Barbie a kouzlo Pegasu

Greg Richardson

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Beethovena jsem nějak neidentifikoval a z Griega zaznělo jen pár tónů ze Síně krále pod horou (padouchův motiv), ale "záběry z natáčení" byly super. A k tomu kleptomanický méďa léďa:)(6.9.2009)

• LeoH

Bárbínovské období u nás naštěstí trvalo jen dva filmy – viz též Fairytopia; tenhle kousek má ještě o něco hroznější animaci, zhruba stejně nanicovatý děj, očividnější reklamně-manipulativní podtext (neustálé hlasitě komentované převlékání) a vrcholem všeho je český název – ne, Pegas s velkým P podle vzoru hrad není název kouzelnické školy ani ničeho podobného, fakt tam jde o ty okřídlené koně. Pak mají děcka umět česky. Poměrně solidní muzika nahraná Českou filharmonií působí mezi vším tím virtuálním fialovým bakelitem jako pěst na oko.(16.5.2016)

Jediný díl Barbie, který jsem shlédla a pobavil mě. Krásně animované o tom není pochyb, ale v tomhle díle byl i překrásný příběh který stojí za řeč.(6.4.2013)

3* Iba za jeden fakt a to, že som to musel pozerávať zo ségrou a v tom čase som na tom žiadne extra zápory nevidel. Znova by som si to však pozrieť nechcel. 50% (31.10.2014)

• eagle-eye

Tak tohle byl snad nejhorší animák, jestli se to vůbec za animáka dá považovat, co jsem kdy viděl... Animace jak z nějakýho 3D preview k 15 let starý hře... ani nevím, proč jsem to vůbec dokoukal, snad ze zvědavosti, jestli film samotný bude dementní po celou svou délku. V tomto ohledu mě nezklamal, opravdu byl.(10.7.2009)