poster

Barbie a kouzlo Pegasu

 • USA

  Barbie and the Magic of Pegasus 3-D

 • Slovensko

  Barbie a Pegasovo kúzlo

Animovaný / Rodinný

USA, 2005, 83 min

Režie:

Greg Richardson

Scénář:

Elana Lesser, Cliff Ruby
 • NinadeL
  *****

  Barbie poprvé v 3D filmu! Úžasné, efektivní a prostě báječné. Už samotný příběh je příjemným fantasy questem a navíc ty scény v 3D, když si nasadíte brýle, jsou prostě perfektní :) Geniální marketingový tah navázal na super úspěšný předchozí rok s prvním muzikálem Princezna a švadlenka a přikročil k oficiálnímu rozdvojení série filmů na klasické předvánoční filmy a speciály z vílího světa, které čekají na své diváky každé jaro. Bohužel tehdy také vtrhl na trh poslední film s My Scene a trapný pokus o aktualizaci Barbie pro střední školu v Deníčku Barbie. Naštěstí další roky už fungují zase jen seriózní Barbie pohádkové filmy.(3.2.2009)

 • canucks333
  ***

  3* Iba za jeden fakt a to, že som to musel pozerávať zo ségrou a v tom čase som na tom žiadne extra zápory nevidel. Znova by som si to však pozrieť nechcel. 50% (31.10.2014)

 • web-dat
  *****

  Moje 2 a půl letá dcera miluje Barbínky .. brrr. pro mě je to něco odporného, ale hold co nadělám. Tohle je JEDINÝ díl, kde to má děj, a proto dávám 5 hvězd. Jediný Barbie film, co má hlavu a patu - a jde tam o dobrodružství a ne nějaké přiblblé tancování.(9.11.2011)

 • eagle-eye
  odpad!

  Tak tohle byl snad nejhorší animák, jestli se to vůbec za animáka dá považovat, co jsem kdy viděl... Animace jak z nějakýho 3D preview k 15 let starý hře... ani nevím, proč jsem to vůbec dokoukal, snad ze zvědavosti, jestli film samotný bude dementní po celou svou délku. V tomto ohledu mě nezklamal, opravdu byl.(10.7.2009)

 • LeoH
  *

  Bárbínovské období u nás naštěstí trvalo jen dva filmy – viz též Fairytopia; tenhle kousek má ještě o něco hroznější animaci, zhruba stejně nanicovatý děj, očividnější reklamně-manipulativní podtext (neustálé hlasitě komentované převlékání) a vrcholem všeho je český název – ne, Pegas s velkým P podle vzoru hrad není název kouzelnické školy ani ničeho podobného, fakt tam jde o ty okřídlené koně. Pak mají děcka umět česky. Poměrně solidní muzika nahraná Českou filharmonií působí mezi vším tím virtuálním fialovým bakelitem jako pěst na oko.(16.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace