Luswani

První polovina docela nuda a pak přijde zajímavá zápletka, ale na tu už je pozdě a prvotní nudu už nepřebije. Bohužel. Celkově ten film potřeboval větší naboj a šmrnc. 60% ()

megajalec

Prvá polovica nehorázna nuda, druhá veľmi dobrá, pobavila. Spočítané, podčiarknuté - priemer. A výborný Polívka (ako vlastne skoro vždy). ()

BenchPress

Musím říct, že pro mě mírné zklamání. Dalo se na to koukat, ale já čekal nějaký film, při kterém se opravdu zasměju, ale tady jsem se nedočkal. Výkony herců jsou dobré. Od Hřebejka prostě čekáte film, který se Vám vreje pod kůži. Tak jako to dokázaly Pelíšky nebo Musíme si pomáhat. Bolek Polívka tady většinu filmu tahá. Pro mě takový divný scénář. 3/5. ()

Roman1983

po pravdě se přiznám, že jsem to napoprvé po 25 minutách vypnul, ale tentokrát jsem překonal úvodní, nudnou, pasáž filmu a nakonec jsem byl mile překvapen, Bolek je prostě borec!!! ()

pollyx

Prvá polovica filmu je na tri hviezdičky, druhá na štyri. Päť dávam za svojho otca, pre ktorého je tento film srdcovka a DVD s ním si pozrie každý rok minimálne dvakrát. ()

Bumerang

U mě tedy tragicky zoufale tupá záležitost. Děj, herci, režie, masky... TOTÁLNÍ VÝBUCH!!! Neskutečně blbý děj, neskutečně blbě zahraný a v neposlední řadě i neskutečně blbě zrežírovaný. Jediný, kdo odvádí solidní práci je Bolek Polívka. Jinak je to na zabití s Vladykou v čele a Schmitzerem s Hřebejkem za ručičku v závěsu. Další malý, milý český film, který už nechci v životě vidět. ()

Honzulik

U mě dobrý (I'm All Good) - Takto jsem se již dlouho slušně nepobavil. Bolek a spol dobrých herců opět předvedli jak se dělá typicky česká komedie. Film má vtip, spád, dobrou hudbu a druhá polovina komedie je doslova nadupaná výbornými scénkami, které vyvrcholí závěrem. Jsem velice rád, že se Hřebejk opět vrací k tomu, co mu jde nejlíp..."U mě dobrý" a 5* ()

sharka.68

Já se nenudila, pohodovej film s mnoha myšlenkami, které ale divákům nikdo nevnucuje...a že si to přes Lenku Vlasákovou vyřídili tvůrci i s MLM (multi level marketing)...to bylo hustý, ovšem skořápkový koncert neměl chybu.....ráda jsem si připomněla i burzy.....a tak se v sobotu 29.3. večer, u tohoto filmu, zase ráda zasměju.... ()

Metal.God

Klasický Hřebejk. Boleslava Polívka je v tomto filmu zkrátka skvělý, ale to je i ostatní česká herecká elita. Nejvíce jsem se těšil na Schmitzera a byl jsem trochu zklamaný, ale i přesto byl stále skvělý. Trochu ztrácel Somr, jinak je ale tento film opravdu plný skvělého herectví. Kromě Boleslava Polívky se musím zmínit ještě o Vladimíru Javorském, který dostal především vtipnou postavu, kterou přesně vystihl. Jak jsem již zmínil, film je klasický Hřebejk, a tak z něho jde ta tragikomická atmosféra a kamera. Hodně dlouho trvá než se film rozjede, ale ten výsledný podraz stojí za to. ,,To je krása chlapy, ten západ slunce. - No jen aby zase někde nehořel les." ()

koza3

Pro mě druhý nejlepší film od Hřebejka po Pelíškách. Miluju ten poloostrov v Libni, kde se odehrává většina příběhů těchto outsiderů a neznám jiný český snímek, který by ve stylu Hustle či Dannyho parťáků zinscenoval takovou blamáž :-) ()

Paveza

U mě výborný. Jednoduchý příběh o pár lidech obalený smutně pozitivní hudbou a navíc vynikající Bolek kouzelník Polívka. ()

ZHODNOTITEL

Nejzábavnější druhá půlka filmu, kdy se do děje opře Polívka. Jinak je to spíš takové nahlédnutí do porevoluční doby. ()

swinevenca

Jestli bych po něčem z tohohle filmu netoužil,je to háček v hubě a Babčáková v ložnici. Jinak bych si s velkou chutí a bandou kamarádů dopřál přechcávací akcí z poslední půlhodiny. A s ještě mnohem větší chutí bych si dal tu pohodičku v Libni, o který je první hodinka. Všeho bych nechal a šel jim s tím zevlováním pomoct. Ale vzhledem k úvěrům a malým dětem jsem rád, že si to dopřeju aspoň tu hodinku a půl ročně. ()

Alden_Larson

Ze začátku film nebyl nic moc, ale jak postupoval dál, tak se mi začal víc a víc líbit. Zápletka, ač trochu rozházená, je skvělá, sama poslední půlhodina filmu je naprosto geniální. Postavy jsou beravné a zajímavé a herecké výkony jsou skvělé. Film vypadá moc dobře, je v něm spousta krásných záběrů a zajímavých kompozic, i hudba je moc dobrá. Přijde mi ale, že některé momety slouží jen k pobavení diváka a tudíž nemají žádný vztah k hlavnímu ději. Naštěstí jich ale nebylo dost na to, aby film nějak výrazně zpomalily. 9/10 ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr