Joy McNallyová dostává od svého přítele kopačky v den, kdy přichystala narozeninovou oslavu s mnoha přáteli v jeho bytě. Když zapíjí žal u své přítelkyně a barmanky Tipper, ta jí navrhne odreagování v Las Vegas. Je to super nápad a Joy s Tipper se ocitnou v městě hříchu. Do Vegas cestuje i Jack Fuller, kterého otec po právu vyhodil ze své firmy, a tak s kámošem právníkem Haterem chce také dovolenou. Brzy, již na hotelu, Joy potká Jacka. Slovo dá slovo a čtveřice prožije bouřlivý večer plný alkoholu, a poté Joy a Jack skončí v posteli. Následujícího rána, když se Joy probudí, zjistí, že si noc předtím Jacka vzala... (TV Nova)

eyeskiller

Ja neviem, Cameron mám rád, tento film ma neznechutil, ale nie je to nič extra, taká klasická televízna somarina o osmej večer. ()

Onanista

Příjemné laškování eštna a kameron, u kterého je hned od začátku jasné, jak to všechno dopadne. I tak sem se hezky bavil a rád jsem se díval na ty dva krásňáky. ()

Dr.Miku

Keď mám hodnotiť romantickú komédiu, či splnila účel, tak áno splnila. Dokonca som ju videla už viackrát, keďže kvalitných komédií už je ako šafránu. Zabavila som sa, dvojica je vtipná a posun ich vzťahu je celkom milý. Nejde o nič svetoborné, ale od komédie nič také ani nečakajme, prosím. Dávam 4* a chcem sa naučiť otvárať šampáňo ako Cameron! :-) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ty plánuješ, že si uděláš plány?" Ashton Kutcher je nestálý a neudrží si místo ani u vlastního otce. "Neměj mi to za zlé, jsi pro mě jako syn." - "Tati, já jsem tvůj syn." Cameron Diaz zase moc plánuje a vyrovnává se s rozchodem. Tyhle dva spojí Las Vegas, kde se ožerou a vezmou se. "Manželství je dřina. Jak to ty lidi vydržej?" Rozvod mohou uskutečnit až za půl roku, protože tak rozhodl soudce... A navíc je ve hře i pořádný balík peněz. "Tři miliony budou zmraženy. A vás odsuzuji k šesti měsícům skutečného manželství!" Film o nechtěném soužití, kde si ústřední dvojice dělá naschvály. "Kam zmizely dveře od koupelny?" - "Vykradli nás. Ale vzali jen ty dveře." Příjemná romantická komedie, kde ještě Cameron Diaz zářila jako sluníčko. - 80%. ()

EricNor

Kdyby tam nehral Kutcher, tak by to mohlo byt o kousek lepsi. Kvuli nemu slo do kopru dva a oul chlapa. On se na ty komedie proste nehodi. Jedine, kde jsem ho snesl bylo Hele vole, kde mam karu? Ale nakonec to bylo docela prijemny. ()

KiSsNeO

Málem jsem se nechal odradit otravným začátkem. Ale pak se to fakt rozjede stojí to za to! :D Kutcher se vytáhl, fakt jsem to nečekal, že bude tak vtipnej! Samozřejmě se to vyvíjí předvídatelně, ale to nevadí. Bavil jsem se :) ()