HAL

What the fuck? Honění se za lékem na čínskou sračku bylo ultra zběsilé a epileptické, tohle ji ale umocňuje ještě tak na dvacátou a přidává tolik snahy nabourat "korektnost" a nakopat ji do koulí, že by si i Jackass připadali jako nezajímaví přičmoudlíkové. "Děj" se omezuje na prosté "běž" - je jedno kam, je jedno proč, prostě běž a něco dělej, čím víc to bude ujeté, tím lépe. Takže je to ujeté a pořád někdo někam běží, střílí, bourá, skáče, padá, nadává, šuká, umírá, elektrizuje, mlátí, znásilňuje, hoří,... a to samé zároveň s ním dělá kameraman, který navíc ještě k tomu v backstage sjíždí jednu lajnu koksu za druhou a tak ani chvíli nepostojí. Tudíž je to celé zběsilý bordel bez hlavy a paty na který se nedá moc dobře dívat, protože akční scény nejsou ani přehledné a ani cool, Statham je tu sympatický asi jako rozjetý bagr a pokud na někoho působí běžný obsah spodních pater internetu ofensivně (hovna, sračky, kozy, mrdky, mrtvoly), tak u Crank 2 bude chtít aby se nikdy nenarodil. 4/10 ()

Satan

Filmů jako Crank, Shoot 'Em Up, Hot Fuzz nebo Punisher: War Zone je zkrátka potřeba. Pro High Voltage hledám nějaký vhodný ekvivalent, ale nějak ho pořád nenacházím. Megašílená úchylárna toho nejtěžšího kalibru = eufemismus. Snůška těch nejbláznivějších nápadů a špičkového dirty/nasty/cool/bloody provedení. Faktem je, že ve druhé půlce se už film sype tvůrcům pod rukama a utrhne se až příliš ze řetězu. [Přesná stopáž: 84 min] ()

liskam odpad!

Od začátku až do konce (už si ani nevspomínám jestli jsem to dokoukal) extrémně přehnané,a každý vtip přechází v trapnost. Divím se že do toho Statham šel,viděl jsem s ním ""čistá práce"" a "postradatelní" a v obou případech se mi velice zamlouval. ()

mzss1

Neskutečně zábavný, když si představíte šílený humor a jste na to zvyklý. Jsem zklamaný z tohoto filmu, ale ne zas tak. Přeci jenom jsem se pobavil, jak to bylo dost ubohé a trapné. Nejlepší byla hlava, která samostatně bez těla mluvila, i to umělé srdce bylo nemožné. Statham se nehodí do těchto žánrů. 25% = * ()

kingik

Neohrožený parchant Chevy Chelios je zpět! A nejsem jediný, kdo se v průběhu filmu bude podivovat nad tím, že svůj pád z letadla v jedničce přežil. Podivovat se bude jeho bývalá přítelkyně Eve, v rozkošném podání Amy Smart, i jeho sympatický doktor ztvárněný skvělým Dwightem Yoakamem. A teď k samotnému filmu. Dvojka je totiž ULTRAŠÍLENÁ, a to v dobrém slova smyslu. Je to ultra zběsilá pekelná jízda, která jako lavina naprosto strhává vše, co jí stojí v cestě, včetně samotného diváka, kterému svou nevoli dá najevo vztyčeným prostředníčkem i náš ústřední hrdina v samotném závěru filmu. Motivy z jedničky jsou zde bezostyšně převzaty a dotaženy do ad absurdum. Scéna sexu na veřejnosti v jedničce byla slabá káva oproti sexuální scéně na dostihové dráze v plném provozu ve dvojce. Vše zde překvapivě funguje na výbornou, někdy i lépe než v jedničce. V každé scéně tvůrci přijdou s něčím originálním, bizarním, šíleným, absurdním a humorným. Je to jako když nasednete do splašeného rychlíku, a nevíte, jak ta jízda skončí. A takovou jízdu si dám líbit. A megahustý Clifton Collins Jr. v roli záporáka, s ujetým jménem Fretka, neměl fakt chybu. ()

InJo

Nehorázná magořina (originál je vedle toho komorní rodinná podívaná), kterou ustojí jen diváci se slabostí pro vizuálně agresivní videoklipy, přehnané násilí, absurdní nadsázku a bizarní zvrhlosti všeho druhu (prostřelené silikony, koňský úd atd.). Nemá to úroveň (nevadí mi dekadence, ale ta zdejší je značně samoúčelná), nemá to styl (tedy aspoň ne takový, který bych mohl považovat za rajcovní), ale některé (pozitivní) věci tomu nemůžu upřít - Jason je tahoun (jako vždy), je tam spousta nahých a polonahých sexy koček (tak jako ve většině podřadných videoklipů), řemeslně je to nadstandardní (s výjimkou triků v závěru) a snad ani na moment to není nuda. Ačkoliv ono něco tak zfetovaného, úchylného a (naštěstí) hodně krátkého snad ani nudit nemůže... Ale nebudu se divit nikomu, kdo to vypne po pár minutách, jelikož tohle fakt není pro každého! 50 - 60 % ()

Webb

Tato odreagovačka je o hodně zábavnější než jednička a s nadsázkou o velikosti Himalájí. Velmi příjemné, autoři vědí jak na mě zapůsobit. ()

IQ Tiqe

Nekažte si dojem z - pro mě skvělé - jedničky! I kdyby to byla jen upravená kopie prvního dílu, nebyl bych tak zklamaný jako z toho, co jsem viděl - snad rekord ve "fuck" na 1 film, Chev Chelios svou nesmrtelností předčí všechny známé akční hrdiny. Delší pasáž, kde by se neobjevily žádný dudy, bych těžko našel. No a pak tradičně sex na veřejnosti a jenoduchý děj... Tohle všechno mi ale u akčních filmů nevadí, vždyť i na "jedničku" by se hodil stejný popis - ovšem tam to nepřekračovalo tolik meze, nehraničilo s nevkusem a bavil jsem se. Tady mě - řekněme zaujala - jediná typicky akční scéna, kde Amy Smart dala přes hubu "Randymu". Zkrátka tohle se dalo i s jednoduchým dějem natočit daleko líp. 30% ()

Jordan

jedno je už teraz isté - AK príde TROJKA, určite od vzrušenia a nadšenia porodím vlastný mozog s kečupom a hranolkami. divošské trio neveldine/taylor/statham za výdatnej pomoci sexepílu amy smart, pornohercov, striptérok, prostitútok, potetovaných španielov a popírcingovaných číňanov, vysokoenergetického soundtracku a nespočítateľného množstva kamerových a vizuálnych vychytávok roztáčajú po druhýkrát dobrodružstvá nesmrteľného grázla chevyho d.e.a.d. cheliosa plné absurdného no stráviteľného humoru, preexponovanej akcie vykvasenej v 90. rokoch plných počítačových hier, mtv a komixov - aby v obrovskej explózii nadšeneckého z reťaze odtrhnutého filmu novo zadefinovala hranice akčného filmu a filmovej zábavy ako takej. séria crank povýšila formu nad obsah elegantným a dravým spôsobom, ako to mohol zo všetkých umení dokázať len a len film. stathamov chelios je zároveň v akčných filmoch všeobecne pomerne nový typ hrdinu - nie je to ten "správny" klaďas ako boli butch cassidy so sundance kidom alebo dannyho jedenástka, je to skrátka grázel hrubého zrna, "tepláčkar", hitman, no i tak má naše maximálne sympatie - pretože ho ženie (a drží pri živote) zverský (hádam až "generačný") hnev, túžba rozbíjať a ničiť, bezhlavo sa rútiť za cieľom, ktorý je tak-či tak nesplniteľný a nemožný (v dvojke nie AŽ tak, ako v jednotke - nakoľko sa celý čas pracuje s možnosťou napravenia celej situácie, kdežto v jednotke protilátka skrátka neexistuje). jednotka ma úplne dostala, dvojka ma dostala absolútne . . . dúfajme, že trojka ma totálne dorazí. ()

Anderton

Už vážne iba pre hard core fanúšikov Jasona Stathama, a aj v tej kategórii špeciálne pre tých ešte menej "chytrých". Ospravedlňujem sa všetkým od troch do piatich hviezd hodnotiacich, oni to tak určite nemysleli a brali to ako recesiu, že.... Prepni v telke a prežiješ.... ()

AppleCore odpad!

Kdybych já spadnul z několikaset metrů na tvrdou zem pravděpodobně bych měl na sračku každou kost v těle, ale to Chev Chelios nezná, vždyť on neměl ani škrábnutí a tudíž se dal znovu do boje s nepřáteli, kteří mu ukradli vlastní srdce. Normální akční hrdina by během tohohle díla umřel asi tak 15x. Zběsilost a demence tohole filmu, dáli se tomu tak říkat, je mi silně nepříjemná. Chápu, že to je braný s nadsázkou, že to nemá bejt vážný, ale všeho moc škodí a právě ta komediálnost tomu vadí nejvíc. A to, že v každý větě zazní FUCK vypovidá o tom, že páni scénáristi jsou dialogově (i příběhově) hodně vypatlaný a nezkušený. Naprosto zbytečný pokračování naprosto zbytečnýho filmu. ()

Kothy

O hodně horší než předchozí díl. Tentokrát mu vezmou srdce a dají mu umělé. To si musí neustále dobíjet. Třeba z autobaterie nebo pomoci taseru. :D Prostě kravina. ()

teutates

O tom, že Jason Statham je rezač nie je pochýb... nad daným prevedením sa ani len nepozastavujem, pretože som to čakal, ale že to bude ešte viac chaotickejšie, nezmyselnejšie a hlúpejšie som vážne nečakal. Film sa snaží byť unikátny, odkazový... ba možno revolučný ale popravde nerád by som ak by sa to uberalo týmto smerom aj naďalej. 5/10 ale pokračovanie už radšej nie. ()

swamp

Jason Statham aka Chev Chelios se už podruhé objevuje ve filmu pánů Neveldina a Taylora, aby utíkal před koudelí, která mu hoří u prdele.. a i podruhé (což mě překvapilo) to funguje. :P Celé to je ještě trochu víc trapnější, ale jelikož režiséři na jakákoliv pravidla serou schválně a zcela úmyslně, proč ne.. ()

mil@n.fanatik

Zas tak špátná dvojka nebyla, co jsem slyšel, že je o dost slabší než jednička. A dle hodnocení.. Ale žádná velká sláva to nebyla. Adrenalinu bylo ve filmu jako v 1 dost, napr. "dobijení baterky" pro přežití do jazyku bylo hustý. Nebo elektrošokama v sanitce a na závěr na stožáru vysokého napětí.. Dalo se na to koukat, ale podruhé se na to dívat zcela určitě nebudu. 2,5* ()

predators

"Fuck!" Co to sakra bylo? "Fuck!" Tak poví mi někdo, co to mělo znamenat? "Fuck!" ... jo, tak nějak zní doslovný překlad Ještě jednou zastav a nepřežiješ :-) 35% ()

Eawy

strašná opĺzla hovadina. Napriek tomu, na moje prekvapenie, som sa po celý čas dobre bavila. Zaujímavo natočené, hrozne prehnané, ale aj tak je to na takých 55%. Moje pocity sú, že mám celkom fajn náladu a som tak nejako nabudená. ()

Slarque

Zatímco jednička byla opravdu zábavná ztřeštěná akční jízda, ve dojce se ji pánové Neveldine & Taylor snaží překonat tak křečovitě, že jim to film každou chvíli nějak vyhodí z rytmu. Jason Statham toho moc nepředvede, protože podle scénáře musí po každé akci kolabovat. Obsazení spousty vedlejších rolí je sice zajímavé, ale moc zábavy z toho autoři nevykřesali. Snad jen rolička Davida Carradinea mě pobavila. Zkrátka dvojka (50%). ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily