Xmilden

Upřímně se klaním všem, kterým se dokáže líbit chaotický bordel, kterým nám přichystala dvojice Neveldine/Taylor. Jason Statham dle mého soudu začíná potápět svou kdysi slušně rozjetou kariéru. Pokud mě série Kurýr dokázala třetím dílem bavit, čekal jsem něco podobného i u série Crank. Bohužel Cheliosovo pobíhání, dobíjení nebo osahávání stařenek mě kdovíproč nebaví. PS: Filmu by spíše slušel název VYPNI TO A PŘEŽIJEŠ. ()

Divočák

Podobné slepé střevo prvního dílu jako v podobě Casino Royale a Quantum of Solace. Zatímco ale Quantum by sice bez Casina nedávalo moc smysl, no aspoň si to vynahradilo v slušné popkornové akci a sexy Olze Kurylenko, druhý Crank nabízí jen zmatenou spleť nevýrazných over the top scén a od minula pěkně vyžilou Amy Smart. Doufám, že u Gamera se Neveldine s Taylorem budou trochu krotit a vzpomenou si na tu výživnou dávku talentu, kterou zapomněli někde v prvním dílu. ()

-bad-mad-wolf-

Dobrý, ale míň přepálených obrázků a přehnaně cool feelingu by paradoxně bylo ku prospěchu věci. Takhle se ten motor točí sice divoce, ale všude kolem smrdí něco spálenýho... ()

lesumir

Jsou to tak tři hodiny, co jsem to dokoukal a já si za boha nemůžu vzpomenout co v tom filmu vlastně bylo. A to je, si myslím, docela špatně. :-) __ Statham, jak s oblibou říkám, je člověk, který dokáže dělat salta s třemi vruty v autě a ještě k tomu popíjet kolu a dávat si koblih. To je sice fajn, ale pokud dostane prostor jen jako vylízaná mlátička, je to škoda. Opakuje se co v jedničce, Chev musí zase a zase sám sebe dobíjet, aby nám neumřel, takže naprostá vykrádačka plus pár rádoby ultracoolových scén s filtrem na kameře. A to je dost málo! ()

juta

U dvojky jsem ani nepředpokládal, že by se mohla rovnat skvělé jedničce, která byla perfektní, ale nakonec jsem byl mile překvapen, že i dvojka dokázala být hravá, vtipná a s dostatečnou dávkou akčního orgasmu. Já mít v sobě tolik voltů, tak by ze mě mohli rovnou udělat vánoční stromeček s ozdobou z továrního balení. ()

Fiftis

Amy Smart je stále rovnako sexy a schopná sa zhovädiť, David Caradine pod toľký nános make-upu zamietol aj svoj zdravý rozum a z Bai Ling sa stala ujačaná pobehlica roznášajúca ebolu. Kam toto všetko vedie, Vám nebude jasné ani po záverečných titulkoch, ktoré predzvestuje posledných 10 minút. Katastrofa na „entú“. Len jedna veľká mela strieľajúcich sa naspeedovaných postáv a žiadna logika. ()

Shakers

Pokračovanie je to dobre ale niektoré veci tam boli úplne ale úplne zbytočne.Stále to ma šialene tempo čo je dobre ale scéna kde je king kong vs godzilla je fakt praštená na hlavu.Mark Neveldine a Brian Taylor chceli toho spraviť viac ale občas je to tak ,že menej je niekedy viac.Nie každý pridaný dielik je kladný.Aspoň že to ma kvalitne hlášky.Vy jsete tři? ten fakt my nějak unikl. To neva udělám si z vás z hetrik :-) 65% - 3* ()

Pepinec

Jistá kapela Olympic kdysi dávno složila pecku s názvem Otázky a já mám pocit, že až teprve teď se našel ten správný interpret. Chev Chelios by si ji totiž mohl prozpěvovat od rána do večera a já bych mu dalších pár otázek klidně přidal, kdyby měl pocit, že je jich snad málo. Jenom mi někdo musíte pomoct dokončit rým, který začíná "co to do prdele mělo bejt?!" Film může být nepovedený, špatný, nudný, obyčejný, nechutný, ale tohle, tohle je hodně ulítlej podkres hodící se snad jen k degustaci koksu. P.S: Asi začnu chodit na dostihy. ()

JohnnyD odpad!

Film úplne vystihuje jeho námet. Kým jednotka (100%) bola plná adrenalínu, dvojka márne hľadá zdroj energie a skapíňa. Napriek hypervideoklipovej réžii, je tento kratučký film (má asi 15 minútové záverečné titulky) neskutočne nudný. Je to dôsledok strašnej réžie, ktorá sa utápa v spomaľovačkách a absurdných odbočkách (TV show). Kapitolou samou o sebe je scenár, ktorý pôsobí ako zbierka najčudesnejších bizarností, ktorá vrcholí v otrasnom finále a stráca aspoň ten pomyselný spojovník s realitou, ktorý robil prvý diel takým originálnym. Vo všetkých ohľadoch je film tisíc míľ over the top, či sa to týka sexu, násilia alebo nadávok. To, čo tak dobre fungovalo v jednotke, tu pri strate súdnosti a zrejme aj producentského dohľadu utápa film do najhorších sračiek. Navyše v lacnej videokamerovej kvalite. Nikdy by som neveril, že tak dokonalý film ako Crank môže mať tak desivé pokračovanie. Crank 2 je dozaista jedno z najhorších pokračovaní všetkých čias. ()

playboxguest

Ještě drsnější, zběsilejší a na hlavu postavenější dvojka, ve které kromě totálních absurdností, které asi měly být fuckin´cool, přibyl i epileptický střih a ztřeštěná kamera. Jednička byla ještě docela zábavná jízda, ale tohle už je díky tomu všemu navíc spíš jen chvílemi zábavný trapas. A Jason by se měl přejmenovat na Vorheese, páč má takovou výdrž ve vstávání z mrtvých, jako málokdo. ()

sheen

No to je teda pěkně zábavná ujetina, je to přehnané, ale kotel zábavné! Statham tam běhá jako já, když si vypiju xD jak urvaný z řetazu. ()

petaspur

Nechte srdce v hrudi v Cheva Cheliose nebo zase jednou vstane z mrtvých a začne nezřízeně řádit. Jeho umělé srdce potřebuje elektřinu a Chev mu ji dodá v míře vrchovaté - z elektronického psího obojku, paralyzéru, tření při sexu, sloupu vysokého napětí nebo alespoň ve formě pošimrání autozapalovačem. Přitom bude hromadně prohazovat lidi zdí, za pomoci vazelíny soukat brokovnici do řitního otvoru, střílet do rychle se množících gangsterů nebo prostřelit holým prstem padouchovu kebuli. Chev po celou dobu nehodlá zpomalit svou elektrickou jízdu a já to s povděkem kvituji. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Akce 6/10/// +oblíbený Jason Staham, stále originální zpracování -slabší děj, což mi vadilo asi nejvíc, působí to jako nastavovaná kaše a je to především strašná blbost, střih a kamera je úplný extrém a někdy se na to ani nedá koukat/// Bohužel to nevyšlo. První díl byl na hraně, ale snad svojí originalitou překvapil úplně všechny a prostě se to líbilo. Ve stejném trendu pokračují i ve druhém dílu. Což by tak nevadilo, protože stále je to nové, neokoukané a nikdo to zatím nezkopíroval. Žel bohu i tak se něco opakuje, není to takový adrenalin jako prvně a hlavně mi to někdy přijde jako sled čehokoliv, jen aby se mohli tvůrci vyblbnout pak zhulit a pak to ze sebe dostat opět v podobě filmových políček. Někdy je mezi genialitou a pošahaností tenká hranice./// Celkem 54%/// ()

Cappuccino

Niektorí tvrdia.. alebo, mnohí tvrdia, že to tentokrát režisérske duo "Neveldine&Taylor" prehnalo. Niečomu podobnému je možné klásť len minimálny odpor. No prečo by som vlastne odporoval, keď s tým súhlasím? Dejové udalosti (-a dej sám o sebe-) postrádajú akýkoľvek náznak logického zmýšlania. A čo sa týka záveru - má zmysel podobnú zhovädilosť komentovať? __ Avšak, ja osobne som toho názoru, že pri filmoch akým bol Crank, treba prižmúriť oči a možno vďaka výbornej zábave i trošičku nadhodnocovať. __ High Voltage je prachprostý akčák, ktorý by sa dal zhrnúť do troch slovíčok - "Bláznivé, brutálne, odviazané". Nadmieru si cením odvahu, s ktorou sa táto dvojka pustila "do boja" proti vyumelkovaným, vyšperkovaným a vážne sa tváriacim, (predovšetkým americkým) akčným filmom. ()

Ruut

Tohle už bylo moc pánová, opravdu moc. Za Amy Smart jsem se musel dokonce stydět - co všechno že ta holka (a moje oblíbenkyně) předváděla na plátně. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily