Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

Antaeus

To bol tak úchylné, až to bolo zábavné! Neopísateľné (aj navzdory faktu, že sa tu o to mnohí viac či menej úspešne pokúsili), nutné vyďjeť! Hlavne už asi začínam rozumieť ženskej záľube v návštevnosti kaderníka.. ()

blazenka

Tak tenhle film mě totálně zklamal. Kombinace Sandlera v roli sexuální mašiny pro stařenky, účesu alá Wham! a matlaniny hebrejštiny, arabštiny a bůhvíčeho ještě byla otřesná. Jakýsi děj ve filmu je, pár hlášek ujde, zbytek nebrat. Po úžasné roli ve filmu Volání o pomoc a potažmo i v ostatních filmech je tento neskutečně prázdný a nafouklý slátaninami. Ovšem, kdo má rád film typu Borat..., zklamán nebude. Pro mě ubohých 30%. ()

melloun

Velmi zdařilé fórky na všechno. Hakys-kočka, že na ně nepřišli ochránci zvířat, ač krutá záležitost tak velice vtipná. Akorát těch narážek na Zohanovu chloubu Pipi bylo chvílemi až moc. ()

Han-cock

Skvostne zahraná pozícia Adama alias Zohan alias Cocco. Používa neuveriteľný slang pri rozprávaní. Pačia sa mi hlavne scény ked sa Zohan vyskytuje v súbojoch. Je to akoby som to povedal......taký soft film pri ktorom sa dá dobre pobavit (zasmiat) ale aj ukludniť. ()

Grizzly

Hrozna uchylarna! Nedokazu se rozhodnout, jestli je ta komedie megavtipna, nebo megatrapna. Nejspis balancuje tak na hrane. Vsudypritomna parodie a uletovej humor nemusi sednout vzdycky, ale ja se asi zrovna potreboval pobavit a to se mi povedlo. Zohan je strasnej ruler a jeho disco nema chybu :D. Emmanuelle je fakt megakocka a John Torturo, potom co si da trening jako Rocky, boxuje do ohne, aby ho uhasil a zachranil obchod. Neni to na oscara, ale ja se fakt nekolikrat nahlas zatlemil. 60% ()

Jabro

Je to tak obrovská kravina, že se tomu člověk musí zasmát - za to dávám hvězdičku navíc. Ale teď mi je líto těch filmů, které ode mě dostaly taky tři hvězdy, protože všechny byly lepší než tenhle.. ()

Dark.

Hodně lidí tu popisuje, jak to bylo neuvěřitelně vtipný, ujetý a šílený. V tom případě mi nejspíš něco uniklo. Pokud nechcete zbytečně ztrácet čas, koukněte se na prvních 5 min. V nich uvidíte prakticky celý film a pak už je to jen opakování toho samého. Slovenský název to vystihuje přesně: Dajte si pozor na Zohana. Opravdu si dejte pozor na Zohana a obloukem se mu vyhněte. ()

Saur.us

Sandlera rád nemám, ale tahle role se mi líbila. Navíc ten superhrdinskej absurdní humor mě fakt sednul. Lepší 3* ()

Narciska

Zvláštní, jak film připomíná Diktátora. Až je skoro jasné, kde se Sacha Baron Cohen inspiroval. Kromě toho, že jsem Zohana viděla až jako druhého v pořadí, je jeho nevýhodou vtip občas hraničící s trapností a absence Cohenovy osobité elegance a humanistického přesahu. Ale k smíchu to je a o to v komedii jde. ()

ASSBURGER odpad!

POZOR komentár obsahuje neslušné slova .Táto neskutočná píčovina s Adamom Sandlerom bola proste na piču. Ja nechápem ako môže niekoho napadnúť niečo tak retardované, ako chápem že Dennis Dugan natočil aj Dospelákov ale tí boli v pohode boli dobrý ale táto pičovina........................Aj ešte John Turturro bože po niečom takom ako je Big Lebowski toto no tým ma veľmi sklamal aj ked v Big Lebowskím tam toho síce veľa nepovedal ale to bolo aspoň dobre.Ale to čo povedal v tým upne na piču mali by tento film zrušiť kým mali ešte šancu ani by ho nemali púšťať v TV aby to nikto nemusel vydieť. ()

finn

Klasická Sandlerovka tentokrát zesměšňující vztah Židů a Palestinců, Američanů k Arabům, Židů k židovským emigrantům a spoustě dalšího. Až na pár ("i feel no pain", electronics store), nejlepší vtípky bohužel vyčerpá trailer. I tak je Zohan příjemná letní odreagovačka plná diska, hummusu a big bang boom... ()

Sp!der-bite

Totální slátanina Sandlarovo gagů, které ale dohromady nedávají dobrý snímek. Zatím asi nejhorší Sandlerovka, co jsem viděl. Ovšem párkrát se určitě zasmějete. ()