Barbie a kouzlo Pegasu

Greg Richardson

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Beethovena jsem nějak neidentifikoval a z Griega zaznělo jen pár tónů ze Síně krále pod horou (padouchův motiv), ale "záběry z natáčení" byly super. A k tomu kleptomanický méďa léďa:)(6.9.2009)

Díl, ve kterém je chůze příliš komerční, a proto se lítá, skáče, klouže, bruslí. Barbie je pozitivnější než kdy jindy a o svém produktu - světelné holi - hovoří se zapáleností podomního prodejce svítícího puzzle. Všechno šlape, jak má, pokud vás normálně nerozhodí, že vaše sestra je kůň s křídlama nebo se běžně dostáváte z obrova hrnce na polévku pomocí stuhy, kterou máte náhodou u sebe. A zloduch má jedno oko modré a druhé... jiné, prostě styl. Má to jedno ale a kvůli tomu musím dát hvězdičku dolů... o to je ten posraný děsivý medvěd! Jako fajn, každý z nás si někdy z bruslovačky domů vzal mládě ledního medvěda, ale kurva nemělo tak DĚSIVÝ výraz v očích, tohle je medvěd z jiného castingu, a to na horor. Nemluvím o tom, že je celkově nepoměrečný, ale ty oči a ten šílený dabing! Žádný medvěd nevydává zvuk typu kníkvuáúéé. A pak: ten medvěd všechno zkurví a s barbie to ani nehne. Ten malý nesvépravný parchant udělá něco jako ukváíáé, sobecky štípne nějaké drahokamy (i když na té hoře bylo napsané vem si jen co potřebuješ! prostě debil), kvůli tomu tam všem málem spadne ledová hora na hlavinky a barbie je furt vysmátá jak lečo. Dokážu si představit leccos, ale toto ne. Normálně by se ten medvěd nedožil konce dílu - basta! Jo a jen tak na okraj, česká filharmonie dělala hudbu - jsme slavní díky barbie!(12.8.2013)

Moje 2 a půl letá dcera miluje Barbínky .. brrr. pro mě je to něco odporného, ale hold co nadělám. Tohle je JEDINÝ díl, kde to má děj, a proto dávám 5 hvězd. Jediný Barbie film, co má hlavu a patu - a jde tam o dobrodružství a ne nějaké přiblblé tancování.(9.11.2011)

Patří to k mým nejoblíbenějším filmům s Barbie. Překvapivě to má děj a vážně zajímavý! Navíc zde nejsou žádné trapné písně, které by to jen kazily. Prostě normální pohádka, kde dobro zvítězí nad zlem.(22.5.2015)

3* Iba za jeden fakt a to, že som to musel pozerávať zo ségrou a v tom čase som na tom žiadne extra zápory nevidel. Znova by som si to však pozrieť nechcel. 50% (31.10.2014)