poster

Barbie a kouzlo Pegasu

 • USA

  Barbie and the Magic of Pegasus 3-D

 • Slovensko

  Barbie a Pegasovo kúzlo

Animovaný / Rodinný

USA, 2005, 83 min

Režie:

Greg Richardson

Scénář:

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius
(další profese)
 • KajusaK
  ***

  Jediný díl Barbie, který jsem shlédla a pobavil mě. Krásně animované o tom není pochyb, ale v tomhle díle byl i překrásný příběh který stojí za řeč.(6.4.2013)

 • Streeper
  ****

  Patří to k mým nejoblíbenějším filmům s Barbie. Překvapivě to má děj a vážně zajímavý! Navíc zde nejsou žádné trapné písně, které by to jen kazily. Prostě normální pohádka, kde dobro zvítězí nad zlem.(22.5.2015)

 • eagle-eye
  odpad!

  Tak tohle byl snad nejhorší animák, jestli se to vůbec za animáka dá považovat, co jsem kdy viděl... Animace jak z nějakýho 3D preview k 15 let starý hře... ani nevím, proč jsem to vůbec dokoukal, snad ze zvědavosti, jestli film samotný bude dementní po celou svou délku. V tomto ohledu mě nezklamal, opravdu byl.(10.7.2009)

 • web-dat
  *****

  Moje 2 a půl letá dcera miluje Barbínky .. brrr. pro mě je to něco odporného, ale hold co nadělám. Tohle je JEDINÝ díl, kde to má děj, a proto dávám 5 hvězd. Jediný Barbie film, co má hlavu a patu - a jde tam o dobrodružství a ne nějaké přiblblé tancování.(9.11.2011)

 • LeoH
  *

  Bárbínovské období u nás naštěstí trvalo jen dva filmy – viz též Fairytopia; tenhle kousek má ještě o něco hroznější animaci, zhruba stejně nanicovatý děj, očividnější reklamně-manipulativní podtext (neustálé hlasitě komentované převlékání) a vrcholem všeho je český název – ne, Pegas s velkým P podle vzoru hrad není název kouzelnické školy ani ničeho podobného, fakt tam jde o ty okřídlené koně. Pak mají děcka umět česky. Poměrně solidní muzika nahraná Českou filharmonií působí mezi vším tím virtuálním fialovým bakelitem jako pěst na oko.(16.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace