Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Lewaso

Je to jako se vrátit do časů Bláznivých střel... Americkou tupost přebíjejí středovýchodní tuposti (a to je co říci). ()

bobin

Jako komedie trapárna , t.vz.. humor nebaví , zápletka zmatená . Prostě ,kdo vydrží alespoň polovinu filmu, zaslouží uznání za nebeskou trpělivost . ()

Fiijay

ve stejné době vyšla komedie Tropic Thunder, obě tyto komedie řadim do velké výše.Od Adama sem vtipnější komedii zatim neviděl. ()

Aywes odpad!

Promiňte, ale tohle prostě byla nesnesitelně trapná blbost.Pořád jen všichni tancují a snaží se vtipně mluvit.Mám rád perverzní a tupý humor, ale ne trapný.Naprosto primitivní a pro mě zbytečný film kde je Sandlerovo mrhání talentem přímo obrovské.Fuj! ()

Domas88

Tomuhle snad ani nelze říkat drama :) Spíš novodobé Žhavé výstřely :) svěží komedie která opravdu nenudí a od srdce se zasmějete.. ()

ZdenoMolnar odpad!

Film pre skutočných gayov.Nechápem ako niekto môže nazvať toto komédiou!!!Otrasný film asi horší som nikdy nevidel!!! ()

lobo87

Výborná komédia s nadhľadom. Dugan a Sandler parodovali po vzore Zucker-Abrahams-Zucker všetko, čo im prišlo pod ruku. Pre niekoho trápne, pre mňa trefné a uletené. Sandler aj Turturro boli výborný... 70% ()

Meow86

Díky tomuto filmu jsem objevila velice kvalitní hudební skupinku - Infected mushroom lahodící mým uším, jejíž žánr se zrovna dvakrát neslučuje s písní/popěvkem, který jsem si po zhlédnutí dlouho nevědomky pobrukovala: "Disco, Disco, good, good." Adam Sandler je vskutku obdařený výjimečným komediálním talentem. ()

PozorGranat

"Kdo jsi? Bionic?" "Ne, ne, ne. Mám rád jen ženy." Jsem fanda komedií, od britských, přes české až po americké, tohle bohužel nemá s komedií nějak moc společného. Ano, pár vtipných hlášek tam určitě je, ty trapné je ale převyšují. Děj (s prominutím) o hovně; ani Adam Sandler to nezachránil. Znovu bych se na to nepodíval. 30% ()

Fezzi

Jeden z mála filmů které doporučuji shlédnout v češtině. Perfektní dabing. Nejde mu absolutně nic vytknout (Salim je prostě boží). Co říct o filmu....Fantastfamózvráceneuvěřitelnej. Tak asi tak. V tom filmu není špatná postava - Zohan, Fatuš, Salim, Dália, paní Skicrová a k tomu všemu Mariah Carey, všichni to sekají neuvěřitelným způsobem! Příběhu sice moc nepobral, ale co mu chybí tam vynahrazuje humorem, a že ho servíruje kvanta. Hlavní dvojice Zohan a Fantom metají hlášku za hláškou (Fiborně, ty loupivko, chtít dělal lidi hedvábně hebké,...) a svůj život si bez každodenního použití alespoň jedné z těch všech nedovedu představit! Jela Zohan disco disco - 1 000 000%...........................ze sta. ()

MrDorry

Těžko hodnotit tento film. Místy vtipný místy trapný. Ale k něčemu je i dobrý, ukazuje nesmyslnost nenávisti a nesmyslnost války mezi Izraelci a Palestinci. - Dávám 3 hvězdy za tu absurditu. Kdyby to nebylo až tak absurdní tak dám méně :D ()