Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

mseet

Několik obstojných vtipů spolehlivě přebije většina těch nevkusných a oplzlých. Tuhle židovsko-arabsko-gerontofilní taškařici lze jen těžko rozdýchat. 35% ()

Terez_Vv odpad!

S tímto filmem mám prostě problém. Scény a hlášky, které mají být vtipné, mi vtipné nepříjdou. Dějově nudné. Pro mě asi nejhorší Sandlerův film ever. ()

Kada80 odpad!

Ty jsi ještě neviděl Zohana? To si děláš prdel.Tak tohle jsem slyšel pořád.Bože a co na tom má být tak super.No nic nebudu brát Boží jméno nadarmo.Úchylny,odporny,hnusny,dementni,absolutně nevtipny ................................. a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. HROZNÁ SRAČKA a prosím za prominutí,ale lidem kterejm se tohle líbí si přestávám vážit a jsou to úchyláci,kteří by nejradějc šoustali stary tlusty matky do prdele tak jak Zohan. Opravdu odporné. Jdu se rychle vyzvracet,pak opít do němoty a budu doufat,že na to zapomenu.ODPAD JAK PRASE 0% ()

brasek

Adam... Adam... jeho hviezda zhasína a ako posledný zúfalý kop vyznievajú jeho pokusy o komédiu. Na môj vkus priemerne hlúpe, nudné a miestami absolútne nepozerateľné. ()

Merenre

Škoda, mohlo to být na pět hvězd, ale některé fóry typu chytání ryby mezi půlky apod. to není nic pro mě. Ale některá slova jako zikpach, babuchen nebo fagala už se v běžném slovníku dobře uchytily a některé hlášky už jsou kultovní, takže se film plácá od odpadu ke špičce a průměr je tudíž 3. ()

bmx6

Totální blbost.Bohužel se musím přiznat,že jednu dobu se mi Zohan líbil.Naštěstí ta doba je pryč a mohu si v klidu vychutnat film jako pěknou svininu. ()

Jayk19

Stačil by mi název,ale byl jsem nucen to vidět díky svému okolí..Zbytečné o něčem mluvit.Komedie bez humoru aneb výplň vysílacího času...chtělo by to umělý potlesk jak v seriálech ať vím kdy se smát před okolním a nevypadám blbě..Jediný kdo dobře hrál jak už je zvykem u Sandlerovky je hostující hvězda zde v podání strašidelného bývalého trestance Tortura... ()

Tomy_Reardon

tenhle film me proste bavi, ma to vsechno co si prat..teda nejaky vyjimky tam sou, prece je to Zohan a Sandler..je to vtipny, sadisticky sprosty netaktni a perverzni, co vic potrebovat.. Zaver opet klasickej homo happy end, to bylo zklamani..Ale na relax je to vhodny film..At mate vlasy hedvabne hebke ()

pold

Pokud se u nějaké komedie hodinu a půl válíte smíchy, tak to bude dobrá komedie (a fakt že je za hranicí trapnosti, ani podivný konec na tom nic nezmění). ()

OzzyCobain

Komedie o terorismu a konfliktu mezi Arabi a Izraelci? Co se tak tváříte? Potřebujeme něco co je politicky nekorektní! Hlavní hrdina, prakticky izraelský Chuck Norris, jménem Zohan pracuje už řadu let pro Izrael a bojuje proti teroristům, jednoho dne ale dospěje k názoru že chce být kadeřníkem. Zní to jako píčovina? Ano, a i takový je celý film. Ten mě paradoxně bavil nejvíce na samotném začátku. Začátek je plný vtipů a odkazů na politickou situaci. Ovšem po první čtvrthodině se film začne držet víc při zemi a místo vtipů na židy a araby si začne dělat srandu ze sexu. To je ale tak ohrané téma že film brzy přestane být vtipný. Bohužel se ve své druhé polovině snímek mění na romantický film, a začne být vyloženě nudný. Postavy nejsou dobré, ale ani vyloženě špatné a soundtrack je non existentní. Hodnocení mohlo dopadnout hůř, ale díky první čtvrthodince se můžeme spokojit se třemi hvězdami. ()

Catella

Zohan je něco jako Borat. Prostě parádní podívaná, po který vás bude břicho bolet jako po hodině v posilovně. ()

BlueNeon81 odpad!

Mne bolo trápne aj za všetkých hercov, čo v tom hrali. A je jedno, či to bolo v pôvodnom znení, alebo dabované, to sa nedalo ani pozerať, ani počúvať. ()

PTuranyi

Na jednej strane vulgárny sexistický humor na druhej strane trefné narážky na izraelsko-palestínsky konflikt. Humor absurdný ale chýba mu Boratova ľahkosť. Človek sa smeje skôr na úbohosti ako na vtipnosti. Možno to pokazil dabing. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()