moc nerozumim anglickému hůmoru,tak tady se mi hodně líbil.Tak to je asi vše,co mě zaujalo.Začátek je vtipnej,ale nevydrží to ani půl filmu a začně být průměrný až nudný,a to co dělá film super,to potom akorát ničí,a nezachrání to ani Kirsten,ani hezký konec. ()

cobraSK

Priemerná komédia, ktorá neurazí. Hodinka a pol v pohode zbehne, sem-tam sa schuti zasmejete a netreba zabúdať na Megan Fox, ktorá je proste božšká :) ()

maricka123

Jeden z tých filmov, pri ktorých na dve hodiny zabudnete na svoje starosti a akosi veselšie sa vám odchádza z kina. Simon Pegg je ako stvorený pre túto úlohu, Kirsten Dunst nijako nezaostáva a Megan Fox presne vystihuje určitý typ hviezdy. Mne osobne tam nesedí ten záver, ale inak som sa dobre pobavila. ()